Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa

    Smyslové brnění

    Smyslové brnění pro hráče: http://www.kickstarter.com/projects/141790329/araig-as-real-as-it-gets
  • Miserius
    The Last Guardian na letosni E3?! *8* *14*
    • Malleth
      http://www.vg247.com/2013/06/03/the-last-guardian-appears-on-official-e3-2013-site-new-trailer-mentioned/
      Já teda doufám že to bude jako launchovej titul na PS4.
    • ringmancz
      a na PS3. I like!
  • Miserius

    Unikle info o multiplayeru Last of Us

    - New feature called "Clans"
    - The clan-based system and recruiting is essential to survive hordes of infected (possibly AI or player based clans)
    - Possibly free-roam / Big open maps
    - You can Craft weapons / Items in Multiplayer from all the supplies you gather
    - The Multiplayer has certain random events (sort of like RDR) that happen in your playthrough. Some of which can threaten or help your clan
    - The Multiplayer has mini-missions structured for you like surviving a certain amount of time, etc - You can train Clan members (in what way, its still not clear)
    - Depending on how well you train your clan members, you can do rescue missions to free hostages taken during the outbreak - You'll need to gather supplies to survive (your clan can gather supplies too to be well equipped) - You can aquire medicines / antibiotics from looting dead bodies throughout your playthrough
    - You have 3 matches to complete a Mission (how this works its still unclear)
    - Uncharted 3-like, Loadouts makes a comback
    - Character Customization possibly back too
    • Miserius
      Basically, you are in this possibly huge/ free-roam map, filled with hordes of infected. You set camp around the map with clan members (basically spawn points). In this map, exists various multiplayer Missions that you can tackle of which will reward you and your teammates greatly. The world is always active, so you have to do your best to get well equipped by looting everything you can find, and crafting the best weapons to prepare for Clickers/Runners invasions.
      Ammo is limited and stealth is the prime focus.
      • Miserius
        Pokud je toto vše tutovka (je to pry vytazene z kodu z dema) tak to vypada na opravdu novej a zábavnej multiplayer...
  • angry joe a jeho nejnovejsi kick pledge ktery tiscali ignoruje ,-)

    http://youtu.be/4VUn3gOclMc
  • Sběratelské edice GTA V se zdají být již zcela vyprodané.

    A přitom v těch sběratelkách nic extra neni....
    • Je to GTA, to většině lidí stačí.
  • Vývojáři z Bethesda Softworks zjišťují, co byste si přáli v budoucí Fallout hře. Sami zvažují i kooperační...

    Já bych si nejvíc přál, aby to nedělala Bethesda lol
  • Sony chtělo, aby PS4 zůstalo čistě o hrách a proto nenabídne ani jedinou neherní aplikaci.

    Jo, jistě....a pak vám nastrčí do konzole zase nějaký otravný nesmazatelný Singstar se dvěma lezbama. Sony nevěřím už ani ň.
    • Mungo

      Ten SingStar tam opravdu straší, ale stáhnout si ho nemusíš ..... *3*
  • Inquisitor
    Taky jeden klíč na Armu přidám
    DZMJE-IQFJ2-3JEJW
    • Ataker

      Sony chtělo, aby PS4 zůstalo čistě o hrách a proto nenabídne ani jedinou neherní aplikaci.

      :( pozdě
  • Kód na alfu Army III:

    53JZR-LD08H-ANR5G
    • ucho
      děkuji, jdu instalovat
      • Je to prý teda jen demo nebo co. Kód jsem dostal od kámoše, ale já to na PC nerozjedu, takže snad využiješ.
        • ucho
          nevadí, chtěl jsem si to osahat a vyzkoušet už dřív. (a taky mi přistála do inventáře ještě jedna verze)

          edit: tak díky za možnost vyzkoušet si to demo. ke koupi mě to ale zatím nepřesvědčilo.
        • rancor1223
          To bude pravděpodobně Alpha Lite, jsou tam 3 SP mise (není tam MP). Každý kdo třetí Armu koupil dostal 3. Sám je ještě mám kdyby někdo chtěl, ale můžu to poslat přes Steam (leda, že by někdo věděl, jak vygenerovat ten kód).
  • zdeeneek

    Štěstí v neštěstí: Zaměstnanec serveru MMGN HQ přišel do kanceláře a zjistil krádež X360, PS3, několika...

    To neni moc dobra zprava pro Nintendo - nikdo to nechce ani zadara *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit