Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Citadels

    Tož naši bratia to solidně schytali. *1*

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F6b7xXKgvsY#at=875
    • Katapult bez osádky 13 let po Sudden Strike ... děkuji už to mi stačí a ani nemusím vidět jak marně nahání pajdulata .....
  • PSV může sloužit jako přídavný ovladač pro PS4, záleží však na jednotlivých vývojářích, zda tuto funkci...

    *1* Ano povolit mohou , vyžadovat však nesmí ..... jako každý nadstandardní HW pro konzole by jim jen rapidně snižoval počty chtivých zákazníků .
  • 4.5 GB pro hry na PS4?

    Že by jen 4.5GB pro hry na PS4???? Xbox ONE 5GB, ale je to málo, Xbox ONE je s***a........ PS4 má 4.5 GB pro hry, to bude naprosto dostatečný.....HAHAHAHAHAHA(zdroj třeba IGN).
    • God-of-War
      I těch 4.5 je víc, než co máš v kompu, takže v klidu. 4.5 GB budou mít jen do začátku.
      • Veskoslav
        Není. Jelikož je to i pro GPU.
    • Miserius
      Ty jsi expert *1* 4.5 giga bude mit PS4 na hry (celkem ma 8 a AŽ 3.5 si bere OS), kolik si vezme v Xboxu už vis? A vis ze soucasny PS3 ma na hry 256 MB a jak treba Last of Us vypada? Tak radši zalez zpatky odkudkoliv jsi vylezl
      • Keyz
        Tak ta paměť je i pro GPU ne? Pak RAM nebude tak velká, jestliže tam budou HD textury atd.
      • Pokud teda vím, tak PS4 bude mít 7GB pro hry, 1GB systém a Xbone bude mít 5GB pro hry, 3 pro svůj dementní systém. Nebo se to zas změnilo?

        Edit: Aha, tak změnilo. Tak to dopadá, když je někdo hydiot a nedává odkazy na původní zprávu.
        Nicméně, stejně to pro hráče není zrovna relevantní informace. Relevantní je akorát "Ano, máme několikanásobně víc RAM, než dříve."
        • Miserius
          Vzdyt jo, 4.5 bude stale na hry s tim ze bude 1 giga litat sem tam *2* Je to uplne jedno, hlavni je vysledek a kdyz to porovname se soucasnyma, tak je jisty ze "nejakej" posun tam bude, časem *3*
          • Stejně se ale vsadim, že posun bude leda ve "fidelitě", sledování aktivit hráče a nabízení dalších produktů/služeb (což samozřejmě zvýší náklady do ještě absurdnějších hodnot). Ne že by mi to teda nějak extra vadilo, ale za rok 2012 jsem si koupil asi 4 AAA hry :D .
            Na druhou stranu to vypadá, že open world (nebo dokonce sandbox a nebo dokonce emergent gameplay) se dostávají silně do módy. To bych si nechal líbit.
          • A já bych se toho vůbec nebál . Teď když se konzole výkonově opět dotáhnou na PC. Posun v grafice bude od začátku a gamedesign - no, nikdo zásadně nebude měnit jen kvůli tomu že teď už může dělat pořádný sandbox .
            • ringmancz
              ta zpráva je od eurogameru a co jsem si četl diskuze, tak už dřív neměli přesný informace
            • S novou generací se mi zdá, že každý chce dělat sandbox, když už na to ty konzole mají výkon... *1*
  • :-)

    http://www.joystiq.com/2013/07/26/ouya-ceo-27-percent-of-ouya-owners-have-bought-a-game/

    Pouze 27% vlastníků OUYi si pro ni koupilo nějakou hru.
  • Zahájení předprodeje a promo video IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

    http://www.youtube.com/watch?v=c4014tNwcao
  • ucho

    GOG

    víkendová akce na GOGu nese název "Soviet Strategy Strike".
    dostaly se mezi ní i hry UFO :)
    • :) No jo rusáci z Brna .... co jiného taky čekat od poláků ;)
      A jen tak mimochodem : Děkuju pěkně za Hooda ....
      • oni tam píšou "imagine the Soviet Union would still exist and all "its" countries would make great games" nebo tak něco ;) ale něco na tom bude, že v tom promu moc polskejch her není :D
  • Miserius

    Srovnání tržeb EA dle platformy od fiskálního roku 2009.

    PC až překvapivě zaostává...
    • neni to treba i tim ze vetsina sportovnich her uz na PC nevychazi?
    • Srovnání tržeb EA dle platformy od fiskálního roku 2009.

      coz je hrozne prekvapivy u takovej sracek jako jsou hry od EA *7*
      • Miserius
        Všechno nejsou, už jste jak Bieber fans... Nezajem co se deje, proste jednou jste si neco usmysleli a nikdy nezmenite nazor?
        • Jako třeba? Já třeba zrovna hraju Mark of the Ninja a to je stokrát lepší než cokoliv, co jsem viděl od EA za poslední roky.
        • rekni opravdu DOBROU hru kterou EA zatu dobu vydalo? ja tu odnich mam 2NFSHP ktery mne bavi ale dobra hra to urcite neni....a pak BF ktery jsem jako fanda serie poridil...a taky se onem neda mluvit jako o TOP hre...takze co? to ze nemam rad tvoji oblibenou herni firmu znamena ze jsem debil?:/
          • "mne bavi ale dobra hra to urcite neni" no ty vole...
            • ale vsak to se vzajemne nevylucuje....hra mne bavi ale je nedodelana...moznost komunikace jen pres forum...friendlist ale naprosto zbytecnej....lobby naprosto nevhodna pro tenhle typ hry a tez vypada jako nedodelany....a obecne cely menu a ten autolog je hodne spatnej....

              tim padem je to jako celek spatna hra....ale jizdy mne bavi,)
          • Miserius
            Me se od nich libi Battlefield 3 a je mi celkem jedno jak vydavaj dlc, nenuti me to kupovat tak je mi to ukradeny, NHL je dobry a ja mam rad i NFS
  • Activision Blizzard odkoupilo za 8,2 miliard dolarů vlastní podíl ve firmě Vivendi a stalo se tak nezávislou...

    konečně svobodní!

    tak šup dělat pokračování k vašim původním hrám (StarCraft 1, Diablo 1 a Warcraft 2)

    :D
  • Torchlight II dosáhlo milníku dvou milionů prodaných kopií.

    Super!Jen tak dál!
  • Pilgrim66

    Precurcor Games se již potřetí pokouší vybrat od hráčů finance na vývoj Shadow of the Eternals.

    Podruhý snad, ne?
    • ringmancz
      nejdřív to měli přes vlastní systém, potom přešli na KS a teď znova KS
      • Pilgrim66
        To ale šlo dohromady, stejně jako u SC. Nejdřív to měli na svý stránce a pak přidali Kickstarter.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit