Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Hloupý dotaz

    U toho Hubble jsem si až teď všimnul, že mám dva kódy na některé hry. To jako že jsem za tak malou částku dostal tolik klíčů nebo po aktivaci na Originu to nepůjde na Steamu? Děkuji za odpověď.
    • ucho
      máš klíče pro origin a pro steam, tedy můžeš aktivovat, kde uznáš za vhodné... nebo někomu druhý klíč dát
      • Veskoslav
        Děkuji za odpověď:) No pár klíčů si nechám pro kamarády:) Zbytek sem pak hodím. A ještě jednou děkuji, potěšil jsi mě.
        • ucho
          no já myslím, že největší radost mají provozovatelé humblebundle, protože defaultně je nastaveno, že dostanou 25 % ze zaplacené částky, v současnosti už se vybraly 2 milióny dolarů, takže už teď jsou z nich dá se říct milionáři jen za to, že něco zprostředkovávají.
          • Veskoslav
            A ještě jeden blbý dotaz. Jsou ty kódy časové omezené pro zadání nebo platí napořád? Děkuji:)
            • ucho
              no úplně jistý si nejsem, ale myslím, že žádné časové omezení tam není a bez problémů bys to měl aktivovat třeba za rok...
          • Veskoslav
            No tam můžeš nastavit kolik dostanou:) Ale nechal jsem to defaultně. Za to zprostředkování jim klidně nechám těch 25% z mé částky jako poděkování. A radost udělám nejspíš neteři s The Sims.
  • Jack1947

    NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...

    A jsme konecne doma, ( teda ja uz byl predtim no.) *3* . Jako vtip nebylo zly... i kdyz prokouknutelny uz od zacatku.
  • Veskoslav

    Nová akce!

    https://www.humblebundle.com/

    A bylo hřích neposlat aspoň 20 dollarů:) Zítra dám kódu her, co už mám, ať si i někdo jiný užije:)
  • Pilgrim66

    Gratulace Janchorovi k svatbě!

    Doufám, že to pořádně zapíjí na líbánkách!
  • Dark Souls II mají nový teaser, ve kterém duní kovárna, kytary a budoucí hrdinské činy.

    nemáte nikdo ještě kod na mirror´s edge?Pokud ano tak mi ho můžete poslat na email SalplachtaMartin@Email.cz PROSÍM
    • prosím pošlete mi nějaký klíče prosím
      • Veskoslav
        Nesnáším slovo socka, ale u tebe ho radostně použiji.....To nemáš 1-5 dollarů na to, aby sis to sám koupil? *11*
      • Miserius
        To nemáte dvacku navíc?
        • mám jen mi to nějak blbne,nevím co stím je a to jsem si pořizoval i jiné Humble Bundle fak nevím co stim je.
  • Humble Origin Bundle

    Co to je?! sním snad?? Hry od EA zdarma WTF!!!!
    • Může někdo potvrdit, že jdou hry aktivovat jak na Steamu tak na Originu zároveň a jsou tedy v bundlu až na Dead Space 3 dvakrát? Protože já si aktivoval hry na Steamu a teď jsem dal aktivovat Dead Space 1 i na Originu, kterej je sice pomalej jak šnek plazící se na popravu a každej krok se načítá tak 10 minut, ale už jsem v poslední fázi a klikl jsem na potvrzení aktivace.
      • langustyn
        jj krome DS3, BF3 a Sims tam je kazdej ten klic "2x"
    • Inquisitor
      No neber to za dvacku, moc pěkný :)
    • Miserius
      Jo, když rekli že chtej aby je hraci prestali nenavidet tak to asi mysleli vazne, dalsi vstricnej krok...maj pred sebou teda jeste dlouhou cestu, ale snaha se cení *3*
      • Malleth
        Přestanu je nenávidět když nepodělaj ty nový Star Wars hry, ale to se asi nestane
      • A tak proč ne? Chvíli počkám, jestli třeba nepřidají nějaké další hry do bundlu. Ale jen mně teď zarazilo, že nějakej borec zrovna "náhodou" prodává BF3 za 200 kč. Takhle se vydělávají prachy. *1*
        • *1* njn vydělat na tom jde hodně protože nekteři lidi nemaji kreditku a neví že existuje PaySafeCart
        • Miserius
          Radsi kup hned za dolar, to co pak pridaj bude pro lidi co zaplati zas nad prumer ale i pro lidi co predtim zakoupili, takze das dolar a pak dostanes zdarma ty co pridaj... Nj, to je vsude, ne jen u nas... Ale s kazdym bundlem je to okamzite na Aukru a docela se to prodava pac spousta lidí nemá kartu kterou by to zaplatilo tak radši trošku přitlačej než nic...
  • Další Mirrors Edge

    Taky už mám Mirrors Edge na steamu. Takže tady je steam kod:

    8VPKR-Q4G2P-WPIRB
  • Origin klíče

    Dead Space
    EYMM-25SK-VXEL-M4MK-ZWYN
    Burnout Paradise: The Ultimate Box
    46HZ-AEJC-XVF6-2C87-4BXX
    Crysis 2 Maximum Edition
    D3SS-AU9U-PZRW-8CNR-L7E5
    Mirror's Edge
    3UMV-9TE9-4QBT-MZJC-XR4H
    Medal of Honor
    323T-ZQMY-92MN-PL52-VSLG
  • Mirrors Edge

    Taky přidávám jeden steam klíč na Mirrors Edge
    PRGC5-F2XEX-TK3MG
    • Příští týden vyjde demo NHL 14 na X360 a PS3.

      Mirrors Edge
      2G0X7-KG02T-G9ZIC
      Burnout Paradise
      KTK47-IJTJK-JG3IN
    • Dekuju, chybela mi na Steamu :)
  • Mirror's Edge steam

    Vím, že někde je nějaká komunita nebo co ale nechce se mi to hledat, jsem v práci a spěchám.

    Takže tady je klíč na steam z humble bundle:) Enjoy:)

    Y6GNF-E8ZNQ-6P02W
    • Děkuju! *14*
    • Nejdřív jsem chtěl použít, ale minout takovej bundle to by byl hřích. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit