Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat zdejsich znalcu pres steam (hlavne ucha), ze kdyz si koupim UK verzi Skyrimu tak jestli my to pujde v Cesku v pohode aktivovat a jestli budu moct na steamu pak zmenit jazyk na CZ a bude to s CZ titulkama? A nebo kdyz chci mit Skyrim cesky tak je to nutny koupit tady v Cesku od Cenegy? *4*
    • KaloSaper

      EN verze Skyrimu

      Nevím, jestli si to ještě přečteš, ale přidám mojí zkušenost. Mám anglickou verzi Skyrimu koupenou přes Amazon a v pohodě jsem ji aktivoval na Steamu. Žádný problém v tom nebyl. Jenom tam není čeština. A jdou k tomu normálně dokupovat DLC přes Steam. Mám to vyzkoušený díky Dawnguardu, co jsem si nedávno kupoval. A patche taky fungují.
      • Dik za info *4* Ve hre jake je Skyrim bez cestiny nedam ani ranu. Ale uz sem to "vyresil". Koupil sem si normalne pres eshop krabicovku Skyrimu (CZ) a krabicovku Dragonborn (CZ). Pak sem se sel zeptat Cenegy jestli vyda jeste Dawnguard v cestine (pac je vsude vyprodanej) a dostalo se mi tehle odpovedi (ptal sem se i na Hearthfire)...

        "Dobrý den, Dawnguard se v obchodech ještě určitě objeví, ale protože s dovýrobou byly nějaké komplikace, nerad bych sliboval přesné datum. Snad to stihneme ještě před prázdninami.
        Hearthfire určitě v češtině vyjde. Víc informací bohužel zatím nemůžeme poskytnout."

        Cili hned jak se Dawnguard (CZ) nekde objevi tak kupuju. A Hearthfire v cestine prej "urcite" vyjde, jen se nevi kdy, snad to stihnou jeste pred mym odchodem do penze *15*
    • risa2000
      Mám koupenou UK verzi na Steamu z akce na Black Friday na gamefly.co.uk. Z jazyků je tam na výběr jenom EN, FR, DE, ES, IT a JP. Čeština tam není, ani když přepnu Steam klienta do češtiny. Což je můj příspěvek k tomu, zda půjde čeština.

      Zda to půjde v Česku aktivovat nevím, když jsem to kupoval, tak tam myslím na webu o omezení jen na UK nic nepsali (nebo jsem to ignoroval *4*), a když jsem to aktivoval na steamu, tak jsem nebyl v Česku. Každopádně, "nákup" na gamefly spočíval v tom, že jsem dostal emailem aktivační kód na steam.
      • Dik hosi za informace. Jistota ze budu mit cestinu ve Skyrimu je jenom tehdy kdyz to koupim od Cenegy, ted uz to vim diky vam *3* Co me ale zas tak trosku "znepokojuje" (mirne receno) je ze datac Dawnguard (CZ) je jiz vyprodanej *15* No alespon ze ten Dragonborn (CZ) jeste maj a Hearthfire datac jeste neni ani prelozenej do cestiny pokud vim o_O
        • Jeden z tech "D" dlcček za to ani nestojí :)
    • ucho
      u toho Skyrimu bych se trochu bál, že by to mohlo dělat problémy a nešlo aktivovat... (nejméně spolehlivý s informacemi je na tohle game.co.uk, u impulsedriven mají informace o případném blokování regionu dobré)
      osobně čekám na GOTY verzi (předpokládám, že se objeví v průběhu roku), takže myslím, že u Skyrimu se ještě vyplatí chvíli počkat (a věřím, že pak bude i rozumná akce na Steamu pro našince, popřípadě na GMG, kde s verzí taky nebude problém)

      edit: jestli se dobře dívám, Skyrim GOTY by měl stát 40 eur. z toho by se tak nějak dala odhadnout možná sleva.
      • Dik za reakci *4* Cili radis raci pockat az Cenega vyda GOTY? No abych byl uplne ze presnej tak me taky de o tu GOTY, konkretne mam na mysli tohle --> http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-en-p-15948.html <--, ale bohuzel je tam to "EN" co me znepokojuje... CZ verze Legendary Edition asi neni ohlasena co.... *9*
        • ucho
          asi mám výhodu, že češtinu u her neřeším a hraju klidně v originále.
          to "EN" v názvu by mě každopádně taky znepokojovalo :) on Skyrim je s tím Steamem zrovna trochu choulostivej titul, nejsem si ani jistej, že tam budeš mít češtinu, když si to koupíš přímo na Steamu :) (ale předpokládal bych, že ano)
          http://steamcommunity.com/app/72850/discussions/0/810919691017062128/
          za sebe raději počkám na normální Steam akci (ať už na Steamu nebo GMG nebo jiné legitimním distribučním obchodě), určitě letos nějaká bude.
          • Dik za ten link, to vypada ze s tou cestinou ve Skyrimu je to fakt DIVNY *11* O prachy mi nejde, cekat na akce nemusim, kupovat na steamu nemuzu, ja jedine "na dobirku kuryrem". Moje prectava proste byla ze predobjednam tu Legendárku od gejmekspresu, vesele si ji aktivuji na steamu, nastavim si na steamu cestinu a hotovo! Ale jak tak koukam tak nikdo mi nezaruci ze to tak pujde udelat *13* Tak asi chvili pockam jestli nevypadne od Cenegy zminka o ceske Legendárce a kdyz ne, tak koupim krabicovku od Cenegy + DLC.... co jineho mi zustava ze :/
  • Mate tam chybu nejde o Beyond ale o ještě neoznámenou hru pro PS4 od Quantic Dream
  • Předprodukce PS4 hry Beyond: Two Souls začala již v polovině roku 2012.

    Beyond na PS4 nevyjde. Nevím, kde takovou věc čtete.
    • ucho
      jen klid, bleskaře je třeba brát občas s rezervou :)
  • Malleth

    Dishonored:Knife of Dunwall na Steamu

    Už mi jede *14* Nespíš pomohlo nastavit v settings Steamu Download Location na US.
    • Hmm, me to porad pise, ze nevlastnim zakladni hru ke ktere chci koupit DLC *7*
      • Malleth
        Mě to taky napoprvý psalo, i potom co sem si změnil tu Download location, ale zkusil jsem to jen tak po dvou dnech a pustilo mě to. Nechápu.
  • Counter Strike: GO

    Zdarec lidi, chtěl bych od někoho poradit...bývá někdy na steamu ve slevě Counter Strike: GO? Na steamu nakupuji teprve pár měsíců a zatím u všech kousků, které jsem si chtěl časem pořídit, jsem se dočkal různých slev, ale GO mám v hledáčku už od začátku a pořád nic...tak mě jen zajimá, jestli má vlastně cenu čekat? Děkuji za odpověď *3*
    • Já to koupil na podzim za 5 euro (sleva 50%)
    • michals
      Sleva byla, ale tuším maximálně okolo 30%. Nějaká závratná 75% zatím ne. *5*
    • ucho
      ve slevě to určitě bude. záleží jen na tom, jak moc to chceš hrát a jak to chceš promítnout do ceny.
  • Urug

    E.Y.E: PvP update

    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3111467
  • Předprodukce PS4 hry Beyond: Two Souls začala již v polovině roku 2012.

    Beyond je ps3 titul btw...
  • nekromant33

    Celkové náklady na vývoj, marketing a distribuci Heavy Rain stály Sony kolem 40 milionů eur, avšak vyplatilo...

    tzn. že se prodalo kusů za 100 mega, nebo že jsou 100 milionů v černých číslech? jak to vůbec je u her? u filmů to je myslím, že polovina tržeb jde kinu, půlka studiu, jak to funguje tady u obchodů, studia a vydavatele.
    • Můj skromný názor je, že z prodejů má nejvíce vydavatel. O maržích u videoher nemám tušení, mno. Otroci ve studiu dostanou na chleba už během vývoje v podobě mzdy. Určitě mají nějaký odměny, ale kolik z toho uvidí takovej "concept artist"? Když se to veme dosti zvolna, tak lidem, co na hře skutečně dělali, můžou být piráti... *15*
  • Předprodukce PS4 hry Beyond: Two Souls začala již v polovině roku 2012.

    Máte v tom docela hockey nebo se něco ztratilo v překladu. V článku na Eurogameru nic o Beyond pro PS4 nic není. Hovoří se o nějaké tajemné hře od Quantic Dreams pro PS4, jejíž předprodukce začala v roce 2012.
    • montatatana
      Eurogamer ma stupidne napsany nadpis a bleskar zrejme necetl zbytek no :)
  • Předprodukce PS4 hry Beyond: Two Souls začala již v polovině roku 2012.

    Tak jsem zmaten napřed 16.4 nahodíte, že na PS4 nebude, potvrzeno vývojáři. Pak vydají toto "Pre-production on Quantic Dream's mystery - but confirmed - PlayStation 4 game began in the middle of 2012.

    Vice president Guillaume de Fondaumière told Eurogamer in an interview today at the Digital Dragons event in Poland that the developer, which made PlayStation 3 exclusives Heavy Rain and the upcoming Beyond, was one of the first studios in the world to receive a PlayStation 4 development kit from Sony "

    Tak kdo teda má pravdu, bo jak to je ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit