Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrkněte na Humble Bundle, je tam celkem zajímavá nabídka *1*
    • origin

      dari se vam aktivovat hry na originu ?
      • holec89
        nejde nejde :)
        • Same here, řekl bych, že servery jsou pěkně zahlcený, samotnej Origin se mně už asi 15x zeptal, jaký jazyk chci používat, opravdu ten správný impuls pro zlanaření nových lidí na používání Originu *1* Steam byl aktivovanej hned bez jakýhokoliv problému.... a tam někde bude pravděpodobně ležet rozdíl mezi těma dvěma službama.
          • rancor1223
            Jako nemůžu říct, že bych Steam klient měl nějak v lásce, řek bych že je to celkem pomalej sr*č oproti Originu. Ale alespoň všechno funguje jak má.
            • ucho
              no já si po letech konečně mohl u EA změnit své ID, tehdy jsem to při registraci blbě vyplnil a pastnul jsem tam kód ze hry... takže moje EA ID bylo nějak takhle: EXO4PS8WSI7KHU
              a nic s tím dělat nešlo. tak teď ty kluky ušatý můžu aspoň pochválit za to, že přes správu účtu Originu to změnit jde.
          • Ja naposledy byl na originu kdyz bezela open bete battlefieldu 3 a koukam ze se origin od te doby moc nepolepsil *1* Az ted jde videt ze si steam poradil s letnimi slevami vcelku dobre.
    • ringmancz
      který ty hry mají klíč na steam? kromě above average
      • Miserius
        Mas u nich znak steamu... Takze vsechny krom battl 3 + the sims 3 + dead space 3
        • ringmancz
          aha, dík :) já to hledal někde v textu napsaný

          /tam to navíc je taky, takže jsem slepej
    • Teď jsem kupoval a několik her už mám.
      Crysis 2 Maximum Edition Steam Key: YRWIR-MQ28Q-47FWJ
      Jinak, kdo by měl zájem o origin key Dead Space 3 a Sims 3 a Battlefield 3 ? (vyměním za hry na steam key)
    • Miserius
      No teda, Dead Space 3 to jsem teda fakt nečekal... Dík
    • ucho
      no jsem upřímně zvědav, kolik vyberou. a skoro se divím, že dávají dead space 3 a výtěžek v podstatě na charitu. skoro mám dojem, že origin loví ovečky :)
    • holec89
      diky diky :)
  • Lukáš Grygar

    Copak se stalo s tím nejlepším redaktorem na tomhle webu? Velice zřídka od něj vyjde krátká videorecenze a tím to hasne. Proč už pan Grygar nepíše žádné články? Games poslední dobou nějak chybí duše. *9*
    • montatatana
      Na líbánkách.
    • V posledních dvou levelech měl vždycky aspoň 2-3 články pokud se nepletu
    • A když už jsme u těch lidí, kam se poděl Ondra Malý? :(
    • Asi si vzdycky precte diskuzi a prejde ho chut...
  • NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...

    Asi dostal někdo po papuli ;-)
  • holec89

    Witcher 3 novej trailer

    no uz aby to bylo: http://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs
    • michelangelo
      edit: text, co tu byl, patri pod (behem jeho psani) vyslej clanek spis nez sem, tudiz ho tam presouvam :)
    • Drakens
      Upřímně těším se na tak jak dlouho jsem se netěšil na žádnou hru....Vše zatím nasvědčuje že to bude opravdu pecka.

      Uložené pozice si hlídám jak oko v hlavě :) Mám jak za lidi tak nelidi ty nejlepší konce a jsme zvědav jak se to projeví :)
  • Přepísknutá OUYA

    Lidi, lidi, tohle je už trochu moc za Ouyu, ne? Dvakrát tolik...
    http://bit.ly/17opybR *8* *7*
    • vlastik.plaminek
      Za ty prachy už bych si radši koupil bazarovou PS3
      • ucho
        já za tyhle prachy koupil funglovku PS3 160gb ještě s gamesou. ta OUYA asi dopadne hodně špatně...
        • vlastik.plaminek
          No vidíš, dokonce funglovku. V tom případě nevidím vůbec důvod si OUshit pořizovat. Přitom to vypadalo celkem slibně. Osobně bych uvítal nějakou levnou konzoli s otevřeným systémem, do které bych si naházel emulátory starších platforem a využíval to jako all-in-one zařízení, protože na telefonu se mi to příčí a předraženou čtečku komiksů (aka tablet) si kvůli tomu pořizovat nehodlám.
          • A co tohle? ^^
            • ringmancz
              http://www.engadget.com/2013/06/11/hands-on-with-hyperkins-retron-5-emulating-nine-classic-consol/
              jenom pět platforem, ale ty zásadní
            • Je to jen garážovité :(

              Edit: Ale patrně to bude normálně prodávat. Draze... Taky video: http://youtu.be/p9AY_xQre9M
            • vlastik.plaminek
              Vzhledem k tomu, že se mi to nechce načíst se zeptám na jeden podstatný fakt. Je to sériově vyráběné a koupitelné a nebo si to někdo zbastlil v garáži a má to pro osobní využití?
  • http://us.battle.net/d3/en/reaper-of-souls/
    treba to nic neznamena *1*
    • když zadáte ten link do chatu na fb, ukáže se skrytej tag:

      Reaper of Souls - Diablo III Expansion
      us.battle.net

      takže bych věřil, že je to fakt ofiko
    • holec89
      datadisk na gamescomu ?:)
      • pernicek
        pochybuju.. hlavně ten název Reaper of souls mi moc na název datadisku nesedí
        • Lord of Destruction, Reaper of Souls... mně by to jako název datadisku sedlo.
          • pernicek
            čekal jsem, že se poučej, ale asi ne, protože to vážně vypadá na datadisk.. a The Dark Below je dost pravděpodobně spjatý s WoWkem
          • michelangelo
            Nejaka smrtka utrzena ze retezu by Diablovi mohla byt dustojnym nastupcem :)
  • Jack1947

    Ve čtvrtek bude představen multipalyer ke Grand Theft Auto V, který se bude jmenovat GTA Online.

    To uz zacina zavanet MMO , ten podtitulek online... (F2P buded nasledovat, nedej boze).
    • Ne, tak se prostě menuje mp v GTA V. Nic samostatnýho ;)
  • Jack1947

    Podle zdrojů zevnitř Nvidie by se Grand Theft Auto V mohlo objevit na PC už na podzim.

    To ani ve ´´snu¸¸.
  • frag.ment

    Electronic Arts se pochlubili záběry z multiplayeru Battlefieldu 4 na Ultra detaily.

    Úžasný, protože při otáčení je to ULTRA rozmazaný a lítá tam ULTRA papírků.. No z toho jsem fakt ULTRA..
    • Veskoslav
      No jestli tyhle videa mají přesvědčit, že mám z Premium BF3 přejít na BF4, tak to má přesně opačný efekt....
      • No ja osobne jsem presvedcenej, ze se na BF4 maximalne tak zvysoka vy*eru, diky naprosto katastrofalni podpore jakejchkoliv support teamu EA pro spravnej chod BF3. Chtel jsem si BF3 po dlouhy dobe zahrat a kdyz jsem po peti dnech hrabani se forama, kde nebylo zadny oficialni vyjadreni support teamu ohledne bugu, kdy se ti nezobrazuje zbran a nemuzes ji ani pouzivat, konecne problem vyresil, vyskytl se dalsi problem, a to ze mi hra zacala padat vzdy po cca 15 minutach (sestavu mam takovou, ze mi to musi zvladat na ultra a taky driv zvladala). Nasel jsem jeden jedinej prispevek od support teamu, kterej byl ocividne vygenerovanej nejakym stupidnim botem, byl starej tak pul roku a psalo se v nem, ze se na problemu pracuje. A vubec, fora jsou uplne preplneny prispevkama lidi, co maj s hrou problemy a nevidel jsem jeden jedinej prispevek o tom, ze by nekomu nejakej admin nebo nejakej support zamestnanec EA pomohl. Kdyz uz se nejakej problem vyresi, a ze jich jsou kvanta, tak na to reseni museli prijit sami hraci.
        Takovej nechutnej pristup k zakaznikum, rikajici v podstate "vase prachy uz mame, tak co bychom se starali" nehodlam vubec akceptovat a radsi si uz nikdy zadnej dil ze serie neporidim, protoze je s tim jenom vztekani se a sr*ni se a za to penize utracet vazne nehodlam.
    • Miserius
      Priste ukazou Ultra nastaveni a natoci jen loading screen... Jak to z tohodle mame poznat nebo jeste padnout na kolena?
  • Veskoslav

    Podle zdrojů zevnitř Nvidie by se Grand Theft Auto V mohlo objevit na PC už na podzim.

    Opět kalsické bububu ze strany Rockstar....Jo ta firma je jak na houpačce. Jednou vydá naprosto otřesný nedodělek na pc jako bylo GTA IV, aby pak následně vydalo skvělého MP3. Pak přijde GTA V a šašci to oznámí jenom na zastaralé konzole. A jede se dál....
    • Možná proto, že na nový konzole už chystaj třeba jiný hry... já ti nevim... GTA VI, RDR 2? GTA V bude zkrátka jejich velký rozloučení se současnou generací, tak se s tim smiřte a přestaňte furt bulet jak haranti.
      • Veskoslav
        Co to meleš? Vsadím se, že to na nové konzole bude taky. Chtějí z toho jenom vytřískat více prachů nic víc. To není o fňukání, ale o nenažranosti Rockstar. A žádné rozloučení se nebude konat, to je jenom debilní kec.
        • Jack1947
          Pochybuji o tom dost silne, museli by s tim uz pocitat dyl, a to mozna pak leda naka HD edice nekdy za par let.
    • Keyz
      Tak když to lidi na ty krámy kupují proč ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit