Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    V červnu se s největší pravděpodobností rozjede Kickstarter kampaň pro získání financí na vývoj Alice...

    Něco jim pošlu, další psichadelická Alice by byla super...
  • Viktor_H

    Zaklínač 3: Divoký hon nabídne předělaný (propracovanější, filmovější a přirozenější) systém dialogů.

    Inspirace BioWare + TES konceptem je stále zjevnější. Když to dobře zkoulejí, mohli by pokukovat po ziscích obou gigantů...
  • prudislav

    V červnu se s největší pravděpodobností rozjede Kickstarter kampaň pro získání financí na vývoj Alice...

    na FB stránce píší červenec(July) a ne červen(June) ;-)
    • braveman
      Opraveno, díky za info *3*
  • V červnu se s největší pravděpodobností rozjede Kickstarter kampaň pro získání financí na vývoj Alice...

    zasypu je prachama, jestli bude třetí Alice...

    jedničku i dvojku je možný hrát furt dokola - kuchyňák forever!
  • Drakens

    Zaklínač 3: Divoký hon nabídne předělaný (propracovanější, filmovější a přirozenější) systém dialogů.

    hmm tak jako u tomb raideru to nebylo špatné.?
    • Vrook
      Hm v Tomb Raiderovi jsi se jako hráč mrtě zapojoval do dialogů no. *15* *15*
      • Určitě, sršení nadávek směrem k obrazovce se počítá také, nebo ne? *15*
  • ucho

    Fez

    1.5. vyjde Fez na GOGu.
  • x_ander

    Instalace Rage

    Mám dotaz, pokud mi někdo bude schopný pomoct, budu rád. Koupil jsem před několika dny Rage Anarchy edition. Jenže při instalaci, kdy je vyžadována aktivace na steamu, mi to po zadání klíče vyhrkne hlášku, že product není u nás dostupný a nazdar. Dál se nedostanu. Jako vím, že Rage u nás nejde koupit na steamu (stejně jako poslední DLC), ale co má být tohle? Koupil jsem krabici v českém obchodě a tu hru mi to nedovolí ani nainstalovat? To jako vážně? Tuší někdo jak to obejít? Nebo mi nezbývá než vzít zavděk kompletním releasem od Skidrow i přesto, že jsem si legálně koupil hru?
    • A v jakém obchodě jsi tu hru kupoval? Takhle se ozývají většinou hry s region lockem.
      • x_ander
        Na Surtepu. To, že to má region lock je mi jasné (proto taky Rage nejde koupit na steamu, u Cenegy klasika, že). Ale proč mi to nejde aktivovat, když jsem koupil krabicovku (v českém obchodě), to mi hlava nebere..
        • ucho
          a je to opravdu verze určená pro český trh? aby to surtep nepřekoupil někde ze zahraničí levněji a pak to prodal dál... krabička v češtině je?
          • x_ander
            Krabička je anglicky, ale to je, co vím, snad u všech verzí hry, jestli se nepletu (i přímo na stránkách Cenegy). Jako taky mě napadlo, jestli to někde nepřekoupili, tak jim to v nejhorším omlátím o hlavu. Ale Cenega zatím komunikuje, chtějí po mě poslat fotku krabičky, tak snad to dopadne tak, že mi pošlou funkční klíč.
            • x_ander
              Ucho: Tak jasně že tady to pos*al v první řadě Surtep, který to překupuje ze zahraničí, aniž by si ověřil, jestli to tu funguje a pak Cenega s jejíma blbýma region lockama. Na steamu mě štve spíš samotná podstata jeho vynucení. Kdyby steam fungoval tak, že si tam hry můžeš koupit a koupené krabicovky tam aktivovat jen, když chceš, tak neřeknu ani zbla, protože bych neřešil tenhle problém. Ale tyhle povinné online aktivace mě štvou obecně, RAGE není první hra, se kterou jsem narazil (např. s Maxem Paynem 3 a Rockstar social clubem jsem si taky užil svoje)..

              Miserius: No ty prachy mě nevytrhnou, spíš mě to sere z principu. Kdyby to byla hra za plnou cenu tak by to bylo horší :) Ale tak už jsem jim psal maila, tak uvidím, jak se k tomu Surtep postaví...
            • Pánové to se nevyplatí věřit těmhle kejklířům, musíte nakoupovat na shop.games.cz :3
            • Kolik tě to stálo?/Jsem dement, už jsem to našel. 169 korun tě snad tak nevytrhne, ale chápu ze jakozto platici zakaznik i kdyby to stalo korunu mas pravo na vse bezproblémový, stezoval bych si Surtepu a jejich prekupnictvi
            • ucho
              tak řekl bych, že tady je hlavní viník surtep a po něm cenega. nějak nevidím důvod, proč se zlobit na steam. vyžrat by si to za ten amatérismus měl surtep (jestli teda opravdu prodává hru, která nejde aktivovat, o čemž by se měli dozvědět prakticky hned po prodání nějakých kusů...)
            • x_ander
              No tak to je parádní. V tomhle státě aby měl člověk strach koupit originál hru. U Surtepu to budu reklamovat, ale Cenega může jít taky pěkně do háje kvůli tomu dementnímu omezení "východního bloku". A celý steam to samé. Jak tady v diskusi zas bude někdy někdo vychvalovat steam, tak mu dám facku. Zlaté DRM-free. A zlatý skidrow, od kterého si Rage stáhnu, jak mi dojde trpělivost. Aneb tohle je opravdu nejlepší přístup k platícímu zákazníkovi.
            • No nie, ja mam Rage Anarchy CZ a krabica je v cestine/madarcine, takze ta najskor Cenega posle doprec. Kazdopadne potom kontaktuj Surtep a dobre ich zj*b.
            • ucho
              na xzone se píše: Lokalizace: české titulky ve hře a manuál. z toho bych chápal, že je manuál česky...
    • ucho
      no asi bych zkusil napsat podpoře Steamu. jinak bych to šel někomu omlátit o hlavu do obchodu...
      já Rage koupil kdysi dávno na impulsedriven za 180,- a šel aktivovat v pohodě, teď už je tam ale bloklej pro náš region.
      • x_ander
        No psal jsem maila přímo do Cenegy, tak uvidím, co z nich vypadne. Jen mě sere to, že poctivý zákazník je (opět) buzerován tímhle nesmyslným přístupem, zatímco pirát se směje a bez problému hraje .
  • ucho

    Osmnáctiletý angličan byl zatčen poté, co v onlinovce vyhrožoval střelbou v jeho škole.

    ve své škole...
  • Malleth

    Knife of Dunwall

    Už je na steamu, ale nejde samozřejmě koupit. Raaaaaage *16*
    • prudislav
      cenega :-D podle mě vydá cenega až komplet na CZ verzi všech DLC - ještě má vyjít závěrečná část Daudovo DLCčka(Brighmore Witches)
    • Malleth
      Tady je něco na spravení nálady. Walkthrough z Brothers:Tale of two sons vypadá fakt parádně.

      http://www.gametrailers.com/videos/b3993u/brothers--a-tale-of-two-sons-exclusive-mountain-walkthrough
  • V australské klasifikační databázi se objevil název multiplatformní hry Tekken Revolution.

    Už to vidím zas to bude nějaká FPS aby zkusily jestli to nebude mít úspěch jako COD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit