Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Last of Us - recenze/ Pomsta Olejníkovi - zing.cz

    Koukám, že již i naši nejmenší píší recenze a "mstí" ( *1* ) se za vyslovení jiného názoru, než je recenzemi schválený.

    http://vtap.zing.cz/clanek/2259/the-last-of-us-recenze-pomsta-olejnikovi
    • Cosi
      http://www.fffilm.name/2013/07/videohra-last-of-us-80.html
    • Keyz
      Účel to splnilo. Sranda byla.
    • Kozy
      Víc těhle recenzí, to je fakt výborný *1*
    • Hudy1141
      Olejník má pravdu, Last of Us si 10/10 opravdu nezaslouží.
  • Miserius

    Herní resty

    Neni to tak dlouho co jsme tu řešili kdo má jaký herní resty a že je doženeme o prázky. Já se před pár dnama vrhnul na Arkham City a nakonec to dohrál vpodstatě na jeden zátah včera...Nevim proč jsem to 2 roky přehlížel, je to fakt výborná hra, každej mi to tady řikal a ja myslel že přeháníte... Člověk si u toho fakt připadá jako Batman díky ty atmosfere... Parádní hra, pro mě to je fakt suprový překvapení a už se nemužu dočkat Arkham Origins... Těm z vás co se Arkham City taky líbilo, mam pořídit Arkham Asylum? To jsem nehrál a docela mě odrazuje že to nebude otevřený město... Nebo nějaký to dlc k City? Dík *3*
    • Kdyz jsme u tech restu tak jsem dohral Psychonauty (pecka) a ted hraju Fallout New Vegas a musim uznat ze Falloutu NV dluzim VELIKANANANSKOU omluvu!

      Tak promin... myslim to uprime!
      • rancor1223
        Jo jo, FNV je perfektní, zrovna se chystám na Project Brazil.
      • Miserius
        Tak ja pocital ze takovy ty vsetecny tohle urazi *1* Ale uz nevim s kym jsme se to bavil a stejne nevim jak jim napsat... Snad jsem ti nezkazil prazdniny
        • Tak tohle jsem nejak vubec nepochopil ale to nevadi. Jinak mne prazdniny zkazit nemuze nikdo... uz dlouho :D
    • Miserius
      Tak Asylum teda taky asi pořídim...počkam teď na středu jestli nebude v Summer Sale na PSku a dyštak koupim... City je ale asi první hra ve ktery me bavi delat vedlejsi mise a collectibles... Riddle hadanky jsou občas fakt něco... Možná že jsem Asylum měl zahrát jako první, ale ten druhej díl mi byl víc sympatickej a vyplatilo se to...
      • Malleth
        Asylum by sis určitě měl taky zahrát. Doporučuju PS3 verzi. Ta má tuším jako jediná hratelnýho jokera v challenge mapách.
    • Ronox
      DLC jen Harley Quinn´s Revenge resp to je jediné příběhové. Asylum mě bavilo taky a dost. Sic tam není taková otevřenost, ale ono pak prolítáváš celým tím komplexem a je to taky docela velký. Asylum jsem hrál jako první a komixovýho fanouška mě bavilo asi stejně jako City. Nevím jak by to bylo, kdybych to hrál naopak, ale rozhodně doporučuju. U Origins jsem radši trochu skeptickej tím, že to už nedělají Rocksteady a jen "dohlíží".
    • Jestli tě City bavilo, tak si na Asylum čas udělej určitě. Já teďka doháním rest s adventurou The Walking Dead a je to fakt pecka, kde nejlíp působěj ty rychlý rozhodnutí, co musíš udělat. Nevíš, komu můžeš věřit atd... a to je to cel-shade komiks a přitom to ždíme emoce jaxviň.
      • Miserius
        TWD je paradni hra, emoce to zdime od zacatku az do konce a o to vic pokud to projedes behem 2-3 dnů...
  • Hohó, jsme s EVE ve zprávách http://www.bbc.co.uk/news/technology-23489293
  • Drakens

    Disney si zaregistrovalo 24 domén pro neoznámený produkt s názvem Star Wars Attack Squadron.

    Co já bych dal za klasický KOTOR 3
    • Inquisitor
      Jo toho už se bohužel nikdy nedočkáme. *13*
  • Miserius

    Ubisoft zjišťuje v online dotazníku, kdo by měl hrát Aidena Pearce ve filmové verzi Watch Dogs.

    Tak ja urcite Liam Neeson, ikdyž vubec nevypadá jako ve hře, ale toho jsem si v těhle rolích oblíbil *1*
    • MickeyMutant
      Neeson je borec, ale působí, že má jinak problém poslat smsku.
      • ..ale aj ked nevie poslat smssku, tak si ta najde a zabije ta (hoci ta nepozna)
        *1*
  • Ubisoft zjišťuje v online dotazníku, kdo by měl hrát Aidena Pearce ve filmové verzi Watch Dogs.

    nechápu jak může vést dřevák Tom Cruise
    • Miserius
      Me se ted libil v Jack Reacher, tak by mohl hrát zrovna tuhle roli...
  • frag.ment

    Ubisoft zjišťuje v online dotazníku, kdo by měl hrát Aidena Pearce ve filmové verzi Watch Dogs.

    No, kdo jinej než Keanu Reeves..
    • KeanuX
      Keanovo *1* kamenej xicht by se do tý role náramně hodil :) Skvělej herec. *5* *4*
    • Veskoslav
      Viděl jsi, jak teď vypadá?;) Toho by jsi rozhodně nechtěl za hlavního hrdinu. Tedy pokud to není mírně obezní hlavní hrdina, kdy se většina tuku přesunula do ksichtu *1*
      • frag.ment
        Přiznám se, že neviděl. Pamatuju si ho z Matrixu a dalších sci-fi (naposled z Den, kdy se zastavila Země, což bylo nedávno v TV) a tam mi vždycky sedl, protože to žádnej velkej herec není, ale měl na to takovej ten xicht.. No třeba by se dal zase do formy (pár profrkaných týdnů kokainem a kila sou dole :-D ).
  • similar dota games

    Zdravim, mužete mi prosim poradit nějakou podobnou hru jak je dota a nebo LoL ale offline?
    • Jak uz tady parkrat padlo, Dota1 ma mapu s botama (nevim ale, jaka je jejich kvalita), Dota2 jde hrat s pomerne pekne udelanyma botama. Dal me treba napada Demigods.
    • Veskoslav
      Dota jde hrát v offline režimu s boty;) LoL nejde vůbec offline, HoN také ne. Napadá mě Awesomenauts, ale to není klasická Dota:)
    • Demigod. DotA se snad taky dá přece hrát offline... a ještě tu jsou Heroes of Newerth, o těch nic nevim.
  • Giana Sisters

    Nevíte někdo jestli maj kódy z minulýho Levelu region lock? Rád bych udělal giveaway na Steamgifts, ale doufám že to není třeba jen pro ČR.
    • Tak si najdi ceskou/slovenskou skupinu a udelej giveaway pro ne a nebudes mit problem
    • ucho
      ano, mají region lock na cz,sk
  • FEZ 2 zrušen

    Phil Fish psychicky neunesl, že všichni nejsou hotoví z jeho hry a tak ji zrušil. Čas to obrečet.

    http://www.joystiq.com/2013/07/27/fez-2-canceled/
    • Mno jen ať brečí blbeček :) Já mu to přeju. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit