Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H

    Disciples 3 Gold

    disciples 3 Gold Edition na Steamu za necelých 6 ojro..
  • Blizzard oznámil, že datadisku StarCraft II: Heart of the Swarm (recenze) se jen za prvních 48 hodin...

    Pěkná mizerie. Koukám, že nejsem sám, koho tato hra úplně minula.
  • Konzolová verze BioShock Infinite získala od IGN hodnocení 9.4/10, PC ještě o jednu desetinku více.

    No už se nemůžu dočkat úterka... nejhorší je, že musím v pátek na celé Velikonoce opustit svou PS3, a to s mým pomalým hraním všeho nebudu ještě určitě ani ve třetině hry, to je k nas*rání fakt :-(
  • Black_Hand
    no... tak torment uz by ted mohl byt ve skoro nejlepsi mozne sestave: http://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/434472 . chris avellone za $3.5M... coz by nemel byt problem.
    • Jak je vidno, tak Kickstarter projekty nejvíc rýžují na nostalgii hráčů - nejvíc dostávají samé předělávky a pokračování starých vykopávek, protože tenkrát hráčům bylo 10-15 let, většina her byla "božích" a ve vzpomínkách je to ještě "božejší". Jsem zvědavej na hodnocení nějaké velkého projektu z kickstartetru (třeba Wastelad 2) a to hlavně od někoho, kdo není ovlivněn touto nostalgickou vlnou.
      • Jsem zvědavej na hodnocení nějaké velkého projektu z kickstartetru (třeba Wastelad 2) a to hlavně od někoho, kdo není ovlivněn touto nostalgickou vlnou.
        ..dost mozne,ze tych ktorych spominas, sa ani nedostanu zo zaciatku, pretoze tam nebudu sipky kde ma hrac ist + vyskakovacie akcne tlacitka, ktore treba stlacat *4*
  • ringmancz
    kdo je z Olomouce a okolí, na AFO bude i sekce o hrách
    http://afo.cz/?seo_url=novinky&novinka=178
  • risa2000

    Servisní hlášení: Reklamy ve videích (v novém přehrávači) jsou pro donátory Games.cz vypnuty. Debatu...

    Jenom poznámka k tomu donátorství. Líbí se mi jak to má udělané Franta Fuka na fffilmu, kde to automaticky generuje aktuální stav a případně i postuje live do chatu, když přijde příspěvek.

    Druhá poznámka, nestačilo by napsat jméno účtu na tiscali do zprávy pro příjemce bankovního převodu? Současná metoda identifikace dárce mi přijde zbytečně krkolomná.
    • blixa
      Důvod toho provedení jakej je teď je ten, že jsme to v podstatě připravovali svépomocí, jen v rámci redakce. Ale momentálně už máme připravenej úkol pro programátory, kterej to udělá víc systémově a naučí se většinu těch věcí, který navrhuješ..
      • ucho
        nechci znít hloupě, ale víte o tom, že ta reklama u videa jde přeskočit hned? jako mně to vyhovuje, jen jestli je to záměr :)
  • Přednášky GDS

    Díky moc za přidání dvou dalších přednášek od chlapců z CD PROJEKTU. Budou ještě další nebo tímto bylo přidáno všechno?
  • ringmancz

    Nové screeny z Project Cars přichází společně s nepotěšující zprávou, že plná hra vyjde až v přítím...

    zvláštní, že je konzole neomezovaly a bude tam pohled z auta (kromě dalších super věcí)
    • Danny28
      Fakt že to má vyjít ještě na současnou generaci konzolí je vskutku zarážející.
      • ringmancz
        tak mají na nich větší počet zákazníků, kdo ví jak se ty nový konzole budou prodávat. a jestli myslíš graficky, tak obrázky budou z PC verze bych řekl
  • Amylee.Anderson

    Pomožte naší stálé čtenářce Amylee se školní prací vyplněním tohoto krátkého dotazníku ohledně vašich...

    Tyjo děkuju :))) Zpracuju aktuálních 130 odpovědí, ale nechám to pořád otevřený pro odpovědi, ono se z toho nakonec vyklubala zajímavá podívaná https://docs.google.com/forms/d/1QvMRC56dNknLMpjaL-4R7adYhyv0h3ReKpPI_ldaxPc/viewanalytics :)
    • Je hezké, jak takový Alpha Protocol je jednou mezi tragedy a jednou mezi vítězi.
    • Danny28
      Tak to je dobrej bordel *15* 130 odpovědí to je hodně dobrý.Rád jsem pomohl *3*
  • prudislav

    MMX-Legacy

    trailer + popis
    http://www.indieretronews.com/2013/03/might-magic-x-legacy.html
    • Ronox
      Po Grimrocku se ani nedivím. Doufám, že to ale nebude moc casual a zapotíme se u toho stejně dobře jako u Grimrocku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit