Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warriosparky

    Inquisitor

    Tak Inquisitor konečně prošel Greenlightem, objeví se tedy na Steamu *3*
    • Těm to přeju. Já tam teď objevil Riot a jsem z toho uplně nadšenej, ikdyž ani pořádně nevim o co tam půjde.
      • GlaDOS
        Nejspíš to bude založeny na udílení příkazů skrze ikonky. Moc propracované to neočekávám, ale zaujalo mě to taky. Na Greenlightu je spousta zajímavých her, ale s takovou rychlostí se na většinu nedostane.
  • ucho

    Pátek

    Sherlock Holmes versus Jack the Ripper (Steam)
    2J9YV-I3R7E-WGKB4

    a běda, jestli si hru vezme někdo, kdo ji nebude hrát...
    • Děkuju mockrát, adventury já rád... Doufám že to bude ale Still Life
      • Miserius používá můj nick? to je teda drzost!
        • Nebo to snad byl Veskoslav?!?!
  • Alan Wake franchise s 90% slevou DNES na Steamu. Kdo má zájem, tak ať si pospíší :)
    • Radioaktivni_surikata
      JJ, kdo zmeškal, tak ať koupí - bezva hra. Jen poopravím, že to není dnes, ale do 3. června *3*
      • Máš pravdu. *4*

        Ještě jsem si včera udělal radost s Walking Dead a Back to the Future (Humble weekly, pár postů níže), takže dobrý den. *4*
    • ucho
      no zajímavá akce, ale předpokládám, že lidi neignorovali předchozí akci za libovolnou cenu... (od 0.01 dolaru DRM free verze a od 1 dolaru komplet na steamu...)
      • Áno. A pro ty, co tu akci nestihli, je tady další a s velmi příznivou cenou. Jestli jsi to pořídil ještě levnějc, tak ti to přeju, ale ta informace je nám ostatním jaksi málo platná.
        • ucho
          tak nejde o to koupit hru co nejlevněji, ale prostě za tolik, za kolik to člověku přijde ok. a ne, mě alan nestál jeden dolar. tím, že minulý týden byla ta velká akce na alana, došlo k několika věcem. spustila se dodatečně akce na steamu (to je důsledek) a v současnosti lze alana získat při troše štěstí i zdarma. celkově už je teď jeho cena provařená a bude v akcích na steamu každou možnou chvíli, takže těm lidem teď už opravdu nic neuteče...
          samozřejmě kdo má zájem, ať koupí. já to beru z jiného pohledu. pro lepší přehled v akcích je dobré vědět, jaká byla nejnižší cena hry v akci. ono se z toho pak dá do budoucna dost věcí odvodit.
          no takže co jsem tím chtěl říct? že ta informace o tý druhý akci je celkem dost důležitá, přestože ji považuješ za málo platnou. protože se na to nedíváš z širší perspektivy...
          • Válíš z p*du kuličku a pleteš z ho*na bič. Alan Wake Franchise nyní na Steamu za báječných 3.60 EUR. Kdo chce z nějakého důvodu ušetřit cenu oběda ve IV. cenové, ten si může počkat na další akci. Kdo akci nestihne, přijde určitě další. Nebo holt finančně úplně vykrvácí a koupí si ji za těch 36 EUR (a zbytek roku se bude chodit pást).

            Už k tomu nějak nemám víc co říct. Seš ale očividně jedinej, kdo z toho dělá problém.
            • *5*

              Tak hlavne ze tuhle zbytecnou diskuzi vedete pouze "8 hodin".
            • Aha tak on pán je parník!
            • ucho: Tak znova. Dal jsem sem informaci o akci na dobrou hru za super cenu. Kdybys skončil u toho, že je to zajímavá akce, skončil bych taky. Protože za víc než tuhle noticku to ani nestálo. Místo toho sis přisadil a posléze začal rozvíjet teorie o dalekosáhlém dopadu předchozí akce na cenové trendy. Když jsem tě opakovaně upozornil na to, že jdeš s kanonem na vrabce a že tvoje vývody se zcela míjejí se smyslem mého oznámení, tak jsi začal s osobními útoky.

              Co se týče osobních útoků, tys to byl, kdo do diskuse vtáhnul moji profesi a moje profesní kvality. Absolutně zbytečně. Já se o tvoji profesi nezajímám (tuším něco v IT), a i kdybys v ní vůbec nevynikal, nevztahoval bych tvoje profesní dovednosti ke slevovým akcím na Alana Wakea. Byl to od tebe jasnej faul a odmítl ses k tomu postavit jako chlap. Mohl bych strávit hodinu tím, že bych postupně ukazoval logické faulty ve tvých příspěvcích. Nemám na to chuť ani čas. Je to jako brodit se slizkou bažinou a užitek je z toho minimální. Lituju, že jsem se nechal vyprovokovat.
            • ucho
              ano, nevím nic o tom, jak vykonáváš svou praxi (no podle toho, že jsi celkem často na gamesech a máš čas na to řešit hry, valné mínění o vykonávání tvé praxe nemám), ale vím o tom, že tady se chováš jako malej fracek, který si chce zjevně něco dokázat. takhle si opravdu právníka profesionála nepředstavuji... jen se snažíš od začátku plést ten bič z ho*na. zřejmě profesní deformace a opět je to něco, pod čím si profesionalitu nepředstavím. začni se prosím chovat jako dospělý člověk... já jsem na to narážku udělal z toho důvodu, že ses měl potřebu začít hádat o něčem, o čem vůbec nebyl důvod se dohadovat. vyvodil jsem si z toho, že už ti tvá profese leze na mozek a že se neslučuje s profesionálním přístupem...
              narážky z tvé strany na mou osobu a ultimáta si dovolím ignorovat, už jsem psal, že jsou to jen tvé hloupé závěry...
            • S dovolením bych se silně ohradil proti "Jako chlap máš dvě možnosti" a "ostatní tě pasuje na babu". Nevkusné.
            • ucho: Za prvé, "právník amatér" má vcelku jednoznačný význam. Vystudovaný právník nemůže amatér z povahy věci (zjisti si význam slova "amatér"). Za druhé, i ve významu, ke kterému jsi svoje tvrzení přiohnul, je to pomluva. Nevíš nic o tom, jak vykonávám svoji právní praxi, a navíc diskuse s právem vůbec nesouvisela.

              Nechci se s tebou hádat vůbec. Vzal jsem tě k odpovědnosti za tvoje vlastní slova - a ty jen kličkuješ a vytáčíš se. Je to tvoje vlastní vizitka.

              x_ander: Copak z toho dělám něco exkluzivního? ucho se otřel o moji odbornost, já mu jako několika dalším předtím nabídl vyhrát spoustu peněz, když se ukáže, že si hraju na něco, co nejsem, a on se leknul a začal kličkovat... stejně jako všichni před ním. Není v tom nic specificky souvisejícího s profesí právníka; být kominíkem, taky bych chtěl na jeho blbých kecech vydělat. *4*
            • ucho
              Dworkin: já jsem nikde netvrdil, že nejsi právník. jen jsem zapochyboval o tvých schopnostech... a opravdu mi uniká, o co se tady chceš hádat... ty tvoje neustálé narážky jsou z tvé strany hloupé...
            • x_ander
              Nejsi tu jediný právník Dworkine, tak zas nedělej ramena :)

              A oba se hádáte o blbosti. Je fakt, že Alan minulý týden na humblebundlu byl v daleko výhodnější akci (vedle steam klíčů i DRM free verze a hromada bonusů), ale prostě se najdou lidi, kteří to minuli, tak jim upozornění na akci na steamu přijde vhod... tak o co jde?
            • A co je na tom tak neuveritelneho, ze ses pravnik, aby ses tady o tom vsazel. Ty delas jako by se jednalo o jaderneho fyzika nebo tak neco.
            • Nesváděj vlastní osobní zbabělost na nějaká rčení. *4* Jako chlap máš dvě možnosti: odvolat původní nařčení, nebo přijetí sázky. Vše ostatní tě pasuje na kapitálního zbabělce a babu. Jestli s tím nemáš problém, tak já taky ne. Ale ten novej monitor by se hodil. *4*
            • ucho
              já jsem někde četl rčení: "Vsází se jen cikáni a blbci" a tak si dovolím odmítnout... *5*
            • ucho: Vsadím se s tebou o libovolnou částku nad 10.000,- Kč, že jsem právník. Zatím nikdo nenašel odvahu postavit se za svá vlastní slova o "amatérech", takže můžeš být ten první hrdina, co mi zasponzoruje nový monitor. *4*
            • ucho
              z prdu kuličku děláš ty, ale co čekat od právníka amatéra. psal jsem "zajímavá akce" a jen podotkl, že bude málo lidí, co si nevšimli té předchozí akce... tak hodně štěstí s tím pletením ho*na
        • ringmancz
          jestli někdo chce při nákupu ušetřit, tak ideální je sledovat tady diskuzi bleskovek. někdy se tu rozdává i zadarmo :)
  • Mobilní Brány Skeldalu zafinancovány

    Tak se to podařilo! Viz. http://mujsoubor.cz/magazin/aktualita-brany-skeldalu-vyjde-port-na-ios-a-android
    • ucho
      popravdě nevěřím tomu, že si tam autor projektu sám nějak nedohodil +- 50k, aby získal alespoň něco...
      edit: aha, ono to možná bude složitější, kdy to někdo dofinancoval za jistých podmínek...
      • To není ten samý člověk, který navrhoval zafinancování, ale nějaký očividně bohatší fanoušek her. Jestli to bylo jinak, tak to se asi časem dozvíme. Proč by něco dohazoval, když má odhadnutý nějaký rozpočet? To by spíš peníze tratil, ne "získal alespoň něco".
        • ucho
          dohazoval by, kdyby věděl, že ten rozpočet hodně nadsadil a ví, že to dokáže udělat i za méně peněz. a popravdě 180k na port i s komplikacemi nadsazené je... obzvlášť pro člověka, který tvrdí, že má s vývojem na mobilní platformy zkušenost...
          a jestli si to dohodil sám, to se samozřejmě nikdy nedozvíme a je to pouze spekulace z mé strany...
          • Je to tak. 180 tisic je tak trictvrte roku prumerny mzdy, za tu dobu to musi mit hotovy dvakrat
  • KaloSaper

    Humble Weekly Sale: Telltale Games

    Vedle probíhajícího normálního Humble Indie Bundle 8, obsahujícího mj. Hotline Miami a Dear Esther, teď probíhá taky Humble Weekly Sale s epizodníma adventurama od společnosti Telltale Games. Tento balíček obahuje hlavně vysoce ceněnou sérii "The Walking Dead". dále pak sérii Back to the Future (Návrat do budoucnosti) a další známe adventurní série od této společnosti.
    Walking Dead je teda jenom, když dáte více, než je průměr. Ale ten je teď na nějakých 4.20USD, takže ani ne 100Kč. Což je podle mě pakatel.
    Více zde - https://www.humblebundle.com/weekly
    • ucho
      to už jsi třetí, co to sem píše...
    • michals
      Ted jsem Dear Esther dosel a pripadalo mi to jako nejake ukazkove demo neceho, co maji ve vyvoji. Tech par textu co padlo behem hry nic moc. *1*
      • GlaDOS
        Možná by bylo fajn si ty texty taky číst, než to proběhnout jako tech demo.
  • Shadow Warrior na steamu zdarma..

    http://store.steampowered.com/app/238070/?snr=1_7_15__13
  • ringmancz

    U Gran Turismo 6 nevyjde ke zpoždění vydání, slibuje Sony.

    nedojde ke zpoždění...
  • Ken Levine ubezpečuje hráče, že na DLC pro The Last of Us se začalo pracovat až po dokončení vývoje...

    LIAR!

    určitě je měli vymyšlený už během vývoje...
  • Ronox

    Ken Levine ubezpečuje hráče, že na DLC pro The Last of Us se začalo pracovat až po dokončení vývoje...

    Ken Levine? Mno buď myslíte DLC pro Bioshock: Infinite a nebo Neil Druckmann ohledně TLoU.
    • braveman
      Pardon, upravoval jsem zprávu více než bylo potřeba a nakonec z toho vznikly dvě bleskovky v jedné (viz. později vydaná bleskovka). Zpráva se týkala jak Bioshock Infinite tak i The Last of Us.
    • frag.ment

      Ken Levine ubezpečuje hráče, že na DLC pro The Last of Us se začalo pracovat až po dokončení vývoje...

      Jj, taky nevím, co má Ken Levine společného s The Last of Us.. Možná je bleskař na vysoké škole a právě ho ubíjí zkouškové období..
      • Nebo zase používal stroj času a ví něco co vy jste nevěděli i když teď už to víte taky i když o tom ještě nevíte! No co my víme, že jo? *8*
    • Baldur52
      no dle odkazu na Levineho twitter tam měl být ten Bioshock :) každopádně mu bych to i věřil a rád si na příběhové DLC počkám
      • Ronox
        Jo na ten link jsem se mrknul až pak každopádně redakce by měla něco s bleskařem dělat. Já do toho teda nevidím, tak nevím jestli tam sedí nějakej klučina ze zš nebo například někdo z programu pro začleňování postižených, ale tolik chyb ... Jediná věc, co podkopává jinak velice kvalitní materiál zde.
  • telltale games Steam pack

    2LR75-6TAG7-K7M8I

    Jestli tu nenapíšete že už jste to použili, znásilním vaše mrtvoly
    • Znásilňování nebude třeba, díky moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit