Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox

    Jaké překvapení očekávat od EA DICE na E3? Zatím se můžeme jen domnívat, ale podle Patricka Liu (bývalého...

    Myslí to nevyzrazené Mirrors Edge 2? :D
    • doufám,ale aby to nedopadlo jako Remember Me
  • ucho

    Double Fine Bundle (Steam) - 10 dolarů

    http://www.amazon.com/Oh-Fine-Dandy-Bundle-Download/dp/B00D2CZUFI/ref=sr_1_9?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1370536728&sr=1-9

    Brutal Legend
    Costume Quest
    Iron Brigade
    Psychonauts
    Stacking
    The Cave
  • Nová hra od Respawn Entertainment.

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=578141

    Respawn Entertainment jsou tvůrci CoD: MW se kterým Activision vyj*bal a tak si založili vlastní studio. Hra vypadá dobře.
  • God-of-War

    Microsoft se na své holandské Facebook stránce ptá lidí, zda rozpoznají čtyři top hry, mezi kterými...

    Oni tam snad fetujou nebo co:D.
  • Maarta

    Diablo III vyjde na PS3 a X360 3. září.

    No paráda, už aby bylo 3. září :-)
    • frag.ment

      The Last of Us se nechalo inspirovat hrami ICO a Resident Evil 4.

      Ne ne, už aby bylo 14. června ! *3*
      • Ataker

        Microsoft se na své holandské Facebook stránce ptá lidí, zda rozpoznají čtyři top hry, mezi kterými...

        co se bude dít?
        • Miserius
          The Last of Us
  • Nový level 28.června !!!

    Výborně doporučuji kouknout na jejich nové stránky www.level.cz . Už ted cítím že s novou redakcí a nový dizajnem to bude bomba.
    Bonbonék: číslo bude stát 99 kč a časopis bude bez DVD přílohy a jen se hrou kterou si díky unikátnímu klíči budete moci stáhnout. Tohle bude zaručeně bomba. Ne že bych to Score nějak nepřál ale Level čtu již 6 let a budu jen rád když bude znovu na výsluní
    • :/ .... Hmmm takže v čem budou tak unikátní abych si je zašel koupit ke stánku ? . Bude tam snad plavat Rybka a promo dělat Andrej se svejma holkama ?
      Časopisy kupuju hlavně kvůli těm přílohám ..... a že i s takovoui cenou budou muset snažit pokud bude Score kontrovat i nadále.
      • jiný to bude jen v tom, že v článcích nebude tuna překlepů (možná) *15*
    • Ježiš, změna webu po asi deseti letech. A kam zmizela všechna ta fora? Takové historie tam bylo...
      Abych nezapomněl, dýzing je moc hezký :)
    • Miserius
      Score bude mit konecne poradnou konkurenci :) Za 99 to je krása a presne to co vetsina lidi chtela
      • Vrook
        Tak tak, hlavně je rozumný k tomu dát hru digitálně radši, než plácat náklady na DVD.
        • odebírám SCORE a nemám moc rád steam (snažím se tam mít jen hry, co fakt nejdou spustit jinak), ale obávám se, že SCORE dřív nebo pozdějc taky zruší DVD přílohu a bude do nás hustit jen steam klíče...

          takhle kdyby třeba dávali klíče na GOG, to by byla bomba!
          • Většina vydavatelů (kromě EA a UBI) stejně dělá jen Steam only hry, takže se tomu nevyhneš. 2K, Activision, Deep Silver, Codemasters, Square Enix, SEGA, nově taky Bohemia Interactive atd.
            • starší nebo indie...
            • jde o to, že já nový hry moc nehraju, radši starší, a tam je vždycky na výběr, jestli fyzickou kopii na DVD nebo steam klíč (pokud tam taková hra je), popřípadě teda ty na GOG, ale toho se myslím zatím jen tak nedočkáme...

              takže když všichni zruší DVD, tak to budou už jen ty steam klíče :(
          • Cože? Chceš profackovat? Tobě se nelíbí Steam klíče? Máš nějaký kéry do Gabena? Poď na férovku holomku. Tě srazím do pekla.

            Samozřejmě, že by GoG klíče byly lepší. A bacha, jakmile nějak naznačíš, že Steam není dokonalý, tak jsi jasnej. Já to samozřejmě komicky přeháním, ale ten základní úmysl jsem vystihl.
            • Vrook
              What? Nevim, co jsi chtěl vystihnout, ale asi se ti to moc nepovedlo, hele. *15* *15*
          • Vrook
            Já nemám důvod nemít rád steam, osobně mně spíš vadí mít hry na diskách, který jednak zabíraj místo a druhak mám téměř jistotu, že se časem poškrábou nebo jinak znehodnotěj. Na steamu mám naopak jistotu, že mi hru nikdo nevezme a že se mi nepoškodí. A GOG je fajn, ale já bych stejně měl prostě nejraději všechny hry přes jednoho klienta, ideálně přes ten steam, kterej je (zase alespoň pro mě osobně) ideální co se týče všelijakejch featur i ovládání.
  • Ferdis2

    Kickstarter - Vampyre Story: Year One

    Už šesť dní beží Kickstarter prequelu tejto čarovnej adventúry
    http://www.kickstarter.com/projects/876324751/a-vampyre-story-year-one
  • 85. číslo anglického OPM magazínu nejlépe ohodnotilo Brothers: A Tale of Two Sons (9/10), nejhorší...

    Nevim, co má bleskovkař s očima, ale OPM nejlépe ohotnotilo TLoU.
    • braveman
      Jsem se přehlédl... no...
    • Miserius
      Tady bleskař asi znamená že do něj blesk uděřil *2*
  • MidnighT91

    I Konami připravuje free to play titul - Power Pros Stadium, baseballovou karetní hru pro PS3 a PSV.

    Aneb jak udělat nudnou hru ještě nudnější...
  • Slightly Mad Studios přemýšlí, že by ukončilo práce na PS3/X360 verzi Project CARS a vrhlo se na verzi...

    ja osobne jsem pro tohle je jedna z her co si zasolouzi to nej a "stary" konzole by ji akorat omezovali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit