Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle Hideo Kojimy nemůže Metal Gear Solid V dosáhnout stejné úrovně jako GTA V.

    Díky bohu.
  • Warriosparky

    Prepare your wallet

    http://www.gaben.tv/
    • Ten web je geniální :D
    • Už se to blíží, někde jsem četl, že Stea, Summer sale by měl začít dnes. Uvidíme, penízky mám připraveny :-)
  • Bioshock Infinite

    neeeee, celý odpoledne jsem to stahoval ze steamu, abych zjistil, že vyžaduje sedmičky *9*
    • Šel bych reklamovat k Steamu , za to že tě neupozornili a ani Windows 7 starter k tvé edici zdarma nepřibalili *3*
      • ;) to zas jako ne, dostal jsem to ke grafice nový... ale škoda, chtěl jsem ji vyzkoušet v akci, nejnáročnější gamesa, co mám teď nainstalovanou, je race driver grid jednička :D
        • Keyz
          To je teda náročná hra :)
    • frag.ment
      Nj, proto sem si Infinite pořídil na PS3, protože na PC frčím na XPčkách a vzhledem k tomu, že se mi poslední dobou můj milášek čímdál častěji záhadně kouše, padá a občas je problém ho vůbc nastartovat, už to nějak doklepu do jeho uplné smrti a nový Windows pořídím až s novým kompem.
    • Miserius
      ...a co máme dělat? *15*
      • vy asi nic :D já si je budu muset asi už fakt pořídit... ale takovejch prachů strašnejch za to :)
        • Miserius
          Nemas nejakou studentskou kartu? Na tu jsou Wokna zdarma
          • já už jsem starej :) taky jsem chtěl ňáký, který budou furt legal, i když vyměním kompa, a tam už to jsou fakt pálky
            • to já zas chápu, ale teď jsem poněkud vycuclej :) grafika za osmičku (musel jsem, páč ta stará umřela) a po zbytek měsíce budu žrát suchej chleba se solí :D navíc léto na krku, takže občas to chce nějaký to pivko nebo vejlet... asi si budu muset najít další práci ;)
            • Když se na to podíváš z dlouhodobýho hlediska, tak ta investice je nic. Kolik let to ještě budeš používat? Ve výsledku to je pár kaček.
            • OEM právě nechci... a ta velká licence FPP k Home je asi za 4500. no a za professional už pak chtějí skoro sedm táců :)
            • michelangelo
              Nedavno jsem kupoval matce OEM Win 7 asi za 2 litry a nakonec se mi to podarilo rozchodit i na notebooku, kterej mel pseudo-predinstalovanej linux a jako jedina jina os varianta byl zminovan Win 8. Ale to jsem odbocil, dva tisice maji do "palky" hodne daleko a socialni pripad asi nebudes, kdyzs uz nemel problem investovat podobnou castku do Bioshocku :)
          • když seš šikovnej tak je máš zdarma i bez karty ;)
  • Viktor_H

    BG:EE

    Tohle je čím dál tím lepší: "Apparently Beamdog hasn't paid Atari the royalties that they were owed, which led the publisher to ask them to pull the title from their services, and delay both Baldur's Gate: Enhanced Edition's patch and the release of the sequel's remastering."
  • Kr.Pa

    Beta klíče Divinity Dragon Commander

    zde k dispozici http://na.alienwarearena.com/giveaways/dragon-commander-closed-beta-key-giveaway
    pro steam
    • Pilgrim66
      Skvelej, dik
    • MOC díky *14*
  • Edward Kenway, hlavní hrdina Assassin’s Creed IV: Black Flag má být naprostým opakem svého vnuka, Connora...

    Assassins Creed série je přesně jako příběh Star Wars.
    Mladá hra jež má na začátku neskutečně potenciálu roste v něco velkého avšak nakonec se obrátí proti svému pánu....zde konkrétně Ubisoft.
    Po hodne spackané 3-ce jeste nevim uz ma smysl tuhle serii jakymkoliv zpusobem sledovat *4* *3*
    • Hra se hrála dobře, i prostředí bylo pěkné, mise za Desmonda mě bavily, lodní bitvy byly dobrým zpestřením, jediná velká spackanost byl Conor jako hlavní hrdina, nesympatický, kdyby ho dosadili do menší role, tak by se dal zkousnout, ale takhle rači jeho otce. Nu což aspoň uměl zabíjet a lézt po domech, očemž je prevážně AC.
      • AC 3 byla jedna z mála her, kterou jsem si za poslední dobu stáhnul a přesvědčila mě o tom, že jsem udělal skutečně dobře, že jsem ji nekoupil. Tak naprosto nudnou hru si už pěknou dobu nepamatuju. I indie hry mě zabavily na delší dobu (a to stojí nesrovnatelně méně). Celé mi to přišlo tak otravné a nevěrohodné, že jsem to cca po 3h doufání, že se něco změní smazal.
  • Beta is over!

    je to tu chlapci a dívky, Dota 2 oficiálně vychází z bety
    pravda z "bety" protože hra fungovala normálně, ingame obchod fungoval a na steamu existoval bot kterému hráči mohli poslat klíče (měl jich 60k) a on je na požádání přerozděloval

    ale prece jen jde o "official release"
    http://www.dota2.com/thebetaisover/
    http://blog.dota2.com/
  • Amylee.Anderson

    Edward Kenway, hlavní hrdina Assassin’s Creed IV: Black Flag má být naprostým opakem svého vnuka, Connora....

    Alespoň nějakou osobnost bude mít.
  • Ataker
    Akce na steamu Half Life Complete za 6,99 euro -75%
  • michelangelo

    Superbrothers: Sword & Sworcery

    je v ramci petileteho vyroci volne ke stazeni pro vsechny jablickare na appstoru. Tak to cekujte.
    • geniální gamesa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit