Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafia 1

    Mafia 1 je na GOGu, ale jen v angličtině.
    • tak dle vseho je to i v cestine: https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg

      EDIT: bude :)
    • jno, ten cesky dabing je tragicky (i kdyz pro mnohe kultovni a ocenili by ho) Hudby taky skoda, ale na druhou stranu - lepsi takto nez aby se z toho stal abandonware
    • A taky nemá licencovanou hudbu, což je velká škoda, ale jinak by to asi vydat nemohli.
  • skaven
    ELEX - 6,4
    http://wccftech.com/review/elex-new-setting-same-outcome/
    • skaven
      ...to jedine co s tym mozete urobit *1*
      • Super je, jak se tu hrozne breci ze hraci davaji "nefer" a "nevalidni" hodnoceni, kdyz jsou s nejakou hrou nespokojeni, viz treba D3 pri lauchi a na druhou stranu tu je jine subjektivni hodnoceni davano za nejakou svatou pravdu. *7*
  • Jack1947

    Multiplayerová hororová hra Deceit přešla na free-to-play model. (+ video)

    No když je teda už F2p, to by mohl zkusit ne ? I když mě to neláká zase nějaký asymetrický multiplejer *7*
  • froztik

    Grafické nastavení v PC verzi Destiny 2 a dopad na výkon

    https://www.geforce.com/whats-new/guides/destiny-2-pc-graphics-and-performance-guide?ncid=so-twi-dn2gspfgd-24431
    • Musim rict ze jsem ted zacal hrat Warframe a Destiny se na to proste vubec nechyta...
      • Jack1947
        Potom příjdeš na to že to je stejnej néli horší grind a zábava ustoupí... já nevím jestli jsem tam nějakej ten PVE vůbec dodělal. Většinou, to ostatní hráči hráli tak jak chtěli pak umřely a byl konec ( ale jo něo málo jsem udělal...) sice se budou hromadit nesouhlasy že to grind sice je chvíly to trvá a púak se to dá.

        Možná to je i můj problém, ale když podobná hra stojí na grindu tak mě to moc nebaví, grind může vypadat i jinak nezasahovat do hratelnosti. Warframe se nedá nebo za reálné prachy...
        • Az na to ze Warframe vysel vic nez rok pred Destiny a zaklady vyvoje Warframe jsou jeste starsi: https://www.youtube.com/watch?v=gzsLrcTNfO8
          Jestli se nekdo inspiroval nekym tak to opravdu tezko rict ale muj odhad je ze to bylo spis na druhou stranu.
          • Jack1947
            Destiny je celej Warframe bylo to do očí už od prcvních screnů/trailerů navíc podobnej grind ...Myslel jsem to takhle žeDestiny jeb2p verze Warframe.

            Navíc to nic nemění, na tom že to je GRIND!
            • Jack1947
              Už se v tom nebudem dál hrabat, pravdu jsme měli oba. Sice to byla blbosdt ale třeba Warface má celkem dobrej systém většinu věci se dá odemknout hraním i když je to teda normální výbava. Když bylo štěstí tak se dalo odemknout i nějaká rare. Warframe nevím, možná že už je to lepší a chtějí nahnat hráče.
            • Promin, spatne jsem to pochopil. Jestli jsi to tak myslel tak pravdu dis.
      • froztik
        Já Warframe zkoušel a právě mi to vůbec nesedlo.
        • Ja jsem zase prekvapenej o kolik lepsi pocit z gameplaye u WF mam.
          • Draken69CZ
            Mohl by jsi se trochu víc rozpovídat o Warframe?
            • Obecne rychlost pohybu, moznosti i pocit ze souboje na blizkost i strileni jsou skvely. Grafika je uz dneska kapanek zastarala ale tvurci do hry porad pridavaji novej obsah kterej je k dispozici zdarma (je to f2p tak to asi dava smysl).
              Trochu se zatim ztracim protoze tutorial neni moc detailni ale alespon me to moc nestvalo kdyz jsem se chtel pripojit do hry a PVE s jinejma lidma je skvelej.
              Jediny co mi trcohu schazi je variabilita nepratel ale jsem fakt uplne na zacatku a vim ze jsou lidi ktery v tom utopili stovky hodin a porad je to bavi tak predpokladam ze to asi jeste prijde.
  • Activision si nechal patentovat matchmaking, který hráče vede k tomu, aby si kupovali předměty za skutečné peníze.

    Zde je ten patent: https://goo.gl/bBmb6i
    "A system and method is provided that drives microtransactions in multiplayer video games. The system may include a microtransaction arrange matches to influence game-related purchases. For instance, the system may match a more expert/marquee player with a junior player to encourage the junior player to make game-related purchases of items possessed/used by the marquee player. A junior player may wish to emulate the marquee player by obtaining weapons or other items used by the marquee player."
    • jamar28
      A už se kroutí jako úhoři, jako že to je jen nějaká nezávislá aktivita jejich oddělení výzkumu a vývoje a že to vůbec žádná jejich hra nemá. To musí být zajímavá firma, že jejich výzkumné oddělení pracuje na něčem, co vlastně vůbec nechtějí. *1* *1* *1* Bojí se o Destiny.
      • Jack1947
        Destiny2 ujištovali že tam nic takového neplánují (njn je to Bungie) tam stačí ten grind...
    • A nekdo cekal neco jinyho? Cely p2w je postaveno na tom, ze platic plati proto aby ownil neplatice a bavil se u toho, tohle je naprosto logicky krok. Neplatici jsou jenom zradlo.
      • jamar28
        U her zadarmo se to dá pochopit, jenže tohle se týká i placených her.
        • Jack1947
          To spíš začiná smrdět tím že Asii je vlastně COD f2p, že by to chtěli i zkoušet v budoucnu tady ? tak potom přeju zdárnej krach teda *16*
      • Jack1947
        Nejsou, ve finále budou hrát ty s gearem jen proti nim protože "neplatiče to hned odradí...

        Ještě jsme zatím nedošli do doby kdy se Wargaming přelívá i do normálních her.
    • Jack1947
      To je pěknej hnus , doufám že to jen tak neprojde *10*
    • Morraw
      Když jsem se prodíral diskuzemi o lootboxech v Shadow of War, tak jsem narazil na nový pojem "whales". Tak jsou označování hráči, kteří dokáží nekontrolovatelně utrati stovky až tísíce dolarů na mikrotransakcích.

      Předpokládám, že na takové "bezbranné" lidi jsou tyto praktiky zaměřené.

      Řada lidí nabádala, aby jsme si SoW nekupovali a snížili tak příjem pro WB, který bude uměle navýšen právě těmito lidmi, ktěří utratí velké peníze za lootboxy.
      • SalemCZ
        Tak to by měli snížit hodnocení u GTA znova, tam se taky bez kreditky v multáku moc neobejdeš.
  • Sbieratelská edicia

    Zdravím. Kupujete si sběratelské edice her? Pokud ano, tak proč? Ještě můžete dodat, kolik je vám let. Díky za cenné informace.
    • Widl_CZ
      Ahoj Slávo, nekupuju. Krabicovky vlastně nekupuju vůbec. 33.
    • Mart9
      Sběratelské edice nekupuji.
    • Kvůli čemu se ptáš?
    • 0011
      Kupuju, ale jenom Nintendo - tedy na 3ds a na Switch, hlavně kvůli soundtrackům, artbookům a steelbookům u sérií, které mám rád, nebo je ještě neznám, ale zaujme mě jak hra tak obsah sběratelské edice. Je mi 32 let
  • Pan_Klobouk
    PS4 Pro power! Gran Turismo Sport vypada fantasticky, to nemohu rict. Mistr Jaumaci se opet vytahl a s nim i cela Sony a Polyphony, kloboucek. ;)

    http://imgur.com/a/SWE1y

    Ta serie uz je v podstate nekolik let mrtva a porad se vraci jako zombik. Porad tam jsou nektere veci jeste z casu PSX a PS2, reklo by se, ze to aspon premaluji peknym vizualem, ale ono ne.
  • homeles8

    ELEX !

    Jak se vám líbí Elex? Pro mě je to zatím po třech hodinách parádní. Na berserkry jsem se vykašlal a za chvíli jsem šel k outlaw. Před chvílí jsem tam došel, ale už pracuju na tom, abych byl u nich. Souboje jsou por mě těžký (na třetí obtížnost) po všech těch Skyrimu, nebo Zaklínači, takže paráda. Co se mi líbí jsou rozhovory, a to tím, že opravdu záleží na tom jak odpovíte, což je pro mě paráda po Falloutu. Nikdy jsem žádnej Gothic ani Risen nehrál, takže pro mě je to krásná hra. Občas pár bugů, ale jen kosmetický, nic zásadního. Jetpack jsem před vydáním zatracoval s tím, že ho nebudu používat, ale nakonec je vyřešenej parádně, není to že s ním přeletíte půlku mapy/kam zrovna potřebujete. Grafika je krásná, líbí se mi. A přechod mezi fantasy/postapo byl zajímavej, mě se to prostě líbilo, jak je to hezká příroda a najednou elektrický vedení a rázem Fallout. Pro mě parádní změna. U kleriků jsem ještě nebyl. RPG systém se mi taky líbí, narozdíl od Falloutu, nebo zaklínače. Ani hlavní plešoun mi nevadí. Už dlouho mě takhle hra nevtáhla. Naposledy Skyrim, Fallout ani Zaklínač 3 ne. Akorát teda ještě Pillars of Eternity.
    • Jestli myslis Fallout 4 tak ten skoro zadny rpg system nema, jenom nejaky bezvyznamny naklikavatka. A rozhovory na principu 1. ano, 2. ano, 3. ano a rekni vic, nebo 4. ano s kecama okolo. *15*
  • klasika EA hrobníka

    Tak nám EA zařízli Visceral Games (Dead Space). Star Wars hra, kterou dělali, je odložena a bude asi překopaná na nějakou online sratchku.
    https://www.ea.com/news/an-update-on-the-visceral-star-wars-project
    • SalemCZ
      Nenapsal by mi všechny firmy který EA už zabilo? Takhle z hlavy mě napadají jenom tři a to je málo. (MAXIS, Westwood a Bullfrog
      • Lukyz
        Zkus Wiki *3*
  • Femto

    The Evil Within 2

    Co říkáte? Já jsem v sedmém nebi, prostě oldschool jak má být, mix Silent Hill 2 a a to nejlepší z Resi. Atmosféra městečka je neskutečná. Pro mě další kandidát na hru roku.

    Edit. Proboha ať na mě nereaguje zdejší plebs, chtěl bych spíše reakce lidí, co hráli Silent Hill 2. Jinak Ucho, jednička je pořád ve slevách na Storu, taky doporučuji i s DLC
    • Jack1947
      Akorát ta grafika mohla bejt lepší potom ta optimilizace taky nic moc ( jo tak ty myslíš na PS4 hmm) 8/10.
    • Lukass
      Silena kamera a fov, cimz je pro me hra nehratelna.
    • ucho
      týjo ještě jsem se nedostal k jedničce. snad za měsíc. dvojka musí počkat na příští rok :)
    • 0/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit