Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Dotazník o hrách

    Zdravíčko, nečekala bych, že tu někdy zaspamuju, ale už je to tak. Dělám malý dotazník o hráčích, sice jenom na matiku, protože máme statistiku, ale i tak byste mi pomohli (možná i k jedničce) Tak pokud se vám chce, tak mi odpovězte, ale prosím, žádné skopičiny :))

    https://docs.google.com/forms/d/1QvMRC56dNknLMpjaL-4R7adYhyv0h3ReKpPI_ldaxPc/viewform
    • ringmancz
      ta otázka kolik hodin denně nebude mít moc velkou vypovídací hodnotu, lepší by bylo za týden
      • ucho
        tak ono jsou diskutabilní i ty otázky, kde se čeká odpověď vlastními slovy. jestli je to do matematiky ke statistice, fakt musí být sranda dělat z toho statistiku... :)
    • Hotovo, jestli nebude jednička tak napiš a my jim to tam pujdem vysvětlit
      • Amylee.Anderson
        Tak jo, už vás tam mam 34 (Z nichž 24 nejčastěji čtou Games :))) .. kdyby vás to nááhodou zajímalo https://docs.google.com/forms/d/1QvMRC56dNknLMpjaL-4R7adYhyv0h3ReKpPI_ldaxPc/viewanalytics :)
        • Kterej nerad nazval tragickou hrou Gothic 3? Mel by si stahnout komunitní patch! Moje guma v trenclích tam taky nevypadá zrovna inteligentně, přiznávám *2*
          • nekromant33
            presne kdyz jsem to videl, a serie gothic celkove tam nekdo... lukas grygar to vyplnoval asi vickrat
    • Máš to tam, ty spamere.-.
    • michals
      mas to tam, vse pravdive vyplneno. Jen u toho zanru bych dal na vyber.
      Stridam rpg,simulatory,akcni a obcas adventuru. Ale dal jsem rpg.
  • Likujte a sdílejte Facebook příspěvek na fanouškovské stránce Yakuza 5 - ukažte firmě SEGA, že máte...

    hehe...nemáme xD
  • SkillJam

    V multiplayeru Gears of War: Judgment si budete moci za menší poplatek zdvojnásobit získané zkušenosti...

    To je hnus velebnosti!
    • To není hnus , to je nextbusiness ....
  • Keyz

    Enter, Stranger: Legend Of Grimrock Reworked

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/19/enter-stranger-legend-of-grimrock-reworked/

    Pěkně upravený LoG hlavně možnost pokračovat s importovanou postavou.
  • Hideo Kojima si s sebou na GDC veze "tajnou zbraň" v kartonové krabici.

    V ty bude Snake :D
    • Polský herní web G4mers udělil v recenzi hře The Walking Dead: Survival Instinct pouze 3/10.

      Já myslím že je to PS4, akorát nevím, jak to narvu pod televizi ;-)
      • ringmancz
        položí ji na podium a vyleze z ní Kojima jako ten zafáčovanej týpek
  • Hideo Kojima si s sebou na GDC veze "tajnou zbraň" v kartonové krabici.

    Je to ta krabice?
  • GlaDOS

    Redaktor IGN varuje potenciální konzolové hráče Bioshock Infinite, že titul nemá stejně technický wow-faktor...

    To může rovnou varovat u každé hry, že to na konzolích (resp. na této dosluhující generaci) nebude vypadat tak, jako na pc.
    • Já jsem za konzolovou verzi rád i když to nebude grafický zázrak, protože mé herní PC stále frči na Win XP a pokud vím, tak na tomto OS Bioshock nepoběží a kupovat kvůli tomu Win7 nehodlám.
  • x_ander

    Undying na Gog.com

    Na GOG.com dneska vyšlo Clive Barker's Undying, podle mnohých (včetně mě) jeden z nejlepších herních hororů vůbec. Za mrzkých 6 dolarů jednoznačně doporučuju.
    • mal som tu hru rad, az na wtf zaverecneho bossa..na ostrovceku.. :)
  • MidnighT91

    Hra Tomb Raider se původně nazývala Tomb Raider: Ascension a byla vcelku mytická - mrkněte a screeny...

    Neříkám že se mi nová Lara nelíbí ale tohle mohl bejt takovej nářez! Měly zůstat u původního konceptu, snad příště... Edit: Jen víc hádanek a tajuplnejch chrámů a méně akce...
    • rancor1223
      Jo, tak akce byla čím dál tím víc otravná. Víc hádanek bych taky ocenil. I když zrovna T-rexe bych tam mít nemusel.
  • Mart9

    Hra Tomb Raider se původně nazývala Tomb Raider: Ascension a byla vcelku mytická - mrkněte a screeny...

    Díky bohu, že tohle nakonec nevydali. Tomb Raider momentálně hraju a hodně si to užívám. A jelikož Crysis 3 na XP nerozběhnu a Bioshock mě nezajímá, klidně to pro mě může být nejlepší hra roku. Fakt paráda.
    • Inquisitor
      Je to dobrá akční hra, ale špatný Tomb Raider.
    • Nedělám to běžně, ale tentokrát bych doporučil článek u konkurence Druhá strana mince Tomb Raidera, který je opravdu trefný. Dobře si pamatuji, co nám slibovali a to, co z toho nakonec vylezlo raději nebudu dál komentovat.
      • Mart9
        Nevim, co nám slibovali a nechci to vědět. Ta hra mě teď velmi baví taková, jaká je. V podstatě tomu nic nechybí. Má to hodně dobrou atmosféru, jsou tam hádanky i souboje a přestřelky (těch je až moc na můj vkus), k tomu parádní délka hry, kdy jsem (zvyklý na současné hry) už čekal konec a on byl příběh teprve někde u 40 %. Pochválit musím i vynikající systém krytí. No a taky se na Laru dobře kouká *14*
        • Mart9
          vaše mínuska stejně můj názor na tuto výtečnou hru nezmění
          • http://www.youtube.com/watch?v=72IG8OZ8Yus&feature=player_detailpage#t=17s
          • ucho
            to že s tebou někdo nesouhlasí neznamená, že chce změnit tvůj názor... nikdo ti ho nebere, tak se o něj nemusíš tak strachovat...
            • Mart9
              no jo, věčný chytrák ucho *1* *1*
    • cha, vypadá to jako směsice The Secret World a Sucker Punche :D

      taky jsem rád, že je nová Lara taková, jaká je, hodně mě to baví...
      • Jen to nemá kromě Lary vůbec nic společného s Tomb Raiderem.
      • ringmancz
        a do toho Shadow of the Colossus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit