Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H

    Mokrý sen RPG hráčů

    http://www.gog.com/promo/hasbro_stacking_weekend_promo_050413
    • MrSanta
      Spíš noční můra *1*
      Doplnění sbírky o oba díly Icewind Dale, konenčně si pořídit GOG verzi NWN2 a P:T za necelých 12 dolarů. Tím bych to měl komplet mimo Dragonshard a Demon Stone.
      Skvělé hry, na které těžko budu mít čas. Koupit nebo nekoupit...
      Do*rdele s tím... *15*
      • Viktor_H
        KOUPIT!

        PS: Já nemohl NWN2 rozjet na W7, jde o dost běžný jev. GoG verze je plně kompatibilní.
        • MrSanta
          Viktor říká koupit. Hmmm... to jsem fakt nečekal *1*
          NWN 2 mám verzi ze Steamu a s tou jsem měl problémy i na XPéčkách. Říkal jsem si, že koupím tu GOGovskou, ale až budu mít čas tu hru skutečně hrát. Ty nákupy do šuplíku se už snažím elimininovat, už takhle nevím co nainstalovat dřív, když se naskytne herní volno.
          Ale teď takováto nabídka... Asi to vezmu. I když se k těm hrám nejspíš nikdy nedostanu. To se pořád mele o krizi videoher a já si mám pořád co vybrat i mezi novinkama.
          A bude hůř *9* nebo vlastně *14*. Teď nevím *1*
          • ucho
            taky jsem o tom uvažoval, NWN2 jsem nikdy nehrál, ale nevím, jestli bych se k tomu dostal... takže já asi odolám :) (stačí, že mám koupené ty dva baldury, které jsem taky nikdy nehrál :) )
            • Viktor_H
              Yep, tam to platí taky. I když si osobně myslím, že i oba datadisky k jedničce jsou těžce pod Mask of The Betrayer... Rozhodně je to jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál.
            • ucho
              zajímavý, neříkalo se tohle i o jedničce? :)
            • Viktor_H
              Základní hra je meh, ale datadisk je klenot.
  • Borderlands 2 & Season Pass $24.99

    Borderlands 2 & Season Pass $24.99 na Amazonu
    http://www.amazon.com/gp/product/B00BW7ZYGK/ref=s9_simh_gw_p367_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1T7P72MEFFG24AE6YB6X&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1389517282&pf_rd_i=507846
  • Zítřejší díl pořadu Re-Play na Primě Cool (začíná ve 13.05) bude celý věnován záznamu předávání cen...

    Tak zítřejší Re-play vynechávám.. Celej díl jen o Booomu, kterej mě ale fakt vůbec nezajíma, si můžou strčit... Stačilo mi, když sem viděl kousek té trapárny na internetu.
  • Destiny možná nabídne postupný (epizodický) obsah.

    A když nebude seriál úspěšný a SyFy ho pohřbí jako spoustu jiných, tak nebude nic *2*
    • God-of-War

      Vytvořit PS4 port z PC verze The Witcher 3 nebude pro vývojáře díky podobné architektuře zařízení moc...

      To si pletes, ne? To je Defiance.. jinak to hraju a je to fakt dobry:)
      • Aha, sorry *15* Nějak je těch názvů už moc *6*
  • PS4 verze Thief bude vypadat téměř stejně jako verze pro PC.

    Tak tomu říkám Next gen konzole xD :D:D
    • God-of-War
      PS 4 Ti jeste vytre rit, to se neboj.. co jako cekas? Ze to hned bude poustet graficky bomby? Vsechny launch hry a hry o rok starsi budou stat za prd, jako to bylo s PS 3.
  • GlaDOS

    Tomb Raider Steam key

    Takže jsem Steam kód na nový Tomb Raider neprodal a nejspíš asi i neprodám, takže tentokrát bych ho vyměnil za nějakou jinou hru. Docela rád bych si zdigitalizoval krabičku Bioshocku 1 a doplnil k tomu 2ku, takže kdyby měl někdo Steam kódy na ně, měnil bych. Pokud nemáte, nabídněte mi něco jiného a já si možná vyberu.
    • Mám Steam klíč na Bioshock 1, ale ne na 2ku (ten jsem již použil). Můžu k tomu přihodit Red Orchestra 1 a 2 a případně ještě Sniper Ghost Warrior 1 (vše Steam).
      • GlaDOS
        smazáno
        • Nevím, co tam bylo předtím, ale mám ještě X3 Terran Conflict (taky Steam) a našlo by se toho víc.
        • Jen chci upozornit ze Orchestry se ted daji koupit za dolar na Humble Bundle :)
          • GlaDOS
            A ještě s Killing Floor, pokud se zaplatí průměrná cena. Díky za tip.
    • Devil May Cry :)
    • ucho
      http://www.gamefly.co.uk/Download-BioShock-and-BioShock-2-Bundle/5005647/

      bohužel to není steam verze! ale tyhle hry se budou dát na steamu sehnat poměrně levně a každou chvíli budou někde v akci, i amazon už je měl několikrát, navíc teď když se dávaly ty hry kolikrát k infinite, všude je jich plno...

      edit: jinak za toho tomb raidera bys neměl mít problém získat +- 400,- (třeba na aukru), kolem 500,- už by to asi musela být větší náhoda. za 300,- se ti po něm teoreticky zapráší.
      • GlaDOS
        Právě tahle akce mě nakopla. Ale nechci si kvůli tomu do pc tahat dalšího klienta a na další Steam akce se mi moc čekat nechce.
  • Zaklínač 3 nebude obtěžován DRM ochranou. Jak řekli vývojáři - pokud někdo bude chtít hru upirátit,...

    no tak to si ho koupím jen kvůli tomu přístupu :D
    • snad je takových většina :) já teda určitě taky (ale hlavně kvůli tomu, že to bude super hra!)
      • super hra jo? jo kez by... ale jelikož oba předchozí díly nebyli nic extra, neverim tomu
  • http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/298090-nejpopularnejsi-stare-hry-opet-oziji-s-novou-retro-konzoli.html
    • ringmancz
      zajímavý, sice je lepší mít jednu krabici místo pěti, která navíc přehrává všechny regiony. otázka ale je kolik to bude stát a jestli na tom pojedou úplně všechny hry tak jak mají. i tak se moje Mega Drive nemusí bát konkurence :)

      tak novinky tam cenu mají napsanou, ale nevím kde si to vycucali, protože na oficiálním webu píšou že cenu ještě nemají...
  • Hanzales

    Thief poběží na Unreal Engine 3, nikoliv Unreal Engine 4.

    To by ani nevadilo, hlavně aby běžel zábavně a alespoň ze 75% věrný svým dvěma prvním předchůdcům...
  • MickeyMutant

    Během příštích 12 měsíců si chce větší procento zákazníků GameStop pořídit Playstation 4 než smartphone.G

    A větší procento lidí, co přišli do řeznictví, si chce koupit maso než rohlíky*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit