Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana

    První scany k nově odhalené PS3 hře Drakensang 3.

    Drakengard :)
    • Thorleif_cz
      Tak to sem si oddechl... Mě se Drakensang dost líbil. Třetí díl bych klidně bral. Jen bez těch divnejch lidí se špičatejma vlasama...
  • Znepokojující informace k SimCity

    Doporučuji redakci mrknout na tyhle odkazy. Je to trochu znepokojivé.

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/12/simcity-server-not-necessary/

    http://www.reddit.com/r/SimCity/comments/1a6oeo/proof_that_the_game_is_misleading_regarding/
    • Vrook
      To je zajímavý. A i v komnetech (teda alespoň u prvního článku) jsou zajímavý věci.
      viz.
      "The On-Line only issue is actually only the tip of the ice-berg – at least to me. It has been discovered by some of the players and posted in EA’s forum – that in fact the “GlassBox” engine is in fact BROKEN.

      Apparently SimCity actually only simulats a very small % of the population, and the rest is relatively fake numbers called a “Shadow population”. Its absolutely game breaking around the 100k population mark as just about everything starts to fall apart.

      It’s so bad that its been discovered you could NEVER make a single industrial zone, and have a happy healthy, and better functioning society. I could type a heck of a lot more about what else is broken, but it would take too long and there are far better posts in the EA SimCity Forum."

      Beru to samozřejmě jen jako komentář v diskuzi, ale zajímalo by mě, kolik je na tom pravdy.
      EDIT: A tady je k tomuhle ještě post na oficiálních fórech. http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/9361396.page#27608142
  • Cosi

    Český Eurogamer opět zasahuje

    Eurogamer pořád ctí zásadu banovat a neodpovídat ne nepříjemné otázky. Ach jo.

    To by mě zajímalo jak s tímhle mohou mít " 10 milionu unikatnich navstevniku mesicne" *1*

    http://imageshack.us/photo/my-images/690/01eurogamer.jpg/
    • To, že je JD druhý typ Cementu není žádná novinka ale to neznamená, že i zahraniční eg redakce jsou plné takových latentních džejdájů. Navíc z těch 10 mega ty JDýho 2 tisíce (víc snad mít nemůže, jinak přestanu věřit v tuto zem) jsou jak flusnutí do ánusu.
      • On to tu kdysi i četl a dával bany těm, kteří ho tu haněli se stejným nickem, jaký mají na EG *1* Jestli to čte furt, tak by si měl uvědomit, proč má tak málo čtenářů. Zabanováním každého druhého (i když dle počtu příspěvků pod články v řádu jednotek spíše drtivé většiny uživatelů) si další nezíská a stávající ztrácí.
      • Cosi
        Omlouvám se za mýlku, samozřejmě se jedná o český eurogamer, s těmi ostatními seriózními weby to nemá nic společného. Popisek upraven.
    • Taky jsem se kdysi vysmíval prodejne Xzone,že maj pomalový zdi od vandráků a byl mě udělen ban.Ať si to p.Schovanec strčí do řiti..
      • To je taky divný týpek. Ti dva si můžou podat ruce. Jo, počkej, oni si podali. *1*
        • Cosi
          Ještě by mohli přibrat Hulána do týmu a byl by z toho trio úžas.
          • Jj, ještě s Honzem Stachů by mohli dělat ultimátní hw koutek. To je jak házet mentos do naštěrchané koly. :)
    • JD je holt "z m r d". Ten systém převzatý z EG.net s banováním ani moc nepočítá, protože účet zůstane. Stejné jméno již nejde vytvořit. Nehledě na to, že při smazání příspěvku redakcí tam svítí ono smazání autorem příspěvku.
      • Cosi
        Ba ne, jak je vidět na dalším snímku, pak se to smaže dočista a není vidět žádný příspěvek.
        • Fakt? Tak to jsem už nepostřehl. Jednou vidím smazaný a tím to hasne. Kontrolovat, jak to vypadá později, mě ani nenapadlo. *2*
      • Taky se mi otvírá rybička v kapse když ho vidím/slyším
    • Eurogamer je hlavně snůška d*****ů co neumí mluvit.
    • počítají celou rodinku eurogamer, tedy ve všech zemích :)
  • Amylee.Anderson

    Druhý Dishonored?

    https://plus.google.com/102292079659681870175/posts/hYEAha3VL7Z
    • To je druhe dlc o kterem se vi uz od oznameni pred X mesicema ktere bude za velitele vrahu co zabili cisarovnu (dokonce je ona i v dalce videt)
  • ucho

    Steam

    Swords & Sworcery Steam Key
    JN7BL-0N7EN-ZJTDA

    http://store.steampowered.com/app/204060/?snr=1_7_15__13
    • CD Projekt Red přemýšlí o multiplayeru pro titul Zaklínač 3.

      Někdo už to použil, díky za nabídku.
  • CD Projekt Red přemýšlí o multiplayeru pro titul Zaklínač 3.

    Neee kašlete na to... Nebo třeba aspoň něco ve stylu Dark souls...
    • Kr.Pa

      CD Projekt Red přemýšlí o multiplayeru pro titul Zaklínač 3.

      Coop ano, PVP ne
      • Viktor_H
        coop ne, pvp ano...
        • Kr.Pa

          CD Projekt Red přemýšlí o multiplayeru pro titul Zaklínač 3.

          mas malo MMORPG ? vsude je pvp, coop rpg je malo a vubec bych nevystal, ze by se zaklinaci navzajem zabijeli
          • Ale Geralt je samostatný, osaměly vlk, poslední parta a jak dopadla ---- Cahir mrtvý, elfka mrtvá, Regis mrtvý, Ciri pryč...

            A proč ne PVP jako byla aréna ve 2 v 2. kapitole.
          • Viktor_H
            Jde o to, že soubojovej systém ve většině MMO je pro mě absolutně nepřitažlivej/stokrát omletej...
        • CD Projekt RED chce u PS4 verze The Witcher 3 dosáhnout grafiky srovnatelné s CG filmem.

          COOP ano, PVP ne
          • Viktor_H
            Takže nejlépe oboje...
  • Studio BioWare vám představuje 20 nových zvukových záznamů z univerza Mass Effect, a to zcela zdarma.

    Je to soundtrack z DLC Citadel *3*
  • Vyšel šestý multiplayerový update pro Battlefield 3, je to pěkný macek - 1,92 GB.

    1,9GB? minuly tyzden mi Origin stiahol k Battlefieldu 6GB a teraz chce stahovat dalsie 4GB, oni si snad myslia ze ja vyrabam tie GB, kura nie kazdy ma neobmedzeny internet...
    • FUP? To ještě dneska existuje? *1*
    • Vyšel šestý multiplayerový update pro Battlefield 3, je to pěkný macek - 1,92 GB.

      No mě se ten zmetek na PS3 stahoval asi 2 hodiny a to mám 25 Mb/s... Přesto jsem si nevšiml nějakých změn...
  • pokračování neverhooda?

    před pár minutama na FB stránkách The Neverhood:"Through the years Neverhood fans have asked for another game, and I'm partnering with my EWJ and Neverhood buddies Mike Dietz and Ed Schofield to make a full sized, PC and Mac point and click adventure game in clay and puppet animation. New characters, but in my usual style. Terry Taylor is doing the music. Here's where you come in. What would you, the Neverhood fans, want to see in a new game? We'll read every suggestion and actually try to make all of the good ideas happen! Now it's your turn:" neuvěřitelné!!!
    • Amylee.Anderson
      http://www.youtube.com/watch?v=P3ALwKeSEYs
    • Vrook
      Tak tohle mi udělalo fakt obří radost. Neverhood byla srdcovka. Těšim se. *3*
  • fizola

    World of Tanks má nový světový rekord - na jediném serveru hrálo najednou 190541 háčů.

    Fíha, niet čo viac dodať

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit