Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spoludesigner Road Rash přemýšlí nad Kickstarter kampaní pro nový díl.

    Road Rash, super. Ale ať je to co nejvíc ve stylu jedničky :) Není potřeba vymýšlet novinky.
    • Joo road trash,to byli časy kdy jsem mlátil policajty a ostatní jezdce bejzbolkou,řetezem a kdo ví čím vším ještě *14* Strašně chytlavá hra hlavně ve splitscreenu *15*
  • PlayStation 4 je v ShopTo nejpředobjednávanější konzolí za posledních sedm let.

    Docela smutná zpráva, když se neví cena, vzhled a ani hardwarova specifikace PS4. Lidé by skočili i ze skály, kdyby to byl nový celosvětový trend.
    • Erendiel
      Ohledně HW už řekli poměrně dost , kvůli vzhledu nikdo konzoli nekupuje, jedině ta cena může být relevantní faktor.
      • Me spis trochu zarazi, ze spousta lidi predobjednava, aniz by vedeli co nabidne konkurence.
        Tuhle vernost znacce tak nejak nechapu, i kdyz u nekterych to mozna neni ani tak fanouskovstvi Sony, jako asi spise oblibene exkluzivni herni serie.
        Presto, ja bych pockal az vylozi karty na stul i MS a pak se teprve rozhodoval.
  • zdeeneek

    Podle otce legendárního titulu Ultima, Richarda Garriotta, mají herní konzole své dny sečteny.

    Lol *1* To stejny se rika o PC - uz asi 20 let ...
    • Ne o PC se to neřikalo nikdy, na PC jede celej svět
  • PlayStation 4 je v ShopTo nejpředobjednávanější konzolí za posledních sedm let.

    A že těch konzolí za posledních 7 let vyšlo *1*
  • PlayStation 4 je v ShopTo nejpředobjednávanější konzolí za posledních sedm let.

    Je nejpředobjednávanějši za 7 let...to je celkem pochopitelné, když se za těch 7 let dalo předobjednat tak akorat Wii a WiiU a ani jedno moc díru do světa neudělalo
    • nekromant33

      PlayStation 4 je v ShopTo nejpředobjednávanější konzolí za posledních sedm let.

      wiicka a ps3 ktera se tam jeste vleze.. 7 let protoze pred osmi vysel xbox
      • No Wiicka jsou šajze ale to PS3 tam mohlo byt pul roku, to mas recht, ja kdyz jsem si to v palici pocital odečítal 8 let :D
  • Šestiletá dcerka hrála na iPadu své matky hru My Little Pony, ve které klikala na "buy now" tak často,...

    Za to mohla uz opravdu mit little pony doma...
  • nekromant33

    V červnu tohoto roku vyjde podle francouského obchodu Amazon GOTY edice The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Tak už by mohli taky ohlásit aspoň jedno z těch dvou DLC co mají ještě vyjít. Podle toho v jakejch periodach je vydávají to vypadá, že to poslední vyjde těsně před vydáním goty edice
  • ucho

    Splice Steam Key

    CX0H0-IF2HZ-9KTBP
    http://store.steampowered.com/app/209790/?snr=1_7_15__13
    • ty ses ale pan
    • Cosi
      Pěkně děkuji.
  • God-of-War

    CD Projekt RED chce u PS4 verze The Witcher 3 dosáhnout grafiky srovnatelné s CG filmem.

    Delají mi radost:)
    • Vrook
      No to mě taky. A v zápětí mi jí zkazej multiplayerem. *15*
      • Malleth
        Divil bych se kdyby tam našroubovali mulťák jen tak.
        • michelangelo
          Uz to pod samostatnym clankem padlo, ale formou arenovych souboju, podobne jako areny ve dvojce, by to nemuselo bejt nic proti nicemu. A mohla by se z toho vyklubat i dobra zabava.
          • Malleth
            Tam se psalo právě o opaku, že případný multiplayer v Zaklínač 3 nebude připomínat multiplayerovou verzi Dark Arena módu ze Zaklínač 2.
            • michelangelo
              Jinam si ho bezbolestne aplikovanej neumim predstavit. Arena, kde si udelas svyho zaklinace (nebo pripadne i jiny druh postavy) a budes se pomerovat s ostatnimi mi prijde jako jedniny logicky a potencionalne zajimavy zpracovani. Na druhou stranu to prece jen zvazujou jako variantu, cili i oni sami resi format ve kterym by mohl MP fungovat. A treba se do hry nakonec ani nedostane :)
      • Tak ho nehraj, se singlem se vyřadí tak či tak.
        • Vrook
          No právě se bojim, aby na úkor multiplayeru nepokazili singl. Třeba tim, že vymyslej combat systém tak, aby by se dal hrát v MP, místo aby udělali nejlepší možnej combat systém pro SP.
      • God-of-War

        CD Projekt RED chce u PS4 verze The Witcher 3 dosáhnout grafiky srovnatelné s CG filmem.

        Taky sem docela koukal:D. Snad to nepo.....:)
  • ucho

    Crayon Physics Deluxe Steam Key

    prosím napište, když to někdo vezme, ať to další nezkouší zbytečně...
    ZQHIE-D252C-K7D5Y
    • Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit