Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89

    Od Zaklínače 3 nečekejte žádné QTE události.

    quick time event udalost?
    • MickeyMutant
      Bleskařova načasovaná quick time event udalost.
  • Copak to asi Valve teaseruje tímto krátkým videem?

    Už nevíme coby tak zapomeňte na trojku a vraťte se do Steam lobby ...
    • Left 4 Dead 3
  • Lukyz

    EA mělo v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2014 z PC prodejů větší tržby (298 milionů dolarů), než z...

    Let the flame war begin! *16*
  • EA mělo v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2014 z PC prodejů větší tržby (298 milionů dolarů), než z...

    Pro mě žádné překvapení. Konzole PC nikdy v prodejích nedrtily, prostě se jen vždycky zazdily digitální prodeje z PC, protože se to hodně lidem hodí do krámu. Ale realita byla vždycky někde trochu jinde.
    • 90% trzeb z PC je diky socialnim hram (fejsbuk a podobne ptakoviny). Pokud by se pocitaly pouze AAA hry, na konzolich se toho proda nekolikrat vic. Kazdopadne o realite myslim nemuzeme nikdo s jistotou mluvit, protoze nepracujeme ve financnim oddeleni EA nebo jakekoli jine podobne firmy. Vse jsou to jen spekulace. Ackoli v cisel na torrentovych stranek si clovek muze minimalne udelat obrazek, jak velky problem je pro PC (a v mensim meritku i pro konzole) piratstvi. Plus jsou tu stale sdileci sluzby, pres ktere se toho take hodne stahne.
      • rancor1223
        "Kazdopadne o realite myslim nemuzeme nikdo s jistotou mluvit".
        Tak proč o tom mluvíš s takovou jistotou?
        • Vsak to je znamka dobreho obchodnika - presvedcit ostatni o sve pravde.
      • A jaké sociální hry že to EA v letos v březnu až červnu provozovala?
        • Tak jednak jsem se spletl a ten fiskál je samozřejmě duben až červen a druhak jsem udělal "research" a EA by měla na facebooku provozovat celkem 7 her.

          http://www.ea.com/facebook

          Nejvýdělečnější budou asi PvZ, ale i jejich tvůrce EA celkem razantně seškrtala a navíc dřív těch her provozovala určitě mnohem víc a skoro všechny ukončila, takže si dovolím s celkem velkou jistotou tvrdit, že facebook a casual hry nejsou ani zdaleka takové terno za jaké jsou považovány a jde jim na vrub jenom zanedbatelná část z PC tržeb.
          • Jsem rad, ze to tvrdis s takovou jistotou. Ja si ale myslim, ze nejde o zanedbatelnou cast, spis o "vetsi polovinu". Ale budiz.
            • http://files.shareholder.com/downloads/ERTS/2600147218x0x678582/877d9ad8-9c52-43e4-a57b-0998e237a611/Q1FY14_EarningsSlides_FINAL.pdf

              Řekni mi, jestli na té stránce 13 není něco špatně, jestli sociální hry tvoří víc než 50% zisku z PC? Proč se až do konce tohohle fiskálu neplánuje žádná nová sociální hra, když za 3 měsíce udělají podle tvého názoru příjem minimálně 150 000 000 USD?
  • MidnighT91

    Pro odemknutí online co-op modu v Dragon's Crown se nejdříve budete muset sami (či s lokálními spoluhráči)...

    http://www.co-optimus.com/images/gallery/7090xDragons-Crown-Art-9.jpg To je jako nějakej novej ideál krásy nebo co ???
    • Kozy
      Pohonil jsem
  • Copak to asi Valve teaseruje tímto krátkým videem?

    Osobně si myslim, že pravděpodobnější je nový Leftko, přičemž ale ti co neví a ví že neví, ať pogooglí jméno "Marc Laidlaw" (je u toho tweetu) a dostanou odpověď, že se jedná o spisovatele, který mimojiné pracuje pro VALVe a který napsal příběh obou Half-Lifů (vč. obou epizod).

    A co když se jedná o oznámení obou her? *2*
    • Cože , dvojka měla nějaký příběh ?
      • kostejnesmrtelny
        Na poměry her velmi dobrý. Akorát člověk musel dávat opravdu pozor, protože je vyprávěn hlavně prostředím a interakcí hráče - máloco je vyřčeno přímo. Pro cutscény pro debílky se prosím odeber o dveře vedle, k libovolné FPSce posledních x let.
        • Letní výprodej PS3 her na PSN nabízí slevu osmnácti titulů.

          :) Nechci se s tebou hádat , ale v tom případě kvalitativně byla o polovinu níž než jednička a snad i proto nakonec epizody skončili ... na půli cesty ;)
          U lanovky jsem s dvojkou sekl , protože stereotyp byl hmatatelný ... a to jsem byl skoro na konci ;)
          • kostejnesmrtelny
            Však jo. Já se taky hádat nebudu *3*. Tuhle debatu už jsem absolvoval fakt mockrát. Posledních pár let už většinou lidi odkazuju akorát k vývojářskejm komentářům v Ep 1 a 2.
  • ringmancz

    Gran Turismo film

    http://www.thewrap.com/movies/column-post/gran-turismo-movie-revs-sony-fifty-shades-grey-producers-exclusive-105431

    když jsem viděl ten titulek, tak jsem myslel že to je sranda, ale ono asi ne
    • Hanzales
      A proč by ne? :) Já bych se třeba na nějaký film z prostředí závodů podíval rád. Zpětně jsem si vzpomněl ted akorát na "Le Mans", pak "Days of Thunder" a moc už mně toho nenapadá. Možná ještě parádní záležitost s Anthony Hopkinsem - "World's Fastest Indian"
      Ale tak samozřejmě záleží, jak by se ten film o "gran turismu" uchopil, že :) Pokud víte o nějakém dalším filmu s touto tématikou, byl bych určitě moc rád za nějaký tip.
      • ringmancz
        zajímavý je spíš to spojení s producentama 50 Shades
        podobných filmů mě moc nenapadá, leda Formule se Stallonem nebo Senna a Rivalové, ale ty jsou spíš dokumentární
  • Erendiel

    Copak to asi Valve teaseruje tímto krátkým videem?

    Nezahrávejte si s mým srdcem. *13*
  • Tushan

    Copak to asi Valve teaseruje tímto krátkým videem?

    valve ať jde do zádele já jim na ty jejich traparny kadím
  • Battlefield 3 Premium služba má přes 4 miliony členů.

    Hlavne sa pripravte o pár mesiacov na release CoD:Ghosts a plačte aká žmýkačka prachov to je..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit