Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaké ME3 statistiky

    http://img.gawkerassets.com/img/18ie74w3itf7bjpg/original.jpg
  • MidnighT91

    RE6

    Fakt mi jebne, borci můžete mi někdo vysvětlit jak je možný že benchmark RE 6 mi jede naplno bez lagu s 30 fps průměr ale když spustím hru, tak naskočí jen Black Screen s točícím se kurzorem a tím to hasne, ani do menu se nedostanu. Kdybych to koupil s tím že v benchmarku mi to jede na plno tak zas litr v hajzlu... To není první hra která mi to udělala, co to může způsobovat ???
    • Achh takže si stáhnul? A co když je to špatně stažen, chybí soubory... Tohle se u koupených moc nestává, a když jo tak reklamace... O ten litr by si prostě nepřišel.
      • MidnighT91
        Vzpoměl jsem si že poslední hra co mi dělala to samé bylo Far Cry 3 a to jsem pak stahoval ještě dvakrát pokaždé jinou verzi a nepomohlo to...
      • MidnighT91
        To samé se mi párkrát stalo i s kupovanou hrou a od té doby všechno předem stahuju... Špatně stažené to určitě není protože tenhle problém má víc lidí i s orig hrou na ofic podpoře. Btw. Ještě nikdy se mi nestalo, aby se hra u které je funkčnost potvrzená špatně stáhla a chyběli u ní soubory!!! Vždy je problém s hrou samotnou. Mým pc to taky není, Crysis 3 rozjedu stabilně na full a win je kompletně čistej (minulej týden přeinstalovanej) takže je to jen zmrvenej port...
        • Tak to pak bude bud velmi promyšlená a nepovedená ochrana / i na origo, nebo prostě fail Campocumu.
  • GDC

    Prosimvás, ještě jsem se o to nějak nezajímal, ale bude nějaky stream GDC v pondělí (možná u nás utery?)?
  • cumpi3

    Nové fotky z nácviku prezentace Fox Engine, kterou na GDC chystá Hideo Kojima.

    jelikož na tom na běžet nový next-gen PES, tak jsem maximálně natěšen a zvědav! *4* *4*
  • Kdyby měl Kerrigan ze StarCraft svůj profil na seznamce, vypadal by pravděpodobně nějak takto.

    Kerrigan je "ona", tak si opravte tu osobu na zacatku. Diky.
    • Nepoužívání -ová v praxi ...
      • Měl/měla?
  • Povedené fan arty vztahující se ke světu zvaném Playstation.

    Thanks for the link! Cheers from PSMania!
  • Kdyby měl Kerrigan ze StarCraft svůj profil na seznamce, vypadal by pravděpodobně nějak takto.

    Snad kdyby měla, ne ?
  • DarthSomething
    Hrajete někdo TERU? Má to cenu hrát bez placení a jaká je tam česká komunita?
    • Stojí za vyzkoušení. Když máš kámoše na hraní, tak je super. O české komunitě nevím, zeptej se na forum.fansite.cz v TERA sekci.
  • Diablo 3 na PS3

    http://www.ign.com/videos/2013/03/22/10-minutes-of-diablo-3-on-ps3-pax-east-2013?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social
  • ucho

    Space Pirates and Zombies (Steam)

    https://indiegamestand.com/

    už za dolar lze získat SPAZ...
    • Mám problém , s těma týdenníma a denníma bleskovkama už nestíhám sledovat výhodné dealy (Facebook je smetiště)...
      Doufám že na tebe bude spoleh ;)
      • Na Ucho vždycky, bez něj by mi v knohovničce pár skvělých indie kousků určitě chybelo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit