Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Help stranka Mirrors Edge 2 na stranke EA!!

    EA odhalilo help stranku mirrors edge. Par minut po vytipani obrazku bola stranka odstranena. http://www.shacknews.com/article/79418/mirrors-edge-2-help-page-appears-on-ea-site-promptly
    • Hmm, ze by prece na ME2 opravdu pracovali? To by me vazne potesilo, na druhou stranu po tech recech o prilisne obtiznosti puvodniho ME se trochu i bojim.
  • Viktor_H

    BG:EE

    Enhanced Edition na Amazonu za necelých 7 dolarů! Akce končí zítra.
  • Viktor_H

    David Hayter, bývalý(?) dabér Solid Snakea z Metal Gear Solid se těší na E3 a doufá, že neztratí svůj...

    Možná jsem zrovna "objevil" Ameriku, ale tenhle chlápek kromě dabování Solid Snakea napsal i scénáře k prvním dvěma X-menům (to jsou ty dobrý od Singera) a Watchmen *8* .

    hír: http://www.youtube.com/watch?v=nmZJN7JMffI
    • ringmancz
      trojka je špatná?
      • Viktor_H
        Podle mě je to hrozná sra*ka...
      • vlastik.plaminek
        Vyloženě špatná není, ale už to tak nějak není ono.
  • Bývalí hráči Final Fantasy XIV si bucou moci vyzkoušet novou verzi (A Realm Reboot) po dobu prvních...

    Jen dva týdny ? Shrump !
    • Bývalí hráči Final Fantasy XIV si bucou moci vyzkoušet novou verzi (A Realm Reboot) po dobu prvních...

      Jen? Taktiez maju novu verziu zadarmo a pristup do closed bety od 3. fazy. Co viac by si este nechcel? Ina firma by to nazvala ako uplne novu hru a tvarila sa ze sa nic nestalo. Toto je od SE maximalne ferove a po ich pochybnych poslednych dieloch FF je to mile prekvapenie.
  • Cloud výpočty jsou jedním z výhod Xbox One, říká Christofer Sundberg (šéf Avalanche Studios). Jedním...

    Takze MS s pouzitim 300 000 serverov v cloude dokaze zvysit 50 000 000 xboxom (one) vykon 4 nasobne? Neskutocne:-D. Co nam este dokazu naslubovat?
    • I když nikdy nebudou online (a navíc ještě k tomu hrát) všichni naráz, tak je to stejně nepoměr. Pokud to ovšem nebudou ty Nvidia servery narvané nějakými Keplery až k prasknutí *1* MS ovšem tvrdí, že počet serverů navýší (či už navýšil) oproti X360 na 10násobek. Počáteční výdaje mají obrovské. Vývoj samotné konzole (3 miliardy $), dohoda s NFL (0,4 miliardy $), ty servery by stály dalších 6-7 miliard $ v Nvidia provedení *2* atd. Live GOLD ji nasype max. "jen" 0,5-1 miliardu $ ročně, tak kdy budou pak ziskoví?
      • Spades
        Server je vždy výkonnější jak PC, nebo konzole.
        Už jen pro to, že má několik CPU a GPU...

        Tzn 1 server by utáhl to samé, co třeba 10 xboxů.
        • Praveze taky server ale bude aj minimalne stat ako 10 xboxov:-)
        • ucho
          no jo, ale k čemu to? na realtime věci to je víceméně k ničemu...
    • :) Raděj bych , aby na těch serverech bylo co hrát ... nejlépe emulovat zpětnou kompatibilitu ;)
    • MS se spojil s EA a ty v tom mají praxi se Sim city, takže asi víme proč to tak je :D. Servery a reklamní kecy mají pro zamaskování veškerého sledování všech XO. Ono už nabízení nějakých trofejí či co za sledování reklam, a celých seriálů je jasným důkazem, že tyto věci budou použity pro 3. strany! Protože si jinak neumím vysvětlit k čemu to použít! Nemám rád Google a je vychytralosti a jemu podobné firmy - a tohle je úplně stejné :(. Za chvíli XO nedovolí svým zákazníkům přepnout TV, protože v ní běží reklama.
  • frag.ment

    Season Pass s 3 DLC pro The Last of Us slibuje více příběhu i map, vyjde Vás na 20$, což je o 10$ méně,...

    To snad ne.. Sem doufal, že tohle DLC zlo se The Last of Us vyhne. No nepotěšili mě pánové a dámy ze Sony.
    • Ronox
      Všichni už teď prskaj aniž by věděli jak to bude. Jako příklad uvedu vynikající Bioshock: Infinite, kdy ihned po dohrání jsem si v hysterii koupil season pass a pak jsem zjistil, že nic není oznámeno. Nedávno Levine tweetoval, že prvním stále pracují = začli až po odeslání gold masteru do lisovny. Navíc ND jsou se svými DLC dost solidární viz Uncharted 3 kdy i doteď patchují a starají se o to i přes to, že už DLC nevycházejí.
    • Season Pass s 3 DLC pro The Last of Us slibuje více příběhu i map, vyjde Vás na 20$, což je o 10$ méně,...

      to teda, DLCéčka za 30 dolarů? to asi nebudou jen nový trenýrky a sponky do vlasů...

      v příběhový hře, to potěš koště (nejspíš něco ve stylu "teď jsem si vzpomněl, po tom, co jsme se zachránili a všechno vyřešili, se najednou objevil další problém..." fuj)
  • Microsoft plánuje u nového Kinectu odměňovát hráče za sledování reklam, televizních pořádů či sérií.

    Já nesnáším ten typ lidí, co vidí 1984 i v prdu své babičky, ale tohle je vážně jak od Orwella.
  • Tilwaen

    13 let po vydání Final Fantasy IX se ve hře našel dosud neodhalený vedlejší úkol.

    Zákeřní vývojáři *15*

    Ale ne, je to úsměvné *4*
  • Caincz
    Kdyby někdo chtěl steam klíče na Dear Esther a Awesomenauts (+DLC), tak písněte.
    • Fanouškovský mod Fallout: Project Brazil pro Fallout: New Vegas, který nabídne nový svět, hlavní úkoly,...

      Klic k Dear Esther. Pokud ho uspesne aktivujete, prosim napiste to pod komentar, at ostatni neztraci cas.
      AGGKV-F09MQ-QY95M
      • peterka
        ááá konečně jsem přišel včas...děkuji *3*
    • steam klíč

      Taktéž nabízím pro mě nevyužitelný steam klíč na:
      Thomas Was Alone
      PN79J-PR7IV-H5443

      Little Inferno
      PIRET-BRZR7-EE5EN
      • Oba klíče v háji.
        • Vrook
          Bych to střílel, ty co nenapíšou ani popel. Žádnej soud, žádná porota atd...
          • To jo...toto je nejhorší, co se ve světě děje. *1* *1* *1*
            • Normálně bych neřekl ani popel , ale když už něco dostanou zdarma a mají jen poděkovat platícímu a informovat ostatní ... ke zdi !
            • Je, politici si taky berou a ani nic neřeknou natož aby poděkovali. *2*
  • Humble Bundle 8:

    Dear Esther:
    RQLXT-5GJJA-NJIEM

    Capsized:
    Z3JJE-WLRYH-WCJF0
    • Capsized je už použitý ...
    • diky za Dear Esther

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit