Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve's emailed us today and said that they're not exhibiting at #E3 2013

    Safra tak kdo vlastně bude na té letošní E3 ?
    • Zklamaní návštěvníci v prázdný hale.
      • No BVV/Invexu prázdné haly vydržely pět let než jej zrušili ... Na tom herním průmyslu je něco shnilého (btw filmový má prosperující cony a festivaly , tady byla alespoň E3 )
        • ringmancz
          pořád ještě máme GamesCom a bavili se o tom kdysi i ve Fight Clubu, že pro spoustu firem to začíná být důležitější než E3
  • PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.

    Tak doufám že vyhraje
  • CartmanXxX

    Valve a E3

    https://twitter.com/ValveTime/status/322180749375705088
    • frag.ment
      Takže HL3 nebo nějaké AAA nové značky se od Valve asi už nikdy nedočkáme. Trapáci.
      • Chlapče,už to není vtipné,ale trapné.
      • 1)Před dvěma lety dodělali Portal 2.
        2)K němu a k jiným hrám přidávají stažitelný obsah ZADARMO!
        3)Vylepšují steam o služby jako je workshop, greenlight a tržiště.
        4)Dělají na hře DOTA 2.
        5)Dělají na source 2 enginu.
        Takže označení "trapák" si zasloužíš spíš ty, když jim nadáváš, za to, že ještě neudělali HL3.
        • Pokračování Catherine se neplánuje. Pokud by na vývoj přece jen došlo, šlo by o prequel nebo duchovního...

          Přečti si to ještě jednou "nějaké nové AAA značky"... z toho co jsi vyjmenoval jsou všechno pokračovaní a updaty. Takže klídek.. HL3 sem tam dal jen tak mimochodem :-)
          • To co si řekl(napsal) by bylo v pořádku, kdybys nedopsal to "trapáci".
            Proto jsem ti vyjmenoval, to co udělali před nedávnem a co ještě dělají.
            P.S. Vzpoměl jsem si ještě na 6. věc co dělají:Steam box.
          • Jo a ještě jsem zapomněl dodat, že já sem psal o HRÁCH a ne o službách na steamu, který mě absolutně nezajímají.
            • GlaDOS
              Služby tě nezajímají, ale to neznamená, že neexistují a že se Valve fláká, když vylepšuje to, co ty ignoruješ.
        • Z poslední doby ještě CS:GO... Valve je firma, která toho dělá a vydává strašně hodně, ale na lidi působí, že nic nedělají - asi kvůli HL3 a aktivní podpoře starších her jako TF2.
  • God-of-War

    Problém se hrou Cry of Fear:(

    Může mi nějaká dobrá duše pomoct? Stáhnul sem si ze Steamu Cry of Fear a vždycky, když dam new game, tak mi to spadne a ukáže se tabulka :couldnt find offset for is_donator!!!Please help:(
    • Mušíte ši ťo našťavit na Open GL, bušťo v našťavění štýmu u CRY OF FEAR, což uděláš když klikneš pravým, properties, set launch options a nebo v navstavení Half Lajfů
      (přesněji, dáš set launch options a napíšeš "-gl"
      Radím ti jenom protože seš holohlavej a já taky a my musíme držet při sobě
      • Viktor_H
        *1*
        To je stará fotka, teď je z něj mánička...
        • Cha, nejsem registrovanej, nemůžu to smazat ani upravit...řekni mu ať to nečte
      • A hele co jsem ti našel, prej to funguje http://www.nezavisim.com/?cat=4&scat=23&id=56 je to z fora, neboj
    • is_donator = 0 then kickndfuc = 1

      Hmmm a co diskuze na steam fóru ? ....
      • God-of-War
        no tak sorráč, že sem píšu...
        • Se hned nedurdi ;) Třeba to někdo na listu má ......
          • God-of-War
            já sem v poho:D.. *3*
  • PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.

    Pokud nebude mít PES licence na originální jména týmů a hráčů nemá už u mě šanci. .. proč proboha čekat na nějaký patche od uživatelů, to mě prostě už každej ročník unavuje.
    • Tak si zahraj ve Fifě Champion league je to vlastně nemůžeš, to je to samý, jinak jako mě přijde že je to jenom o jménu týmu, hráči mi přijdou že se jmenujou v pohodě
    • PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.

      nj hlavně to musí mít pozlátko pro děcka. To že to je v podání autoaimu jenom QTE hra, nikomu nevadí
    • cumpi3
      Hmmm, to čekání...první patche bývají venku ještě před vydáním v ČR, tak jestli nějak čekáš, tak proto, že pirátíš a nebo jsi v prostoru, kde se devalvuje čas *3*
      • Jde o to, že pokud chceš fotbal s pravýmy názvy klubů atd musíš se hrabat v peseditu, shánět na netu přídavky uživatelů když by tohle mělo být už dávno od výrobce. Je opravdu super koupit si fotbal kde v anglický lize má půlka týmů stejný dres jen se mění barvy. To je prostě bída.
      • Koukám tedy že každý je spokojený s tím co Konami každý rok vydává. Inu dobrá tedy. Buďte
    • Jako člověk, který hraje psa na lankách, jsem neskutečně rád, že se nezabývají nacpáním od hry ksichty nějakých přeplacených simuluantů a radši se soustředí na to, aby hraní té hry byla zábava.
      • *1* .... Manekýnů v nároďáku ;)
    • tak já nevim, podle mě je důležitější teda hratelnost, dobrý ovládání a grafika, ne že tam nutně potřebuju nějakýho Karla, jinak mě to neba...
      • jasně že hratelnost, kurnik ale tváří se to jako simulace fotbalu tak by to prostě měla být simulace se vším všudy. Kdybych jezdil třeba v Gran Turismu s Fardem Sujestou namísto s Fordem Fiesta taky bych od toho upustil, protože kdo se pak v tom má vyznat. ...
        • :) Pokud to bude hra s podobným záběrem od méně protěžovaného týmu než jsou Polyphony s jasně rozpoznatelnými vozidly , které se budou deformovat a náležitě se to projeví na jízdním modelu.... ať si na licencích ušetří . Jízdní model mi za to stát bude .
      • PES je letos připraveno vyzvat sérii FIFA na souboj.

        Hele jako měla by t být pravda, že hratelnost je na prvním místě, ale ruku na srdce, asi by mě nebavilo koukat jak dávám góly bezejmennými hráči
        • :) Kdyby ti přímo ve hře umožnili editování soupisky , tak by jsi stejně našel důvod , proč každý rok koupit FIFu, co ? *7*
  • Thief setéměř s jistotou dostane jak na PC, tak i PS4 a nový Xbox. (+ nový artwork)

    ByeBye PS3 následuješ spící Xbox360 ....
  • Viktor_H
    http://www.gamefront.com/interview-with-inxiles-brian-fargo-on-wasteland-2/

    Trocha čerstvých informací o Wastelandu.
  • Baldur52

    interview s Chrisem Avellonem o jeho aktuálních projektech, kickstarteru, Falloutu NV,..

    https://soundcloud.com/am640/video-game-sophistry-april-1?in=am640%2Fsets%2Fvideo-game-sophistry-talk
  • Navzdory pomalejšímu rozjezdu nakonec Lariani v Kickstarter kampani na Divinity: Original Sin vybrali...

    Oni ten milion ale naozaj vybrali, teda po zapocitani paypalu a dotacii RPGCodex s RPGWatch. Takze kickstarter kampan bola na 100 percent uspesna :)
    • Tak to je super! :)
    • DeDy
      Aha, to je pro mě novinka! Tak super, bude střídání dne a noci, doufám?! Tohle je první hra, kterou jsem podpořil. Především pro humor a Coop MP, který zbožňuji.
      No a taky editor. Když pomyslím, kolik zábavy jsem si užil s editorem pro Grimrock. Můj dung pro LoG zde: http://dedy.euweb.cz/nightfall.html
      • Navzdory pomalejšímu rozjezdu nakonec Lariani v Kickstarter kampani na Divinity: Original Sin vybrali...

        Pre mna je to tiez prva hra, ktoru som podporil na KS :)
  • Začíná EVE keynote na Fanfestu

    http://fanfest.eveonline.com/en/stream/free

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit