Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft's uPlay platform hacked, offering access to unreleased games

    http://www.theverge.com/2013/4/9/4204798/ubisoft-uplay-hacked-unreleased-far-cry-3-game-leaked
  • 25. října vychazi Batman:Arkham Origins
    • *října
      • Máš recht, sorry, myslel jsem že 10. měsíc je listopad :D
  • nekromant33

    Zaměstnanci Evolution Studios (MotorStorm Apocalypse) a Guerilla Games (Killzone: Shadow Fall) pomáhali...

    good job! oh wait..
  • Dik za ty slevy na obchodě (proc neni povolena diskuze?), objednal jsem si 2 hry, ceny konzolových her jsou u některých her opravdu nízko. Můžeme vědět co velkého ten obchod čeká? *4*
    • :) Stěhování do civilizace !?
      • To je vtipnej nebo urážlivej příspěvek, nechápu to *2* To jsem to dopracoval *8*
        • :) No už jsi tam přece nakopupil , tak ti to musí být jasné ....
  • God-of-War

    Bioshock Infinite je již dokončen a tak se Rod Fergusson, otec God of War, rozhodl z Irrational Games...

    God of War? Asi spíš Gears of War:).
    • braveman
      Díky za opravu, zůstal mi v hlavě GoW z předešlé bleskovky *3*
  • God-of-War

    Mluví se o tom, že Sony ukáže herní konzoli na přelomu dubna/května a E3 pak bude patřit jejím hrám.

    Sony chytla Mrkvosoft pěkně za koule:).. S PS 4 je totálně převálcovala.
    • Tak je jasné že PS4 xbox rozseká. Já mám doma jak PS3 tak x360, ale sony je prostě lepší
    • No jo, ty tu budoucnost čteš dobře.
  • risa2000

    O tom, že PS4 nabídne 8GB RAM nevěděl nikdo z vývojářů třetích stran až do oficiálního odhalení konzole....

    Docela by mne zajímalo, jestli o tom věděl Microsoft. Podle toho, jak otálejí s oznámením Xboxu Next tak mám skoro pochybnosti.
    • To spis tajili zamerne, moc lidi neverilo ze to bude mit 8 giga, tak nas v tom nechali a chteli tak zpusobit hromadnou paniku u Microsoftu :D
  • Keyz

    O tom, že PS4 nabídne 8GB RAM nevěděl nikdo z vývojářů třetích stran až do oficiálního odhalení konzole....

    To potěší když se dělá hra na jinou specifikaci a pak tohle.
    Docela by mě zajímalo jak rychle a snadno je možné to předělat. Například dělám hru na 4GB PS4 tak aby ta hra to využila a pak bych chtěl na 8GB PS4 aby mohlo být více v paměti atd...
    • ucho
      mnohem snadněji, než kdyby oznámili, že je ta paměť poloviční...
      • Keyz
        To je logické, ale stejně když máš hru na oblasti které jsou nějak velké tak to asi nebude jen tak.
        • Black_Hand
          pamet ti prisvinim velmi jednoduse. prvni co me napada jsou textury ve vyssim rozliseni. dalsi treba vic nepratel na obrazovce atd. a to jsou jen hloupy reseni.
          • pak záleží, jestli ty textury ve vyšším rozlišení mají nebo je rovnou dělali v nižším tak, aby se to "vlezlo"... :)
            • Black_Hand
              grafici vzdycky delaji v extra hires. pokud mi ukazes nejakyho ktery ne, a nejde o nejake cilene retro styl/umelecky styl, tak ti celkem s jistotou reknu, ze to ten grafik dela blbe. typicky se downscaluje, pokud nepotrebujes preciznost na pixel, coz prave ten retro/umelecky styl obcas potrebuje. nicmene predstava, ze hra MUSI sezrat tolik pameti, kolik ma dostupno, jinak neco dela spatne je trochu zvracena. typicky je to naopak :) a musi se vejit.
        • ucho
          u paměti to takový problém není a když jí je pak víc, komplikace to prakticky žádné nejsou... rozhodně je to nenaštve :)
  • Po návratu do staronové klubovny se náš podcast Fight Club vrací i k původnímu vysílacímu dni, tedy...

    Najs
  • BoB.2

    Coraabie

    Super zpráva.
    Je to tady.
    18.4.2013 proběhne oficiální release Coraabie!
    Těšte se na českou herní událost roku.
    Do toho zas nacpu prachů. *1*
    http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/coraabia-priplouva-odhalujeme-ceske-karetni-rpg-55561
    • shmeck
      Bude to v češtině?
      • BoB.2
        Ano.
    • Podle zvěstí bude příští Xbox srovnatelný s Playstation 4 a gamepad konzole se od toho současného téměř...

      Pro mě bude česká herní událost roku oznámení Mafie 3 a ne tato karetní zhovadilost.
    • Keyz
      Je blbý, že když je tam necpeš tak složitě pak hraješ proti někomu kdo je tam cpe.
      • BoB.2
        To je blbý.
    • Ó la la, tak tohle mi uniklo. Tohle rozhodně stojí za vyzkoušení, dík za info *4*
      • BoB.2
        Jo jo příjemná zpráva jsem hodně zvědavej hrál někdo Betu,jaký to je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit