Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment

    Nezávislí novináři rozhodli v anketě Game Critics Awards, že nejlepší hrou E3 2013 bylo Titanfall.

    To myslí opravdu vážně? Jestli ano, tak tu jejich "nezávislost" bych chtěl vidět. Nebudu tu vyjmenovavát hry, které mě zaujaly daleko víc než Titanfall, ale bylo jich dost (no prostě The Division bylo nejlepší :-) ). Neříkam, že to vypadalo nějak špatně, celkem se mi to taky zamlouvalo, ale že by zrovna best of E3? No nevím..
  • ucho

    The Real Texas (Desura)

    NABP9-AGNXM-25DJP-8X044-SVE43

    http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
  • God-of-War

    Jedinou možnou volbou je nyní PS4, oznamuje nová obálka EDGE.

    Byla, je a vždycky bude.
    • Xbox One Kinect dokáže přečíst QR kódy.

      Ja chapu, ze XOne je pro hodne lidi uz nezajimavy, ale porad zastavam nazor, ze at to MS zmrsil jak mohl, seriozni herni media by se nemela az tolik priklanet na jednu stranu. Ok, napisu na obalku neco jako: PS4 nebo Xbox One? Vetsina hracu uz ma jasno -> a podrobejsi clanek, jak to cele je. Myslim, ze tisk by mel byt stale spise objektivni zalezitost *3*
    • Uz ses s tim docela usmevnej
  • Hanzales

    Nostalgia Power

    http://www.youtube.com/watch?v=BoD0KNEdXnY
    No a schválně. Kdo z vás, co tu dobu aktivně zažili vynechal byť jednu z těch her? A to mám pocit, že jsou tam snad všechny, co jsem tehdá pařil jako harant :) PS: už vím, co si poskládám k vánocům :) Enem ty EMS, XMS, nějak už povypadávaly z paměti :D
    • Tilwaen
      To se dělá, zabít jinému člověku více jak hodinu času? *15*
    • faitheater
      To video je dost dlhe na to, aby som ho pozeral v praci, tak si to necham na doma.
      Zacinal som na Didaktik M a potom som skocil rovno na 486 DX2, 80MHz :)

      Diky za tip, uz sa tesim na slzy nostalgie :)
      • Hanzales
        Taky jsem na to koukal jak na doják :) No už jen kvůli tomu autentickému pocitu mám chuť někde zbastlit staré komponenty, splašit nějakou 14ku 15ku monitor a dát si ty klasiky znovu v absolutně původní podobě. (vím DosBox, ale to není ono) :) Jinak jsem rád, že přišlo někomu to video také vhod ;o)
  • Co nás čeká a nemine v období od 2.7. do 15.7. 2013 na XBLM? Podívejte se!

    Hlavně se dá teď koupit Borderlands 2, AC 3, Far Cry 3 a Max Payne 3 za 199. Sleva platí jen do zítra, tak kdo má zájem ať neváhá :)
  • Miserius

    Yves Guillemot (Ubisoft  Quebec): Jsem přesvědčen, že druhá obrazovka pro videohry má buducnost.

    Těhle keců už mam dost... To vždy jeden Jarmil někde něco plácne (něco má budoucnost, kam se budou hry ubírat, kolik se toho prodá, jaký bude mít rano lejno) a protože někdy někde byl členem nějakýho týmu co udělal neco slusnyho, hned nas tim bude polovina webu krmit... Nehledě na to, že to zatim ani jednomu z těhle Nostradámu nevyšlo...
  • RakeW

    Analytická firma EEDAR: X360 titul, ke kterému při vydání vyjde trailer se prodává 2x lépe než X360...

    Za sebe musím říct, že jsem si na X360 pár her čistě na základě dojmů z dema pořídil a u několika dalších demo znatelně ke koupi přispělo. Naopak v těch případech, kdy jsem demo jen vyzkoušel a dál se o hru nezajímal, bych si ji většinou stejně nekoupil ani bez toho dema. Ale je fakt, že nejsem asi zrovna ten správný zákazník, o kterého vydavatelé stojí, když třeba u takové Forza Horizon i po tom zahrání dema, které mě dost bavilo, čekám až cenovka sleze tak na 15 liber.
  • FTL na GoGu za $2.49. *3*
    • rancor1223
      Na oficiální stránce FTL za stejnou cenu mají Steam klíč.
      • nekromant33
        tak ted doufam ze nebude u LEVELu pac sem rychle nakoupil aji pro kamose (stihl jsem to jen tak tak, kdyz se refreshnul stranku bylo to pryc) :D
  • Jedno zajímavý info ohledně GTA V, který jsem předtím nikde nečetl, ale R* se chystají vydat oficiální gameplay video ještě než hra vyjde. To se snad předtím u žádnýho GTA nestalo, ne?

    viz http://bit.ly/120EBFH
    • frag.ment
      No asi bych sem měl dokopat a konečně začít hrát, mám rozehráno několik pecek na PS3, ale ono se člověku přes léto nějak moc nechce, teda aspoň já to tak mám. Zahrádky, pivka, holky v sukýnkách.. A ono už je GTA V vlastně za rohem. Ajaj.. Snad stihnu dohrát aspoň to Last of Us, teď bude prodlouženej víkend a třeba bude pršet, tak to musím dát :-)
    • Jazz
      Dávám si facku, měl bych se naučit číst...
      • Gameplay trailer prej GTA postihne poprvý (všichni v diskuzi na R* stránkách z toho jančej). Nicméně se spekuluje, že předvedou jen to rychlí přepínání mezi postavami, novej cover systém a novej jízdní model. Něco jako videa k třetímu Max Paynovi, který byly odhaleny před vydáním a vysvětlovaly se v nich herní mechaniky atd.
        • Miserius
          MP3 trailery byly výborný, žral jsem každej *14*
  • ma nekdo zajem o invite do:

    http://www.infinitywarsgame.com/

    takova corabie, ale zda s emi lepsi :) kdyztak se zaregistrujte an strance a reknete mi username a poslu :) chce to udelat cesky clan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit