Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS + kveten

    Hitman Absolution jako hra zdarma pro PS+ cleny na pristi mesic :)
    • ucho
      teda, neuvěřitelný. netuším, kde na to člověk má brát čas to vše hrát :)
      • A dnes velky slevy podobnych her :) Ja uz si koupil Hitman a Splinter Cell trilogii
        • ucho
          teda v tom shopu aby se prase vyznalo, tuhle akci tam nikde nevidím :)
          a když dám vyhledat hitman, hodí mi to přímo stránku prvního dílu :)

          edit: tak asi napopátý ten search zafungoval, fakt hrozně udělanej shop
          • Ono to ofiko bude live asi az za 3 hodiny, ale uz ted kdyz si v obchode najedes na jednotlive dily Hitmana/Splinter Cellu tak kazdy dil stoji 120kc, nebo trilogie 260

            Tady mas vsechny slevy: http://blog.eu.playstation.com/2013/04/10/playstation-store-declassified-sale-begins-today/
            • Ronox
              Taky pošlete inv ať tam už konečně někoho mám :D ronoxcz
            • Odesláno :)
            • God-of-War

              Deep Silver bude podporovat nový Playstation i Xbox, ale ne hned od prvího dne.

              Chlapci, přihodtě si mě do friend listu:) terminator00777
  • shmeck

    Bethesda bude tento rok podstatně hlučnější než ten minulý, chystá odhalení nové hry.

    War. War never changes.
    • War, war was changed, with F3
  • Square Enix předpovídalo, že se prodá 5-6 milionů kopií hry Tomb Raider, číslo se však zastavilo na...

    :( škoda... že bych to koupil ještě jednou? :D
    • Bethesda bude tento rok podstatně hlučnější než ten minulý, chystá odhalení nové hry.

      Můžou být rádi, že jim na ten jejich interaktivní film naletělo tolik lidí díky hypu..
      • asi tak
        • interaktivní filmy nesnáším, a tohle mě hodně baví... takže asi spíš tak :)

          škoda, že se lidi s předsudkama nechali odradit těma pár quick time eventama, který tam jsou asi tak 1 % času
    • ale milion a půl jich nakoupit nezvládnu, help me gamers! ;)
  • michals

    Humble

    Tento tyden na Humble hry od Blendo Games. Stoji ty hry vubec za to je vyzkouset? Zrejme prvni balicek ktery vynecham.

    Vzdy jsem jsem si rikal ze tam davaji kvalitni tituly, ale tohle je docela slabsi. *8*
    • :)
      Atom Zombie Smasher - je trvalka , kterou si rád vždycky zahraju .
      Slabší je Air Forte - vzdělávací klikačka pro mateřinky a první stupeň .
      Flotilla - zabere čas jako každá tahovka a pak ten vesmír ....
      Thirty Flights of Loving - :/ No s Gravity Bone zdarma ..... ehhh adventura
    • Atom Zombie Smasher je super, jenom ho dohraješ za slabé 2 hodinky. Zbytek nevím, sám taky tentokrát vynechávám.
      • No nevím mám nahráno 16 hodin s normální obtížností a ještě jsem nevyhrál - navíc s modifikátory máš o zábavu poslouženo ;)
  • Historie se opakuje! EA opět vyhrálo ve finále o zlaté lejno nad americkou bankou a odnáší si tak cenu za nejhorší společnost roku 2013 podle spotřebitelů.

    Hehe, jsou i společnosti, který stojej životy lidí, vykořisťují zaměstnance a brejlatí nerdi si zase zvolí společnost, která jim jako servíruje špatný hry, možná umejt se a vyjít do světa taky není tak špatnej nápad.
    • Bioshock Infinite je již dokončen a tak se Rod Fergusson, producent Gears of War, rozhodl z Irrational...

      Já volím za nejhorší firmu století blizzard. Jejich schopnost vytvořit pokaždé totální sr*čku je přímo legendární
      • Snad ze sxračky značku ... ;)
  • Amylee.Anderson

    Armikrog :)

    https://twitter.com/TheNeverhood/status/321721912352972800
  • God-of-War

    Historie se opakuje! EA opět vyhrálo ve finále o zlaté lejno nad americkou bankou a odnáší si tak cenu...

    Ja to tem klukum usatejm preju!!!:) A pristi rok znova, pac do tretice vseho hovneho:D..teda dobreho:).
  • Historie se opakuje! EA opět vyhrálo ve finále o zlaté lejno nad americkou bankou a odnáší si tak cenu...

    A co? EA bude dale rejzovat na dnes jiz zaslych znackach, vydavat DLC a premium vecicky. Lide opet odevzdaji nejaky ty penizky a za rok to opet vyhraje a muzeme jet dalsi kolo. HURA
    • Historie se opakuje! EA opět vyhrálo ve finále o zlaté lejno nad americkou bankou a odnáší si tak cenu...

      http://www.ea.com/news/we-can-do-better reakce EA na zvolení nejhorší společností
      • Tak se podívej na datum.
    • Hanzales
      No u mně třeba už to "Win 2 Consecutive Golden Poos" vzbudilo docela slušnou odezvu :)
      DS3 a Crysis3 byly asi poslední hry, které jsem si od nich koupil, (sim city jsem vynechal, byť bych si to propařil rád). jestli s těma praktikama takhle půjdou dál, tak už si příští hru asi fakt odpustím (byť by byla sebelepší). No co, Assetto Corsa to jistí, to na nějaké EA zapomenu klidně i na rok :D
    • Keyz
      Jestli to lejno je opravdu zlaté tak to je dobrý cena.
  • Dark Souls 2

    Zítra bude světová premiera, 12 minut gameplaye z Dark Souls 2, vice se dozvite na zahranicnim webu jehož název má jen 3 písmenka *3*
  • EA má opět zlaté hovínko...

    http://consumerist.com/2013/04/09/ea-makes-worst-company-in-america-history-wins-title-for-second-year-in-a-row/
    • Hanzales

      EA (gold old times)

      Moc pěkné, až mně to zahřálo :) A taky hodně husté počtení. Člověk, když si to dá dohromady, tak se tomu výsledku vůbec nediví.
      Jinak na tom "postupovém" grafu je krásné, že čím více nenažraná company, tím dále postoupila k finále :) Taky to vypadá, že ani Americká populace si jen tak nechce nechat sr*t na hlavu :)
      • No jo, ale když se třeba podívám na to, jak brzo skončil Microsoft (a to Apple nedělá nic horšího, než kdy dělal), tak mi to přijde přinejmenším zarážející. Ale EA to přeji, už jen za ten arogantní press release "we can do better".
      • Ale nechaji, zahudruji si v anketach a diskusich, ale pak stejne pulka z nich jim otevre penezenku jen co vyjde nejaka dalsi ackova hra. A EA to je nejspis u zadnice, dokud jim to sype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit