Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amazon ustanovil předobjednávkovou cenu konzole Playstation 4 na 399€ (= 10330 Kč).

    no ja tam vidim 599 :D
    • Vrook
      Tyvole.. sem se radoval už. *9* Bleskař mi zkazil den. To si vypije.
      • ucho
        no jestli už nepije teď :)
        • Ucho by mel byt Bleskař...vemte si kolik peněz bychom ušetřili ... *1*
        • On někdy přestal? *5*
    • 1988
      Ano a je tam za stejnou cenu i Xbox one - http://www.amazon.de/Microsoft-Xbox-One-Konsole/dp/B00CUGKF2A/ref=pd_cp_vg_0/277-4873125-9532766
    • God-of-War

      Amazon ustanovil předobjednávkovou cenu konzole Playstation 4 na 399€ (= 10330 Kč).

      Jo no:D. Takže cena kolem 15,500 kč
  • frag.ment

    Samostatné DayZ se nyní nachází v uzavřené alpha verzi, platební model převezme od Minecraft.

    V alpha fázi? To jako fatk? Němelo samostatné DayZ podle původních plánů už dávno vyjít?
    • God-of-War

      Samostatné DayZ se nyní nachází v uzavřené alpha verzi, platební model převezme od Minecraft.

      Mělo, ale prej z toho chtějí udělat bombu, tak potřebujou víc času.
      • frag.ment
        No tak když má hlavní tvůrce hry čas lazit po horách, místo toho aby něco dělal, tak se nedívím, že se vývoj "trošku" protahuje..
        • rancor1223
          No, osobně mi to přijde jako zvláštní taktika nejdříve všechny navnadit na lednové vydání s tím, že je to téměř jisté a pak to o půl roku odložit. Já bych si to v tom ledny býval koupil, ale teď už se akorát tak těším na ty videa pár youtuberů a o koupi ani neuvažuji. Úplně mě přešla chuť, ne kůli odkladu, ale protože už jsem se tak nějak dostal přes ten hype kolem DayZ.
          • Odsunout hru o půl roku rozhodně neni nic divnýho a prostě se to stane. Ne vždy to jde podle plánů...
            • rancor1223
              Proti odsouvání nic nemám, fakt ne, ale odsunutí vydání tak, že v očekávaný den vydání se odmlčím a snad dva dny na to oznámím odklad o půl roku je přinejmenším zvláštní strategie.

              @frag.ment Tak oni chtějí ten Minecraft styl vydání. Takže teď vydají alphu tak jak to původně plánovali v tom lednu. O vydání plné hry snad ani nikdo ještě nemluví.
            • frag.ment
              Jestli je to momentálně v alpha verzi, tak to o půl roku určitě nebude. Jestli to vyjde letos, tak to bude zázrak.
        • To znělo poněkud hnusně, jakoby si ho snad považoval za otroka...
  • Umělá inteligence v remaku HL:Opposing Force

    Zdravím, náš tým právě zveřejnil malou ochutnávku naší nové AI, kterou implementujeme do naší hry. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/updates/133377565/1369733968

    Vše je samozřejmě rozpracované a rozhodně ne finální. Přesto bych od Vás rád dostal případnou zpětnou vazbu nebo nápady, co by naše AI měla umět a my se to můžeme pokusit implementovat :)

    PS: Obsah ve videu není obsah z naší hry, jsou to jenom náhražky pro účel prezentace a testu kódu.
  • frag.ment

    V uživatelském prostředí PS4 (zvaném XMB) se bude dát pohybovat s pomocí iOS zařízení.

    Že bych konečně svůj iPhone začal používat i na něco jiného než na telefonování? Ale jestli tam dají normální šipku jako je ve Windows a půjde ovládat touchpadem na PS4 ovladači, tak asi stejně nebude mít moc smysl iOS zařízení používat.
    • Vrook
      Já teda iPhone používám fakt na mrtě věcí, ale je fakt, že jestli to bude prostě fungovat stejně jako touchpad na tom ovladači, tak to bude k ničemu. Ale je možný, že to vymakaj nějak líp.
      Já se hlavně těšim, jak bude propojený iOS s Watch Dogs. Jestli tam budou nějaký minihry atp. Myslim, že něco takovýho zmiňovali.
  • Square Enix počítá, i přes nesplněná prodejní očekávání, se značkami Tomb Raider, Hitman a Sleeping...

    A co Front Mission ? Evolved snad nikoho v evropě k velkým prodejním číslům nedokopal tak snad by mohli .... (rád bych v to věřil )přinést opět strategické orgie jako v případě 4 a 5 dílu .
    • osobně se nemůžu dočkat dalšího Lařina dobrodružství (a taky až nám trochu povyroste :o)
  • kdy uz udelate novinku o hex?

    Proc tu jeste neni zminka o tehle famozni hre?

    http://hextcg.com/

    myslim ze pro plno lidi to bude splneni tcg snu...
  • PS3 i PSV verze Hotline Miami poběží v šedesáti snímcích za sekundu.

    Tak snad až tak ten hardware špatný není, aby to nebylo samozřejmostí, ne? :D
    • proboha

      Proboha uvědomuješ si, jak výpočetně "náročná" ta hra je? To by byl spíše totální průser, kdyby to těch 60 snímků nedalo...

      (nebo jsem nepochopil ironii?)
  • Tisíce hráčů žádá přes Twitter společnost Sony, aby PS4 nemělo žádný DRM systém a nehrotilo použité...

    Tak to jsem fakt zvědavej, jestli daji na prosby hráčů a nebo ne. Stejně tak jsem zvědav, jestli MS znovu zváží některá svá rohodnuti ohledně xbox1.
    Nicméně si myslím, že ani v jednom případě se určité formy drm a boje proti bazarům nevzdají.
    Pokud to tak uděla jak MS, tak i Sony, tak hráči nebudou mít moc na výběr, buď na to přistoupí, nebo si konzoli nepořídí a všichní víme, jak to u většiny hráču dopadne :-D
    Zahudrují si a nakonec vytahnou peněženky.
    • Dokud budou jejich oblíbené tituly vycházet na X360/PS3, tak pochybuju o tom, že si většina pořídí novou generaci.
    • Tisíce hráčů žádá přes Twitter společnost Sony, aby PS4 nemělo žádný DRM systém a nehrotilo použité...

      mám takové podezření, že Sony má taky nějakou podobnou hračku. To by i vysvětlovalo, proč se na kritice Xbox One vůbec nepřiživují
      • To jsem tady psal někdy před čtvrt rokem a byl jsem ukamenován. Zatím ale Sony možná mlčí také proto, aby se neztrapnilo, když je to stále ještě všechno jen jedna paní povídala.
  • rancor1223

    Markus "Notch" Persson obdržel od Sony kromě VIP pozvánky na E3 i zlatou PSOne konzolí a originální...

    Hádám, že Sony by ráda Minecraft na Vitě, PS3 a PS4, že? *1*
    • Hmmm nedostal on k té PSOne i kopii Dungeon Mastera II ? ..... Jestli oni nechtějí Dungeon Keepera 3 jako exkluzivitku ....
  • Ronox

    Příběh Joela a Ellie dohráním The Last of Us končí, Naughty Dog se přesto chystá popřemýšlet nad pokračováním.

    No buď jiní přeživší a nebo happy end a pokračování jejich poutě. viz. http://gamingbolt.com/the-last-of-us-2-and-3-website-domains-registered-by-sony
    • Happy end nebude stopro, viz Story trailer http://bit.ly/12gABlV @ 1:32
      • Nerikej ze jsi naletel na krasne sestrihany 2 sceny kdy je Joel na zemi a Ellie zrovna miri na zem *2*
        • Myslel jsem spíš to, jak vypadá Joelův obličej. Moc zdravě teda ne. :)
          • To mě nenapadlo, každopádně počítám s tím že během hry na tom bude ještě hůře :D
          • Ronox
            Taky to byla první věc nad kterou jsem přemýšlel, když jsem tu scénku viděl jenže Joel je nabalenej a v tý hře se bude vyskytovat i zimní období takže je možný, že po nějaké akci venku byl postřelenej a tohle je cutscéna, kdy se doplazil dovnitř. Může to být defakto cokoliv a na tohle oni spolíhaj, že si lidi řeknou, že Joel umře díky nakažení.
    • Příběh Joela a Ellie dohráním The Last of Us končí, Naughty Dog se přesto chystá popřemýšlet nad pokračováním.

      Klidně jiní, třeba i využít menších limitací na ps4 a udělat ten krásnej svět i trochu open world *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit