Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připravuje se instalace souborů hry Shadowrun Returns .......
    • Keyz
      Zatím souhlasím s recenzemi co mají kolem 8 z 10. Vypadá to na dobrou hru i když jsem původní nehrál.

      - Navíc jsem se naštěstí podíval na jejich fórum a zjistit jak ten jejich autosave funguje a nezažil jsem tedy šílenosti jako někteří chudáci.
      • :) Já jsem zatím jen tak trochu ochutnal na patnáct minut , než jsem musel do práce .... No překvapilo mne samotné pojetí , kdy příběh i s assety nahráváš jako extra součást (další dvě workshopové kampaně které sleduji se mi zobrazují jako nedostupné ) , žádné velké intro , žádné velké animace jako v SNES (postavička vypadala jako Gájbraš Tripvůd a když padala z lednice , nebo něco popadla či shodila, tak natáhla ruku a předmět na obrazovce viditelný pak zmizel .... nebo se objevil . To co jsem viděl byly jen bubliny pro popis předmětů a interakce s okolím byla většinou formou objevivších se titulků po doběhnutí k ikoně/ popisku - vůči SNES verzi je to zatím vyhlazený pěkný , ale po hříchu málo interaktivní svět .

        No do hry jsem se napoprvé neponořil . Možná je to tím , že hra na vás hned vysype rozhovory na téma geekování , fixování atd ... takže žádné za ručičku nováčku ;)
        Doufám , že se ve hře objeví i atributy jako :
        Motorky , Auta ,Vznášedla ,Motorové čluny,Lodě,Plachetnice ,Letadla ,Vrtulníky,Koleoptéry ,Vzducholodě ,Ponorky ... , pravda při tvorbě postavy jsem na nic podobného nenarazil :(
        • Je to strašnej žrout času (posadil jsem se po obědě na chvilku a už hraji skoro pět hodin ) a i kvůli tomu ukládání pozice ... takové to no tak ještě tuhle lokaci dám když jsem tak daleko ... Kdyby se dalo ukládat kdekoli , tak bych uložil a pak se zase týden ke hře nevrátil , takhle mne nutí hrát , i když bych měl už dělat něco jiného :DDD
  • Miserius

    Enter The Dominatrix měl být původně DLC pro Saints Row: The Third, poté se z něho stal plnohodnotný...

    Podruhý v bleskovce a už o tom byl i článek
    • braveman
      V bleskovce dosud nepadla zmínka o tom, že ETD bylo zamýšleno i jako plnohodnotné pokračování.
    • ringmancz
      asi je to hodně důležitá zpráva
  • EA musí původnímu programátorovi herní série Madden NFL zaplatit odškodné minimálně 11 milionů dolarů....

    That's my boy
    • EA musí původnímu programátorovi herní série Madden NFL zaplatit odškodné minimálně 11 milionů dolarů....

      inak to nebolo po prvy raz, co EA v suvislosti s touto seriou niekoho ojebabrala
      http://kotaku.com/5816920/before-elder-scrolls-bethesda-created-madden
  • Dan Amrich (komunitní manažer Activision) kritizuje nedospělé, ufňukané kretény, kteří vyhrožují vývojářům...

    Nech sa naučia v TA/IW/AV načúvať fanúšikom CoD a až potom nech plačú nad ich reakciami.. ;-)
  • V Batman: Arkham Origins se pravděpodobně objeví padouch Dvojí tvář.

    Přijde mi nesmyslné doslovně překládat i názvy postav.
    • Miserius
      A bude tam Vtipálek?
    • Veskoslav
      No v českém překladu se mu vždycky říkalo Dvě tváře, to zase novináři překládají blbě a doslovně.
      • V Batman: Arkham Origins se pravděpodobně objeví padouch Dvojí tvář.

        Český překlad jsem, přiznám se, nečetl, ale stejně se mi to nelíbí: pokud už překládají "Two-Face", proč nepřekládají i "Batman"? A naopak, pokud "Batman" nepotřebuje přeložit, proč to potřebuje "Two-Face"? Pochopil bych poznámku překladatele pod čarou, ale tohle moc nechápu.
        • ucho
          nejlepší padouch je stejně Žolík.
          • Nebo spíš škumpa jedovatá?
            • Ronox
              No to byl velkej fail :D "zlatá" travička Ivy :D
            • Ano, na jedovatou škumpu z Batman Live nikdy nezapomenu :D
    • Navíc se prý v české verzi Netopýromuže jmenuje Dvě Tváře*.
  • IGDA July 2013 - Project Process at Obsidian Entertainment

    http://youtu.be/M0ge71Y7Q3w
  • A hororovka Outlast má datum vydání. zatím na PC a 4. září.
  • cr8gg

    V Batman: Arkham Origins se pravděpodobně objeví padouch Dvojí tvář.

    co za kr*tena napsalo Dvoji Tvar? .... je to Two-Face
  • ucho

    Indie Game: The Movie - Special Edition

    pokud to někdo nezaregistroval, vyšlo DLC k filmu
    http://youtu.be/kcZEM3Hfar4

    -100+ minutes of new short films in 1080p
    -Epilogues: What happened after?
    -Stories about more game creators
    -Deleted Scenes
    -New Team Meat Commentary
    • Smál jsem se a asi ne sám, DLC k filmu o indie hrách. Jaká ironie *2*
      • ucho
        jinak na Steamu mi asi nejvíc vadí ta CZ lokalizace, tu dělal nějakej diletant...
      • ucho
        tak ono na Steamu to jinak udělat nejde, pokud to chtějí mít jako součást konkrétního filmu a chtějí za to nějaký peníze...

        komičtější je spíš info u filmu na Steamu:
        -Achievements
        -Downloadable Content (DLC)
        -Trading Cards
        • i když počkej, dalo. Jako např. Directors Cut verze a upgrade na jiné appid za příplatek. A dávalo by to větší smysl
        • Ano, to mne také pobavilo.
  • ucho

    Na STEAMu vyšla free-to-play demoverze akční hry War of the Roses.

    co je to konkrétně free-to-play demoverze?
    • zjevně úplně normální demoverze :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit