Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Si tady připadám jako u druhých Vánoc:-D Jinak neteř málem radostí proskočila stropem, když jsem ji dal The Sims 3:-D A strýc mi dal basu piv, že jsem mu ušetřil 40 Euro:-D Vypili jsme je spolu, bo jsem mu řekl o té akci:)
    • Inquisitor
      Jo už to ani nikdo nechce :D
      • Veskoslav
        Jako udělal jsem radost asi 8 lidem (kupoval jsem dvě sady po 10 dollarech). Obzvlášť u Bf3, The Sims 3 a Dead Space 3 byla největší radost:-D Jako EA si u mě tímto gestem docela stoupla:)
        • Ataker
          Já bych byl velmi rád, kdyby tam dali i Crysis 3 :D
          • rancor1223
            Taky jsem si řikal *1*. Crysis 2 je na nic. To bych byl vděčnější i za první Crysis a Warhead.
        • Jako rozhodně si nestěžuju, takovýhle hry za ty prachy to se mi moc líbí. Mně by zajímalo, kolik na tomhle vydělají, protože např BF3 Premium si taky pár lidí koupí nebo i DLC. Takže vydělají prachy + jim stoupne oblíbenost u hráčů + si spousta lidí založí účty na Originu.
          • ucho
            tak vydělají nejvíc na tom, že dost lidí konečně začne Origin sem tam používat, to znamená možná si koupí i něco dalšího. je to od nich prakticky první rozumný tah, jak nabrat lidi a myslím, že těch lidí získají dost. další věcí je, že Sims 3 je taková dojná kráva, že když ji teď dají i lidem, kteří hru dosud neměli, patrně si ti lidé koupí další rozšíření, čímž se stanou opět aktivními uživateli Originu. trochu překvapilo, že do té nabídky dali Dead Space 3, to bych nikdy nečekal.
            • Veskoslav
              DS 3 se neprodává zase tak špatně:) On je spíše problém cena na Originu *1*
            • Veskoslav
              DS 3 se neprodává zase tak špatně:) On je spíše problém cena na Originu *1*
            • may2
              DS3 tam (nejspíš) dali, kvůli nízkým prodejům.
              Hádám, že příští týden přidaj MOH:WF.
          • Veskoslav
            Jako nemám iluze o tom, že BF3 tam dali jen tak. A u The Sims 3 tím tuple. Tam všechna DLC vyjdou na cca 6000 Kč:-D Ale to už není můj problém. Já jsem daroval základní hry a co si s tím udělají noví majitelé, to mi je jedno:)
            • Veskoslav
              Já mám premium BF3 a na BF4 nepřejdu dříve jak za rok, pakliže nebudou servry prázdné, což se nebojím:)
            • ucho
              tak BF3 pomalu ale jistě umírá (minimálně v prodejnosti), uživatelé PS3 ho dostali zdarma a BF4 je za rohem. takže hození BF3 do placu je vcelku logický krok, který částečně může sloužit i jako reklama na BF4.
        • Jó tohle radost udělá, ale co je mi platný, že rozdávaj hry za pakatel, kterej daj pak na charitu, když pak nejsou schopný zajistit podporu? Já za BF3 zaplatil prachy, když to bylo nový a nemůžu to rozeběhnout na dýl než 15min bez spadnutí, ačkoliv na to sestavu mám.
  • Ataker

    Origin klíče

    Sims 3 Starter Pack - GV8Y-3DJC-93FS-GYAP
    Medal of Honor - 8KRH-YVFH-N34B-H5DE-LNP8
    Burnout Paradise: The Ultimate Box - 2R99-M32H-5Q9S-EBPL-VT8Q
    Mirror's Edge - AMWN-AKGP-QW7U-5ZKG-5QWB
    Crysis 2 Maximum Edition - 6QXX-UBV7-W3XE-SJJZ-CND8
    Dead Space - A3PP-5QEP-DJRG-J326-WNCW

    Neodolal jsem a koupil jsem taky, takže Crysis 2 vracím :)
    • A tady jsem si sprostě ukradl Sims 3 a konečně si založím rodinu a budu mít přátelé. Heh, děkuju moc. :)
    • Vzal jsem Mirrors edge. Jinak Crysis 2 a MOH je pryč. Díky moc
  • Charles Dance, momentálně proslulý jako Tywin Lannister z Hry o trůny, namluví v Zaklínači 3 nilfgaardského...

    Jednou grázl pořád grázl *1*
    • Veskoslav
      On je naopak spolu se "skřetem" snad jediný normálně uvažující "záporák" v celé sérii.
      • Lannister=grázl, to je normální, ale chladnokrevnost Tywina je opravdu extrémní. Jeho smrt jsem si užil jako jeden z nejlepších momentů v knížkách.
      • Black_Hand

        Charles Dance, momentálně proslulý jako Tywin Lannister z Hry o trůny, namluví v Zaklínači 3 nilfgaardského...

        tak tyrion ani neni zaporak :P.
      • Charles Dance, momentálně proslulý jako Tywin Lannister z Hry o trůny, namluví v Zaklínači 3 nilfgaardského...

        Nic to ale nemění že je to člověk co jde přes mrtvoly a žádný hodný dědeček. Ale parádně se na roli císaře hodí.
        • Veskoslav
          No a která postava tam nejde přes mrtvoly? Od Sněha až po Lanistry tam zabijí všichni a jdou přes mrtvoly *1*
          • vlastik.plaminek
            Hodor?
            • Tilwaen
              +1000!

              Hodně pobavilo *15*
    • Charles Dance, momentálně proslulý jako Tywin Lannister z Hry o trůny, namluví v Zaklínači 3 nilfgaardského...

      Doporučuji zhlédnout http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/epicka-historie-rod-lannisteru-prvni-cast-ok .... možná změníš názor *3*
  • Humble

    Pokud jsem to tedy správně pochopil, tak některé hry jsou tam dvakrát? Skvěle! Tak Enjoy:)
    Dead Space Origin Key - DP4L-WKAH-N2BH-VFM4-XUMW
    Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - CJDV-XQ3G-34CJ-DF7A-D4LH
    Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 2QRH-ML8U-QPUM-TM9F-XTHX
    Medal of Honor Origin Key - A688-WL45-P5DT-P469-M8KY
    Mirror's Edge Origin Key - 56SA-TGCM-67HX-HJEP-QU6M
    • Díky za Burnout! *3*
    • Ataker

      Charles Dance, momentálně proslulý jako Tywin Lannister z Hry o trůny, namluví v Zaklínači 3 nilfgaardského...

      Velké díky za Crysis 2!
  • Inquisitor

    Origin klíče

    Crysis 2 Maximum Edition
    FWBK-ELJG-X4SJ-8DBN-HA7A

    Medal of Honor
    BJWW-2DKD-KJC8-7XZN-3TEC

    Mirror's Edge
    8966-ELUC-8MUG-DZMQ-X5LF
    • Děkuju za ME :)
  • Inquisitor

    Origin klíče

    Dead Space
    3RJS-TEV5-GME2-Y4K9-SUJU

    Burnout Paradise: The Ultimate Box
    65UL-TEWQ-BBRW-Y6NA-EU67
  • Steamgifts

    Nevítě někdo, co se děje se stránkou steamgifts? Už dva dny mě to píše Database query failed.
    • Inquisitor
      x
    • Taky bych rád věděl. V jiném prohlížeči to jde, dokud se nepřihlásíš... *1*
  • Humble Bundle ještě jednou...

    Battlefield 3 Origin klíč:
    E7GG-2EQG-Y28C-CZ44-R9R3

    Sims 3 Origin klíč:
    22SJ-W5QS-LEKS-P93N
    • Paráda a velkej plus! Ale teda škoda že použití klíče na originu trvá všehovšudy asi 40 minut, protože se vsadim, že do teď nepoužívalo Origin nikdy víc jak 10 lidí najednou a křeček, kterej to celý pohání, teď nestíhá..
      Aktivace na steamu = 40sec
      Aktivace na originu = 40min
      • Jo, píšou to i na stránce Humble Bundlu, že jim to ten velkej nápor uživatelů zpomalil :)

        Tak do třetice, Mirror's Edge Steam klíč:
        DF6A8-805TH-BZB80
    • já tě miluju a dík za kod *3* *14*
  • Humble Bundle

    Dead Space 3 Origin klíč:
    FP6W-45VY-BM5R-AZRQ-7RWM
  • Veskoslav
    Origin Medal of Honor
    86VD-X8F5-KQ7B-JNAV-DULG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit