Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Pupeteer Demo

    Na japonským storu už je nějakou chvíli demo Pupeteera pro PS3. Demo je krátký, ale výborný.
  • Hmm, co takhle maly clanek ci zminku o tom, ze zacal letni vyprodej na Steamu? Hodne lidi by to ocenilo, pokud Steam nesleduji pravidelne.
  • Veskoslav

    No

    Modlím se za slevu na MC:) Ale nevěřím, že těsně po vydání to sleví:(
    • Warriosparky
      MC? To jako Minecraft? *15* Která hra teď vyšla, co má ve zkratce MC? Nemyslel si spíš MK? *1*
      • Veskoslav
        Ty vole, taková chyba:) Máš pravdu mělo to být Mortal Kombat. Pořád mám zafixované Combat:-X
  • Jack1947

    V Japonském žebříčku prodejnosti 27. týdne roku 2013 se v TOP10 drží tituly Earth Defense Force 2025...

    Last of us umim pochopit ale Earth defense lol, ani predchozi dily nebyli nic moc , to fakt to sucho dava prizivit i hram , ktere by po celou dobu co rok je by jen zustali nekde v podzemi hracske komunity...
    • :) Já hrál jen Global Defence Force a Global Defence Force Tactics .... a ta akčnější z toho herně vybruslila podstatně lépe .
      Těžko se to popisuje , ale představ si že hraješ starého Galaxiana v plně zničitelném prostředí a k tomu jako malý človíček ve volném otevřeném městě , kde řádí gigantičtí mravenci , létající talíře , roboti jako z války světů .....a co level to nějaká obměna - prostředí , noví nepřátelé , nové zbraně či třídy ..atd ;) .
      Co bych vykládal - bral jsem to jako hloupost ale hlavně kvůli atmosféře, která je fakt jedinečná propařil celé odpoledne ;) . A u národa , který vymyslel Godzillu jsem prostě zvýšenou náklonnost čekal , i když na metu nejvyšší bych nikdy nesázel ...
      Takže poslední díl (bude li na PC) při nejbližší příležitosti minimálně omrknu ...
      • Jack1947

        V Japonském žebříčku prodejnosti 27. týdne roku 2013 se v TOP10 drží tituly Earth Defense Force 2025...

        Diky moc, napsalsi mi do detailu o tehle serii, nekomu by to pomohlo ale no mne ne. ( Respkt ja davno vim co to je jen nechapu jaktoze, je to v TOP10 respkt asi i chapu no, nic neni tak ani smrt nebere *15* ) Mozna to nekomu pomuze, ja sem mnel myslim obe dily a je to tezkej prumer ba co vic horsi,pustilo mne to potom co jsem zjistil ze se savuje jen zacatek takze jakmile zhebnes jedes od uplneho zacatku mise.(navic ta obtiznost tech brouku neni kdovijak jednoducha a prece jenom si furt jen priblblej pesak se spuntovkou) Treba nekoho zabavi to same plati o Dynasty /gundam oroxchi warriors tezka nufda a furt dokola...
  • Veskoslav

    Steam začal a má peněženka asi začne brečet:-D

    A co Vy? Už v první den mám tam dvě hry, o které stojím. A pro co jste hlasovali jako hru komunity?:)
    • Pilgrim66
      Já doufám v trochu větší slevu na Adventures of Helsing a Divinity II anebo mega slevu na RE: Racoon City, slyšel jsem, že je to špatný ale rád bych si to zahrál. Jinak zbytek titulů buď mám nebo mě nezajímaj.

      Ještě mě napadá, že bych si koupil Dues Ex: HR tu director's edici, ale ta bohužel ještě neni venku...
    • Pinbal FX Vše -50%
      - Marvel Pinball Original Pack
      - Marvel Pinball Vengeance and Virtue Pack
      Ale doporučuji Star Wars Pack, teda pokud máte rádi honění kuličky *1*
    • MrSanta
      Tož zatím utraceno Kč 505,- (Borderlands 2 + vault hunter a psycho pack DLC a Last Remnant). Ještě by to chtělo nějakou slevičku na Dishonored a jsem hotov.
      • Viktor_H
        Kdy se k tomu dostaneš Santo? Gearbox totiž dělá na dalších DLCčkách. Možná by bylo lepší počkat příští rok na GOTY edici, kde to budeš mít všechno v jednom packu za hubičku.
        • MrSanta
          DLC mi jsou ukradená. Bohatě si vystačím se základní hrou plus psychopat a True Vault Hunter. Ty peníze si, myslím, jsou akorát. A k hraní se určitě dostanu dřív, než bude GOTY za hubičku.
          • rancor1223
            No to poslední DLC by za to stálo, to bylo perfektní. Ještě Mr.Torque campaing neni špatná, ale ty zbylý dvě jsou docela slabý.

            Jen mě napadá jestli to nebylo na GMG levnějc.
            • MrSanta
              Možný to je, já GMG vůbec nesleduju a těch cca 10 € za základní hru je cena tak akorát. Tam už to pak moc neřeším.
              Já to beru podle DLC k jednotce - mám Armory nebo jak se to jmenuje a hrál jsem to stejně jen jednou. Pak jsem se na to vykvávknul a valil vždycky jenom základní kampaň. I tak jsem měl průchod PT1 a PT2 vždycky kolem 50hodin.
    • Ja uz mam Game of Thrones special edition a Star Trek. ST jsem hral, ehm, neorigo a prisel mi jako pravy opak vsech recenzi, tak doufam, ze GoT bude take takove :) BTW nevite, k cemu jsou ty jejich pitome karty, co jsem za to dostal?
    • Jazz
      Myslel jsem, že horší jak minulej rok to být nemůže...
      A je.

      Ještě přidali další posraný karty.
      • rancor1223
        Posr*ný karty? Já už na těch posr*nejch kartách vidělal 3 éčka *1**1*
        • Jazz
          Ano, vydělávání na virtuálních píčovinách, které mají nulovou hodnotu. Naprosto totožné jako hatky v TF2.

          Ale co, asi to tak cítím jen já. *4*
          • rancor1223
            Já tě chápu, ale osobně mi to nevadí, dokud jde čistě o kosmetické věci. Co mě je do nějakýho Steam levelu nebo TF2 blbin, dokud mě to přímo neomezuje ve využívání služby/hry. A jak říkám, pro lidi, který ty kartičky nezajímaj jenom dobře *1*
            • Pilgrim66
              Přesně přesně, já už z těch karet mám 3.57 a to jeětě přemýšlim jestli mám prodat 3 skyrim karty nebo si je nechat.
    • Pro me zatim nic zajimaveho :( teda cenove.
      • ucho
        http://store.steampowered.com/app/223730/?snr=1_7_15__13
        http://store.steampowered.com/app/227720/?snr=1_7_15__13
    • smejki
      Hry zajímavé, ceny nikoliv. Dnešek je za 0,- \o/
      • Viktor_H
        Mě naštvaly "slevy" na DLCčka ke Skyrimu. 20 ojro je trochu ujeté... Celá Legendary Edition za 23 éček zní zajímavě, ale my co už základí hru máme, ostrouháme...
      • Tak to bych rád podotknul, že třeba Drakensang nebo
        • smejki
          ah.
          1) oboje už mám.
          2) mluvím o daily deals
          ceny ostatních her se buď celou dobu nehnou, nebo se jednou dostanou do daily deals a budou ještě lacinější (aspoň to tak vždy bylo). Což by se mi třeba u Skyrimu líbilo. Ale už takhle mě láká CS:GO, hmmm.
          • No jo, to jsem z toho nevyčetl.
            • No pokud něco stojí dvě eura, tak už to je pro mě dost přijatelná cena a nepotřebuji čekat, jestli to náhodou o půl eura ještě nezlevní. Jinak samozřejmě platí http://i.imgur.com/r51cbLZ.jpg (plus community choice).
            • smejki
              copa on někdo kupuje první den něco, co není v daily nebo flash deals?
        • ucho
          jak se to vezme, ceny jsou to zajímavé, ale nic nového pod sluncem. drakensang už šel v jednom bundlu sehnat za hubičku a FUEL mají za 2 eura na gamersgate i GMG každou chvíli.
          • To je hezké, ale třeba já nakupuji jen na Steamu, tak pro mě ceny jinde nejsou moc relevantní :)
            • To je taky hezké, ale já říkal, že nakupuji na Steamu. :)
            • rancor1223
              Na Gamersgate i GMG většinou prodávají Steam klíče.
    • Osviceny
      hraní her není pro sociálně slabé vrstvy, proto odpověď je ne, moje peněženka nebrečí
      • ringmancz
        ale ani pro duševně slabé
      • To je překvapení, ono to pořád žije.
      • Veskoslav
        Nahlášeno:)
        • Kozy
          Chceš taky?
    • MrSanta
      Letos se budu krotit. Ve wishlistu mám jenom 3 hry - Dishonored, Borderlands 2 a Last Remnant. Možná k tomu přibalím ještě DLC do Skyrimu, ale to si ještě rozmyslím.
      Zatím jsem nekoupil nic, počkám až jestli se mi Dishonored a Borderlands 2 dostanou do větší slevy.
      Hlasoval jsem pro Dishonored.
      • ucho
        Last Remnant šel sehnat na GMG za 2 dolary.
        • MrSanta
          Nes*r *1*
          Teď je tam za necelé 4 €, tak do toho půjdu. Sice na to nebude čas, ale co už.
    • rancor1223
      Já čekám na větší slevu na Payday a Sanctum 2. A hlasoval jsem pro Borderlands 2.
      • Veskoslav
        Já čekám na GR: Future Soldier a na větší slevu na Skyrim:) A pakliže by se objevila nějaká zajímavá hra za dobrou cenu, tak mám danou rezervu na to:)
        • ucho
          no já koupil toki tori 2 za 6,5 eur a jsem spokojen. ze zvědavosti budu sledovat, ale nečekám další velké nákupy, moc dalších věcí nechci. a ten skyrim už asi levnější nebude...
  • ucho

    steam

    steam překvapil, to jsem hodně dlouho neviděl :)
    • Já mám pořád 503, tak žádný spoilery :P
      • ucho
        no to jsem tím myslel :D
        • Aha *15* . Minule to bylo snad stejné. Každopádně první den nešla stáhnout žádná hra, aspoň ne z těch serverů, které jsem zkoušel.
          • ucho
            beztak žádnej summer sale není a strhalo to vydání Toki Tori 2 :)
            • karty budou i za hlasovani *5*
            • ringmancz
              už sem viděl že tam je. navíc udělali i karty za nakupování. asi budou rekordní tržby letos
    • On to někdo vidí, co se tam děje? :D Já mám furt Half Life za pakatel a občas mi to ještě narve Alice...
    • Myslis tim, ze jejich servery jsou? jako kazdy rok? opet pretizene?
  • A je to tu, protestují proti změnám změn XBonu

    http://www.theregister.co.uk/2013/07/11/xbox_one_protest/

    Edit: A jak jistě uživatelé Redditu ví - http://www.ibtimes.com/steam-summer-sale-2013-did-valve-leak-starting-date-email-photo-1340661
    • Pilgrim66
      Co to ku... To fakt není troll? Jak to může někdo VYŽADOVAT?! Jsem asi tupej, ale kde, 6e je to v tom nějaká výhoda?
    • Maarta
      Mi osobně původní "omezení" taky seděla víc, než to co s tím udělali pak. Lidi prostě jen nadávali na něco, co je ve skutečnosti tolik neomezuje, jen se prostě svezli s vlnou nenávisti...
  • DICE by nebyli proti myši a klávesnici pro Battlefield 4 na PS4

    http://www.vg247.com/2013/07/08/battlefield-4-could-get-ps4-mouse-keyboard-support-says-dice

    !!
    • rancor1223
      Oni možná ne, ale silně pochybuju že by s tím souhlasil MS nebo Sony. Víme přece, že v MS zkoušeli propojit MP na X360 a PC, ale klávesnice a myš prostě neměla konkurenci. Úplně by to zabilo hraní MP na konzolích.

      Pro jistotu jsem našel i nějaký zdroj než mě začnete kamenovat jak jsou gamepady skvělé http://goo.gl/n7mcq
      • Sony s tím už souhlasí na PS3, jen to nevyužili právě vývojáři.
        • rancor1223
          Ehm... Vážně? Ok, tak to už teda vůbec nechápu. Vždyť... Ehm... No, bavte se konzolisti *1* Jestli bude mít BF4 plnou podporu, tak bych nechtěl být konzolista s gamepadem.
          • No jo, UT3 a DUST 514 jdou hrát s myší a klávesnicí. Teda oficiálně... neoficiálně to je myslím víc her a banuje se za to :)
    • Stejně - PS 4 má hardware velice podobný PC, krabicový vzhled - krabice jako PC case - a když místo gamepadu použiji klávesnici a myš jako u PC, v čem bude rozdíl, jelikož PC si můžu připojit k televizi.
      • V exkluzivitách a v komunitách.
        • A taky cene her, casem horsim vizualu, zadna moderska komunita atd atd. *3*
        • Exluzivity... proč by nemohli být i na PC, a komunita - vždyť by byla stejná s PC komunitou, jelikož by se propojilo ovládáni a vše by bylo f=r------
          • Otázka "proč by nemohly být na PC" je naprosto zbytečná, protože prostě nejsou a komunity se nespojují, protože o to skoro nikdo nemá zájem.
  • Podle Hideo Kojimy nemůže Metal Gear Solid V dosáhnout stejné úrovně jako GTA V.

    Minimálně příběhově, zábavností a originalitou je MGS 10x lepší než GTA.
    • velice subjektivní názor
  • Battlefield 4 bude na Xbox One využívat Kinect, ale ne přímo k ovládání vojáka. DICE tají co konkrétně,...

    Ano, na to je třeba skutečně Kinectu :D:D nestačil by mikrofon? v Endwar to fungovalo na jedničku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit