Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firaxis a 2K Games ukázalo teaser trailer na nějakou hru. Že by nový XCOM?

    Na to je trochu brzo, když XCOM EU je tu s námi jen půl roku, ne? Možná větší DLC či datáč?
    • I cross *7*
  • ucho

    Tobe's Vertical Adventure (Steam)

    http://store.steampowered.com/app/105700/?snr=1_7_15__13

    A3B7X-FX6TC-KKWPH
    • Díky *14* , urval jsem to já *3*
      • ucho
        tak hlavně abys to chtěl hrát a dostalo se to k někomu, koho to zabaví. takže ať slouží :)
  • Firaxis a 2K Games ukázalo teaser trailer na nějakou hru. Že by nový XCOM?

    :( Ale to nevypadá na FPS Xcom . Pokračující omezený děs běs z Firaxisu ? ... Navíc ta azbuka a pochybnosti o dataci záznamu ...
  • rancor1223

    Šestou hratelnou postavou, která v květnu dorazí do Borderlands 2, je desetidolarový Psycho nepřítel...

    Docela slabota. Na GBX forech byly mnohem lepší nápady na nové postavy. A to, že zvýšení lvl capu si musíme zaplatit je pěkná prasárna! Já každopádně nekupuju, už i toho Season Passu lituju. Doufám, že alespoň poslední DLC za to bude stát.

    EDIT: Tak dobrý, zvýšení lvl capu je součástí Season Passu. Alespoň že tak.
    • Konzole Playstation 4 na Americana McGee zatím žádný dojem neudělala.

      Já stále čekám na nějakou GoTY edici, protože ta DLC mánie mě konkrétně u této hry pěkně sere. Jednička měla ty DLC aspoň obhajitelná obsahem, tady si úplně jistej nejsem...
      • rancor1223
        No v prvních Borderlands jsem si Dr. Zeda a Knoxxe prošel rád podruhé, potřetí, po 150té. Ale z dosud vydaných DLC pro BL2 se možná vrátím k jednomu (Mr. Torque) a i tam bych se do toho musel trochu tlačit.
      • ucho
        to protože o nich nic nevíš. ohlásili 4 plnohodnotné DLC přidávající nové lokality a questy. zatím vydali 3, ještě tedy jedno DLC letos vyjde. pak těžko říct, jestli by dali hned GOTY. se season passem je GOTY ošemetnější záležitost, takže osobně bych to ještě letos na GOTY neviděl... a to chci být optimista, aby s tím season passem vůbec nějaké GOTY bylo...
        • x_ander
          GOTY musí vyjít, čekám na ni. Jestli letos nebo příští rok je mi jedno, ale jednou ven musí...
  • DEFIANCE

    Pred ostrym startem Defiance skladame prvni CZ/SK guildu. Pridejte se k nam na http://awesomenesscz.enjin.com/
  • x_ander

    Capcom plánuje v létě vydat DuckTales Remastered, hra bude dostupná pro WiiU, PS3 a X360. (+ trailer)

    A pak by nejlíp mohli vydat remaster Darkwing duck. Geniální plošinovka, tuzí bossové...jóó u téhle hry jsem strávil v dětství tolik času... http://www.youtube.com/watch?v=5E2ZGQnpFdg
    • Darkwing Duck je dobrej, to je fakt.
  • Viktor_H

    Torment

    K týmu se připojil geniální Brian Mitsoda! Tohle začíná být zajímavý...

    http://www.youtube.com/watch?v=3ybIfB9_EVo
  • MidnighT91

    RE 6

    Menší report, podařilo se mi to zprovoznit a to tak, že jsem u zástupce v kompatibilitě nastavil "Kompatibilitu pro windows xp, zakázat motivy, zakázat kompozici plochy a zakázat změny velikosti zobrazení" následně jsem spustil jako správce... Toto nepomohlo! tak jsem zkusil spustit i s rozlišením 640x480 a v režimu 256 barev. Po tomto se mi, po několika vteřinách black screenu už zjevil RE kurzor a začlo to načítat. když jsem se dostal do menu, rovnou jsem to vypnul a zkusil jsem všechny nastavení opět zrušit.

    Po opětovném spuštění jako správce! Už hra načetla normálně, v menu jsem pak nastavil všechno na full, nicméně jsem následně zjistil, že ve hře je polovina textur černá nebo neviditelná a na obrazovce se mi ani neukazuje co mám mačkat...

    Každopádně se mi podařilo, dostat se náhodným mačkáním kláves až do helikoptéry, kde jsem to už vzdal, protože jsem si řekl že hra jejíž celej úvod představuje držení w a promačkávání se přes 20 quick time eventů mi za tu námahu nestojí...
    • ucho
      asi špatnej crack
      • MidnighT91
        Je pravda že jinej crack jsem nezkoušel protože se mi ho včera v noci nechtělo hledat ale s tím co mám to lidem už normálně jede, třeba bratr to na noťasu hraje ale říká že je to kravina...
        • ucho
          špatnej crack nutně neznamená, že to nemusí fungovat nikomu... před releasnutím ho samozřejmě grupa testuje...
          jinak je hezké, jak umíš kritizovat hru, kterou jsi vlastně nehrál.
          • MidnighT91
            A kde jí JÁ kritizuju? Naopak jsem se na to po pátém dílu moc těšil, zatím jsem ale viděl jen sérii quick time eventů. Kritizuje jí bratr který hraje podle chronologického pořadí epizod, je u třetí epizody a říka že oproti pátému dílu kterej jsme spolu hráli dvakrát, je to pěkná kravina...
            Quick time eventy nemůžu vystát a tahle hra je jich evidentně plná tak co bych si o ní měl podle tebe myslet???
            • prudislav
              QTE jdou vypnout :-)
            • MidnighT91
              Nějak asi nechápů smysl tvého komentáře "všude na fórech na ni nadávej. ono nevadí, že jsi ji nehrál" proč bych to jako dělal když jsem ji nehrál? Ty děláš jako bych já měl v plánu teď jít a rozhlašovat všude jaká je to sračka, nechápu proč? Já nevím jaká je to hra, orientuju se podle toho co jsem zatím viděl a podle toho co říkají jiní, já sám to ale nemám důvod nikomu cpát dokud si jí nevyzkouším. Asi o mě máš špatné mínění...
            • ucho
              mysli si o ní samozřejmě, co chceš. všude na fórech na ni nadávej. ono nevadí, že jsi ji nehrál...
  • Quantic Dream kategoricky odmítlo dát na obal hry Beyond: Two Souls představitelku hlavní role Ellen...

    a dobre urobilo !!!
  • Europa Universalis III Chronicles Collection

    http://www.indiegala.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit