Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xbox

    Jde na xboxu stahovat z XBL a zaroven hrat nejakou hru?
    • RakeW
      Yep.

      Akorát to jde bohužel jenom na jediném profilu. Tzn. nemůžeš stahovat na jednom profilu a hrát hru na druhém (mám dva - svůj starý anglický na všechno a český jen na stahování Games On Demand, protože jsou na něm znatelně levnější).
      • A jak to jde? Stahuju a kdyz spustim hru tak se download automaticky stopne :/
        • RakeW
          Ne ne, normálně stahuje dál. Opravdu na chvíli stopne, ale pak se zase rozjede - nějaká systémová pauza.

          Ale teď nějak nevím, jak je to, když hraješ MP přes Live, to se možná stahování vypne, aby nežralo konektivitu. Ale to ti musí potvrdit nějaký multihráč.

          EDIT: Teď mě napadlo, že se to asi zastavuje kvůli kontrole dostupných aktualizací pro tu hranou hru. Jde o to, že ta hláška o stopnutí se zobrazí, ale hláška o pokračování o stahování se už nezobrazí.
          • Při hraní online se stahování zastaví.
  • Hanzales
    Mortal Kombat Complete Edition na PC halelůjá *4* Je na Steamu ale budou aj krabice ;o) Pro pamětníky jedničky, dvojky, trojky a i čtyčky povinnost :)
  • ucho

    a je to venku :D

    http://youtu.be/Mu7buNPYVEU
    • ucho
      no v singlu mi to dnes ukazuje 39 lidí z český republiky (včera to bylo tuším 12), tak nevím, jak jsou ty statistiky přesný.
    • vypada to paradne
    • Ronox
      Maj hrozně hezky nasvícenou scénu. Přesně tohle "reálný" nasvícení mi chybí ve většina wannabe realistickejch hrách.
  • neviem ci to tu uz je, ale FF VII na steame za 10,99e
  • Dvojice nových, kreslených, wallpaperů z Grand Theft Auto V se vám pravděpodobně bude líbit.

    to bongo vedle postele :))
  • Witcher 2 na GoGu za 6 USD *4* (a spousta dalších zlevněnejch věcí...)
  • ucho

    Risen 2 PS3

    http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/risen-2-dark-waters-collector-s-edition/10590743.html

    slušná cena na kolektorku... obsah: http://thehut.pantherssl.com/design-assets/products/10590743/ps3l.jpg
    • Mám PS3 nově a chtěl bych si zvětšit sbírku her.
      Čemu byste dali přednost tomuhle nebo heavy rain?
      • Miserius
        No rozhodne Heavy Rain nez tenhle bugfest (na Meta kolem 50%) Jak radej ostatni, urcite nejdriv exkluzivky + PS Plus
      • ucho
        ze začátku bych šel do exkluzivek, takže heavy rain... a doporučuji sáhnout po PS+
      • Ronox
        Heavy Rain. První hry, který jsem si pořídil s PS3 byly Heavy Rain, Metal Gear Solid, Uncharted a God of War + starý promo disky z práce a hry z PS+.
        • Journey, Tokyo Jungle, Haevenly Sword...
    • frag.ment
      Ucho dělaš ty i něco jiného, než že hledáš, kde jsou jaké slevy? :-) Jestli všechno i kupuješ, tak by mě zajímalo, kdy stíháš ty hry hrát..
      • ucho
        všechno nekupuji, času mám málo, držet si přehled o cenách je jednoduché a časově nenáročné.
        • Ronox
          Přesně tak. Já mám všude na záložce isthereanydeal a dlcompare a to stačí na většinu serverů.
    • Miserius
      Dik, postovny bylo 0, paradni cena, ikdyz vim ze to je bugfest ale i tak se na to docela tesim, nektery tyhle tezkopadny rpg jsou ve finale paradni :)
  • Hanzales

    Halo 4 je nejprodávanější hrou všech dob od Microsoft Studios na americkém trhu. (Kritériem pro toto...

    Ento se temu nedivim. Halo jsem hrál... 1. na pc, (jako jo, v te dobe wow a melo to neco do sebe), 2. na pc, nic moc, pak na xbox1 u kamose a proparena noc. Pak jsem si poridil az ted 4ku a hodne super. Nejvice se mi libi na te nejtezsi obtiznosti taktizovani + protivnici taky pekne vycur*ni. Nejlepsi je, jak vas sejmou ti dva nejmensi zmr*i. Jeden vykoukne s nabitym naplno a sunda komplet stity a pak druhy vykoukne, dvakrat pifne a koneh.... :D Za mne pro Halo 4 +1 ;) Uz jen ty prestrelky a mensi vetsi bitvy...parada a děj napoprvé taky není vůbec marný. Edit: + grafika, taky čučím co z tech současných konzol ždímou a to i samozřejmě na ps3... a vim, pišu už trošku po tatarski :/
    • frag.ment

      Halo 4 je nejprodávanější hrou všech dob od Microsoft Studios na americkém trhu. (Kritériem pro toto...

      Heh, jako něco jsem z toho pochopil, ale jinak mám pocit, že jsi byl něčím trošku pomotanej *3*
      • Hanzales
        Jojo, to čtu dneska, ojej *7* Pomotaný jsem byl z kroužení v gt academy, ale přiznávám, podpůrný smotaný v tom hrál taky roli. pššt... A z toho plyne děti.... ne-hu-lte tu trávu, gumuje to mozek. I když časy na tom dávám lepší *1*
  • MickeyMutant

    David Cage (Quantic Dream): Vývoj pro PS4 je mnohem jednodušší než pro PS3.

    Na PS4 se vyvíjí skoro tak dobře jako... na PC*3*
  • ucho

    GMG nabízí online strategii Stellar Impact zcela zdarma společně s dalšími zajímavými slevami na další...

    1) už nenabízí, hra je dávno vyprodaná
    2) i dnes ráno se dala získat jedna jiná hra zdarma
    3) za hodinu už bude stejně jiná sada akcí
    4) ty akce na GMG jedou už třetí den, takže bleskovka jde s křížkem po funuse
    5) proč je odkaz na bleskovku: http://www.tkqlhce.com/click-5566008-10912384?URL=http://www.greenmangaming.com/hot-deals/ ?
    to skoro vypadá, že tady chce někdo vydělávat na klicích na odkazy...
    • braveman
      1) moje chyba, nevšiml jsem si, že už je pod tlačítkem ke koupi Out of stock.
      2) nikde netvrdím, že nedala
      3) vím, nikde netvrdím, že nebude, naopak jsem připraven nahodit další info až bude
      4) takže ještě tři dny poběží
      5) a to je proti něčemu přidat do odkazu affil redakce?
      • ucho
        1) no ono se to dalo i celkem očekávat, když se prodává steam verze...
        2) netvrdíš, ale v kontextu toho, kdy upozorňuješ na akci zdarma u hry Stellar Impact, která byla již v minulosti prakticky zdarma k dispozici už nejméně ve dvou bundlech, kdežto Rotastic z rána nikoli, to působí trochu zvláštně
        3) neměla by bleskovka upozornit na počátek celkové akce a ne na konec jedné části, jak tomu bylo u této bleskovky?
        5) je trochu zvláštní, že jsem si toho nevšiml u žádné další jiné bleskovky a měla to zrovna ta, která odkazovala na hru ZDARMA, kdy tam žádná hra zdarma není. není to proti ničemu, ale vyvolává to takový zvláštní podvodný dojem...
    • rano zdarma nic nebylo (alespon jsem si nevsiml), ale jinak s tebou souhlasim :)
      • ucho
        ráno byl zdarma Rotastic, který stál 2 dolary. ale byla akce, že GMG nabíjel peněženku 2 dolary, takže s každým nákupem jsi získal 2 dolary. no a když koupíš hru v hodnotě 2 dolary a dostaneš 2 dolary, je hra zdarma...
        • tak toho jsem si nevsiml, tak mas teda pravdu kompletne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit