Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Next Level Games (Luigi’s Mansion: Dark Moon) vyvíjí od října velice tajnou hru.

    to zas bude kus srááčky :D
  • Hanzales

    DCS - slevy

    Pokud by sem zabrousil ten jeden, dva simulátoroví nadšenci, tak na DCS jsou teď do 27 slevy ;o)
    http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?end_pos=1322&scr=shop&lang=en
    Mustang z 39USD na 9USD, to jde, hned jsem ho přibral do sbírky mršku :D
  • Podle Josefa Farese (režiséra firmy Starbreeze) hry trpí. Proč? Protože kvůli tomu, že od nich mnoho...

    Až bude Starbreeze zase vyrábět kvalitní tituly jako Enclave nebo Riddick EFBB a ne <|>-a+oviny typu Syndicate, tak si povíme. Je asi celkem jasné, že akce budou z podstaty věci kratší než RPG, ale není se čemu divit, že hráčům se dnes litr za čtyřhodinovou kampaň utrácet nechce.

    BTW Redakce, když už překládáte články, nechte je překládat někoho, kdo ví, co dělá. Fares je ředitel, ne režisér.
    • "Proč? Protože kvůli"

      opět perla, mistře :)
    • braveman
      http://en.wikipedia.org/wiki/Josef_Fares
      A co teď, anonyme?
      • Vrook
        Asi filmový ředitel. *15*
  • Podle Josefa Farese (režiséra firmy Starbreeze) hry trpí. Proč? Protože kvůli tomu, že od nich mnoho...

    Takže oni dělaj hry co zaberou pět hodit, Jsou na principu WOW efektu, Je to pořád dokola, nuda a pak sis těžujou že lidi chtejí hru co zabere aspon 10 hodin minimálně? Ok dělejte si hry na jedno odpoledne, ale nepočítejte s tím že za ně dám Litr. Skyrim sem hrál přes 150 hodin a nenudil sem se asi pet minut....
    • nekromant33
      A kdyby melo jit o FPS: Bioshock taky cloveku tech 10 hodin nebo jak dlouho trval (myslim prvni) necpal do hlavy tisice vybuchu, wow efekt znamenalo to ze clovek jen objevil krasne nadesignovanou velkou halu kde se odehrala prestrelka s 3ma splicerama. Hry trpí, ale z důvodu toho, že herní designeři nemají fantazii aby dlouhou hru naplnili rozmuně

      edit: nehledě na to, že modern warfare a první CoD mě v kampani která zabrala taky max. 6 hodin bavili
  • MidnighT91

    Podle Josefa Farese (režiséra firmy Starbreeze) hry trpí. Proč? Protože kvůli tomu, že od nich mnoho...

    Tím chce jako říct že se za litr máme spokojit s 5 hodiovou kampaní???
    • ...

      Náš kamarád Josef tím chtěl říct. Že by nám měl stačit jenom multiplayer. Singleplayer je přece jenom bonus v dnešní době.
    • Inquisitor
      Ať to má pět hodin, ale k tomu odpovídající cena.
    • jj, naval prachy a drz hubu! O dva tyzdne si kup DLC a drz hubu... a o rok si kup dalsie pokracovanie a drz hubu!

      Co si to ti hraci/zakaznici sakra dovoluju? Dozadovat sa za ich vlastne peniaze aj nejakeho obsahu?
    • Ne, dvouhodinovou nebo 90 minut *1*
  • Pinkamena

    Epic Mickey 2 dorazí tento rok na WiiU.

    Eemh..myslíte "PSVita" že? Na WiiU to už dávno vyšlo.
    • braveman
      jj, díky za opravu.
      Nechal jsem se zblbnout množstvím ostatních článků informujících o WiiU *5*
  • Kerbal Space Program je na steamu

    https://www.youtube.com/watch?feature=yXud6tjWSc0

    http://store.steampowered.com/app/220200/
  • ucho

    Origin nabízí v jarním výprodeji pěknou řádku her se slevou až 50%.

    Hitman Absolution s 50% slevou za 25 eur? tahle hra už se na steam dala sehnat za 10 eur...
    celkově tedy slevy o ničem...
  • Šestiletý syn utratil otci osmiletou herní úsporu (476 tisíc zlata) v aukci World of Warcraft během...

    Kristepane já si musel přečíst ten článek než mi docvaklo, že šlo o In game cash a nikoliv reálné investice ve zlatě... z čehož vyplývají dvě věci:

    1) to je teda KATASTROFA
    2) jsem přepracovaný a jdu spát
  • ucho

    Rozdíl mezi původními a HD verzemi Final Fantasy X & X-2 ukazuje nový scan.

    vážně tohle stojí za bleskovku? nebo jinak. vážně ten scan ukazuje na těch pár pixelech a vyblitých barvách rozdíl? :)
    • nekromant33
      spis ukazuje jak silene vypada japonskej casak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit