Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep není poslední DLC pro Borderlands 2, oznámil šéf Gearboxu Randy Pitchford.

    Doufám, že to je alespoň poslední příběhový DLC.
    • rancor1223
      Klidně ať je jich víc budou dobrá. Alespoň tak jako to poslední.
  • PS4 verze onlineovky PlanetSide 2 poběží na vlastníchserverech, na společné hraní hráčů PC a PS4 verzí...

    Tak to je jasný, ps4 hráči by dostávali do držky. Pak by jim umožnili autoaim a bylo by to obráceně.
  • Offtopic

    Vyměním steam klíč na Borderlands 2 ofiko z gmg nejlépe za steam klíč Final Fantasy VII nebo Far Cry 3 Blood Dragon/Dark Souls/Payday
    • MrSanta
      S tou Final Fantasy VII bych moc nechvátal, co jsem se včera díval, tak ta hra nejde pomalu ani spustit.
      • ringmancz
        ale má Cloud saving!
        • MrSanta
          A barety *15*
          Teď vážně - nesleduje to někdo pořádně? Byl jsem potěšen a překvapen, že je hra konečně k dostání. Sice jsem to čekal spíš na GOGu než na Steamu, ale hlavně že je. Navíc to má plus v podobě Big Picture.
          Už už jsem hru kupoval. Pak narychlo juknu do diskuze a co nevidím - díky nějaké obstarožní DRM ochraně hra 3 dny po uvedení na Steam nešla vůbec spoustit. To vypadá, že zas tak velký rybník Steam GOGu nevypálil.
          • FF VII je už delší dobu k dostání v eshopu Square Enix za 13 € a už několikrát to bylo ve slevě možná za polovinu https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/pc-windows-download/FINAL-FANTASY-VII.php
            Měla by to být aktualizovaná verze pro současné počítače, možná s nějakým vylepšením, ale v nějaké diskuzi jsem četl o problémech, myslím, že hlavně s ukládáním hry.
            • MrSanta
              Huh, jsem ani nevěděl, že SE má vlastní eshop *1*.
              Uvidím jak to vypadá s tou Steam verzí. Teď se na to asi vykváknu, stejně mám bambilión her k zahrání a pár dalších najisto přibude během Steam Summer Sale.
          • Kamarád pořídil a hraje v pohodě. Dneska jsem se na to koukal. Jen si udělal účet u Squenixu. Jinak pro zájemce klidně vezmu i gift kartu na gmg nebo steam v tom rozmezí 10-15 USD/EUR.
  • Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst PC Vers

    Zdravím chtěl bych jen upozornit na to že tato hra vyjde v kompletní edici se všemi DLC a novými animacemi, charaktery a misemi v zimě 2013 a dokonce i ve verzi pro PC :D
    Byl bych moc rád kdybyste to zařadili do bleskovek
    • Je to pár dní zpátky, kdy to v bleskovkách bylo
      • Naruto

        Tak to se omlouvám asi jsem to přehlédl
  • MickeyMutant

    Robot Vacuum Simulator 2013

    Redakce zas trestuhodně ignoruje nejlepší simulátor roku (dle Stolidus Simulations), tak si to musíme odkazovat sami: http://www.youtube.com/watch?v=XlN64_oB5Og

    The most realistic robot vacuum simulator ever
    Incredible single-player simulation
    Duel with your friends in 2 player mode
    A fully open world
    Fantastic music
    A main menu

    Tenhle klenot je navíc zdarma a nevyžaduje gamepad ani joystick: http://www.stolidus-simulations.com/robotvacuumsimulator2013/
    • Vypadá to LUXusně, vo tom žádná!
      • MickeyMutant
        Design je vycíděný bez zbytečného balastu, atmosféru multiplayerových bitev nasávám plnými doušky a i kampaň člověka úplně vcucne a nepustí. V neposlední řadě je hra zcela bez bugů.

        Divím se, že to neprodávají, po tomhle titulu by se jenom zaprášilo.
    • Kozy
      Hmm, tak doufám že tuhle značku nebudou furt ždímat. Kvalitní titul.
      • MickeyMutant
        Spíš vysávat.
  • michelangelo
    Webova verze ctOS systemu z Watch Dogs s realnymi daty a v realnem prostredi.
  • jindra.veliky

    Slevy

    Tak co ucho? Nejaky slevy dneska? *4*
    • http://www.steamgamesales.com/
      Je jich celkem dost.
    • ucho
      slevy jsou každý den. dnes za zmínku stojí Borderlands 2 + Season Pass jen za 13,5 dolaru na GMG... ostatní slevy žádný zázrak, ty hry často byly už někde levněji nebo za stejnou cenu, takže zbytečný zmiňovat. no ještě se tam možná pár výjimek najde, třeba Papo & Yo.
      • Pilgrim66
        Nebo pokud má někdo zájem začít s EVE, v zásadě má člověk 44 dní za 4 dolary.
    • Pilgrim66

      GMG

      Na GMG jsou dneska do 5 hodin ve slevě všechny hry co byly v posledních 5 dnech (GMG 666 deal), pokud mě moje matika nešálí tak nějakejch cca 144 her. Jinak na Gamersgate jsou ve sleve X3ky. Steam pořád to samý.

      Tak jsem jednou zastal Ucha.
  • Radioaktivni_surikata

    Závodní hry a tituly s otevřeným světěm by mohly při použití CryEngine 3 vypadat nějak takto.

    Hm, takhle můžou ty hry vypadat, až výrazně zlevní HW. Kouká se na to určitě krásně, ale dost by mě zajímalo, jestli by s tím takový 2 GTX 780 dokázaly po přidání všech serepetiček jako NPC, fyziky atd. pohnout. Taky je něco jinýho vytvořit pár připravenejch scén a skutečněj otevřenej svět, ale to je fuk, protože takhle hry ještě dloooooouho vypadat nebudou. Leda, že by fakt zlevnil HW a PC se stala hlavní platforma (co se prodanejch kusů týče...)
  • MickeyMutant

    Xbox One Kinect dokáže přečíst QR kódy.

    "Idea for fun quiz show on XboxOne. It asks what you said or did at certain times and dates. You answer and then it plays you the evidence."
  • Argentinaland rád vytváří artworky ke hrám (The Last of Us, Bioshock Infinite...) v Disney stylu.

    Mělo by tam být "ráda".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit