Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    A je to tady - Battlefield 4 se představuje na sedmnáctiminutovém gameplay videu z mise "Fishing in...

    Vypadá to hodně dobře.
  • Whoossain

    A je to tady - Battlefield 4 se představuje na sedmnáctiminutovém videu z mise "Fishing in Baku".

    Co si budeme povídat, po vizuální stránce patří už Battlefield 3 k absolutní špičce. Nic jinýho se tedy nedalo očekávat ani od jeho nástupce. A já jen doufám, že to, co se podařilo vylepšit na sérii po grafický stránce (a opět tím předehnat konkurenci přinejmenším o generaci), se podaří vylepšit i po stránce herní, zejména pak v multiplayeru. Každej, kdo BF3 hraje, ví, kolik chyb a problémů obsahuje v on line hře. Tak snad se v DICE poučili a větší část z nich odstraní. A zaměří se i víc na kompetitivní hru...
    • To skoro zní, jako kdyby se Battlefield změnil na další pozlátkovou hru. V BC2 přidali parádní gameplay prvek - destrukci. A ta je teď kde? No, skoro nikde.
  • Battlefiled 4 pojede na novém engine - Frostbite 3! Těště se na lepší destrukce, světelné efekty, animace,...

    Ano ano, já už viděl prvních 17 minut záběrů přímo z hraní a jsem velice spokojen *3* . Battlefield 4 je zase o krok graficky kupředu, destrukce je 100x lepší, protože teď jde zničit opravdu vše a vypadá to luxusně. Na záběry z hraní se můžete podívat zde:

    http://www.battlefield.com/cz/battlefield-4

    Jenom trochu blbne přehrávání, protože vás to hází na předobjednání... Klikněte na pre order a zpátky a máte video spuštěno. Udělalo to na mě sakra velký dojem a myslím si že mezitím co MoH jde s hraním dolů, tak BF jde sakra nahoru a myslím, že BF4 by mohla být zatím nejlepší střílečka co je.. *3*
    • sbírám si čelist *8*
  • Just Cause 2

    Just Cause 2 na steamu za 3 eura, za ty peníze dost zábavy pro fanoušky her typu GTA.
  • GlaDOS

    Steam key Tomb Raider

    Jestli někdo přemýšlí nad koupí Tomb Raidera, tak tu mám jeden Steam key na prodej. Dám vám na něj ještě slevu, tak nemusíte čekat na Steam slevy.
    • Kdybys chtěl, mohl bych vyměnit za DMC + Deus :)
      • GlaDOS
        Sakryš, to láká :) Nicméně jsem měl takový plán vzít peníze z prodeje a koupit lepší chladič na procesor, než je boxovaný. Ještě si to promyslím.
  • nekromant33

    humble weekly sale

    thq:
    darksiders a red faction: armageddon za dolar
    + darksider 2 a red faction guerilla za cca 6.90
    http://www.humblebundle.com/weekly
    • Tipuju, že ten, co je aktuálně na prvním místě ve výši příspěvku si rve vlasy, pokud už na to přišel. Nebo je náhoda, že tam je cena 675, když právě kolem 6,75 se pohybovala minimální cena? Ono totiž zadání s desetinnou čáskou to převádělo na poněkud vyšší částku. Pro drobné bylo nutné zadat tečku, tak pozor na to. Teď to vypadá, že už to je opravené, protože zůstávají drobné s tečkou i čárkou, ale včera jsem si toho všimnul.
      • No jo, už na to přišel. To naštve *9*
  • Erendiel
    *14*
    • Erendiel
      patřilo k warhorse *7*
  • nekromant33

    První záběry ze hry od Warhorse

    http://www.gametrailers.com/videos/sh4uic/cryengine-3-gdc-2013--licensee-showcase-trailer

    3:37
    asi to nejlepší nakonec *15*
    • P1trs
      fakt pekny, rozhodne nejlepsi z tech ukazek
      • No jedno z nejlepších Star citizen taky nevypadal vůbec špatně.
    • USER47
      Ještě přidám odkaz na YT, ten GT přehrávač je debilní.
      http://www.youtube.com/watch?v=MrvzClrJmDI

      Moc se mi to líbí, zejména ten poslední záběr do krajiny ukazuje, že se jim opravdu daří udělat přirozeně působící krajinu, což je u podobnejch her dost rarita.
      • ucho
        některé hry nic moc, některé vypadají zajímavě, ale warhorse opravdu vyčnívá tím reálným prostředím. bylo by fajn, kdyby se jim to povedlo, bude to něco jiného v herním světě...
  • Pro 1999 mód v BioShock Infinite nemusíte hru dohrát, stačí (minimálně na konzolích) v hlavním menu...

    Funguje i na PC verzi(mam to u sebe overeno)
    • takze sa daju pouzit sipky + ? ake tlacitka?
      • hej, minuskujuci gumaci, co je zle na tom, ze sa pytam, kde su asociovane gamepadove tlacitka B a A
        • Kdyby tak bylo jen něco podobného písmenkům A a B i na klávesnici...
          • To myslíš vážně nebo si děláš prd*l? Ono to totiž je úplně jinak. Standardně od MS je to myslím J a K. Klávesy WASD jsou zase alternativa k levé páčce.
            • ty máš asi vejšku co? xD
        • Kdybych neznal zdejší komunitu, tak bych tipoval, že všichni ten Xboxový gamepad mají doma (já mám 3 *1* ), ale tak to asi nebude. Za pár stovek se dá koupit na auk*u apod.
    • MidnighT91
      Všude o tom čtu ale ještě nikdo nebyl schopnej napsat, co přesně ten mód dělá...
      • ucho
        je to napsané v tom odkazu bleskovky...
  • michelangelo

    NU TRANSISTOR VIDEO

    www.youtube.com/watch?v=bmlnUCK9oWI
    • Black_Hand
      taky bych doporucoval tu komentovanou verzi :).
    • to vypadá hustě!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit