Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video ze zajímavě vypadajícího, prozatím nevydaného, modu GTA London 1969 pro Grand Theft Auto IV.

    typek ma hodne modu do GTA IV :) najlepsi je asi vice city rage
  • MidnighT91

    Cosplay k titulu Final Fantasy Versus XIII dorazilo dříve než sama hra.

    Cosplayáci jsou bezva, strašně se chci podívat na nějakej comic con.
  • MidnighT91

    Podívejte se, jak by mohly vypadat zásuvné kazety pro Atari 2600, pokud by na nich vycházely současné...

    Nápis "Use with Joystick Controllers" u Diabla 3, ve mě vyvolává nekontrolovatelné záhchvaty vzteku...
  • Dvě hry za 8€

    http://getloadedgo.com/
    • :) Dobré , ale kopírují výprodeje na Steamu .... takže děkuji a zkuste další ;)
  • Připomeňte si, jak mělo BioShock Infinite vypadat ještě vroce 2010.

    Počkať táto hra už takto dobre nevyzera ako na tomto videu, alebo v com je pes zakopany?
    • MidnighT91
      Hra vypadá stejně a je moc dobrá ale není v ní ani jediná scéna, co vidíš v tomhle videu...
  • MidnighT91

    Připomeňte si, jak mělo BioShock Infinite vypadat ještě vroce 2010.

    Ta hra mě strašně nasrala, všechno to zajímavé z toho vystřihly. Scéna s koněm, na mostě, v obchodě s lincolnovou hlavou, atd. Songbird neměl žádnej prostor a to jsem čekal, že to bude Boss... Prostě, ze zajímavé hry to nejzajímavější odstranily a nahradily extrémě hektickým a nudným bojem kterej příběh a celkovou zajímavost toho města totálně upozadil...

    Byl bych radši kdyby půlku bojů vystřihly a nahradily je cutscénama a rozhovory mezi hlavníma postavama...

    Edit: Nejlepší scéna ze hry je, když hrajete na kytaru a liz do toho zpívá, nebo ta když tancuje na molu. Jsou to jen scrypty nesouvisející s příběhem, postavám to ale vdechne duši a mohlo jich tam být víc...
    • Spades
      Až na toho koně souhlasím. Scéna s koněm byla vytvořena externě a neměla s hrou nic společného. Konečná liz, která se o sebe umí postarat sama mi připadala lepší, než klišé dáma v nesnázích.
    • Boje sice byly hektický - a to dost, ale nudný mi nepřišly. A i když to nerad říkám, protože v poslední době mi cutscény v hrách začínaly lézt na nervy, tak zrovna u BI bych jich ocenil daleko víc, i přesto, že sám Levine cutscény rád nemá, jak tvrdil.
      • MidnighT91
        S tou nudou jsem to přehnal, veskrze vzato je kombinování Vigorů a zbraní docela sranda...
    • Vpodstatě souhlasim, ale pořád to byla suprová,kvalitní hra. Třebas DLC...
      • MidnighT91
        Jo taky jsem si to užil ale ten potenciál celého světa, mohl být využit daleko líp...
  • Nová česká klikačka!! Výplaty zasílané také na české bankovní účty. Doporučuji!!!
    http://www.clixboom.com/?ref=rp21
    • dej si tam nenápadně ref hlavně.
  • iOS verze Injustice: Gods Among Us je karetní/bojovou hrou, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma.

    Tohle je zatím pěkný políček hráčum, co se těší na tuhle hru. V téhle iSO aplikaci si totiž můžete otevřít kostýmy pro konozolové verze. Což je super jenže...co když nemáte iSO mobil ? Tak pak jste nahraní, co natom, že máte předobjednanou sběratelskou edici. Nemáš iSO tak zádné skiny zdarma. Zrovna tohle mě hrozně štve. Nevím proč bych měl mít oškubanou verzi hry jenom proto, že nemám iSO mobil. Všchno by vyřešila FB aplikace ale to bych asi chtěl moc.
    • Počet snímků za vteřinu ve hře Thief bude omezen na 30, vývojáři se raději budou věnovat věcem jako...

      To tvoje iSO je schválně a má to jakože nějakej hlubší význam, nebo nevíš, že je to iOS?
  • Počet snímků za vteřinu ve hře Thief bude omezen na 30, vývojáři se raději budou věnovat věcem jako...

    WTF? *8*
    • Erendiel
      jj... v dnešní době to je docela překvapivé... anebo právě vlastně ani ne *1*
  • Odulin

    iOS verze Injustice: Gods Among Us je karetní/bojovou hrou, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma.

    Stejně jako nový Tekken Card Tournament. To je teprve síla. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit