Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za nutností být trvale připojen k internetu při hraní SimCity prý může Maxis, nikoli EA.

    Nejsem nějakej IT expert a EA hlavně kvůli Originu nemusím,ale nemyslíte že třeba je ten engine opravdu tak náročnej,že je prostě potřeba aby běžel částečně na serverech a mohli si to zahrát i lidé se slabší konfigurací?
    • cumpi3
      trololololo
  • Co myslíte má Sleeping Dogs bez DLC za těch 12,5€ co nabídnout ?
    Teda pro někoho , kdo filmy s Bruce Leem nemusel , u Jackieho Chana akční pasáže přetrpěl , poetiku Hong kongu , Šanghaje a jiných páchnoucích rybáren nevyhledává , prvního Kane and Lynche ,Mercenaries2 , Just Cause 2 a Saints Row 3 mohl ?
    • Přihodím také svuj nazor tedy...nedokážu se dokopat k dohrání, takže pro mě teda nic moc. Ale já jsem se přemáhal i u Saints Row 3 které tě bavilo...
    • Sleeping Dogs je skvělá hra, která ukazuje, jak má vypadat příběh v městské akci. Chytne a nepustí. Taky moc nemusím Hong Kong apod., ale tohle je klenot.
  • ucho

    The Cave (Steam)

    na GMG je za 6 dolarů. no asi počkám, jestli se hra neobjeví na GOGu :)
    • Za nutností být trvale připojen k internetu při hraní SimCity prý může Maxis, nikoli EA.

      Hmmm , pěkné skoro Trine adventure . Asi počkám na výprodeje ... Kdyby se to objevilo v balíku ani 5 USD jenom za tuhle hru bych nelitoval .
    • distributorem je SEGA, takže bych si (aspoň prozatím) nedělal naděje...
      • ucho
        hm, díky za info, co se dá dělat, tedy sáhnu po steam verzi.
    • The Cave me uz od PS3 Trial verze hrozne laka, prislo mi to pekne pohadkovy na odpočinek :))
      • Black_Hand
        navic na to jde jeste pouzit 20% slevovy kupon: GMG20-P4DLK-FKYRS
        • ucho
          a jak myslíš, že docílíš těch 6 dolarů? ;)
          • Black_Hand
            tak, ze aplikuju kupon... o kterem si nikomu nerekl :).
            • ucho
              Black_Hand: no někdy mám takovou slabou chvilku :D
            • Black_Hand
              ty veris v inteligenci lidi? ale no tak :))). vsichni jsme vlastne blby jak mrkev.
            • ucho
              já věřím v inteligenci lidí, že když zde napíšu cenu 6 dolarů a na stránce je 7,5 dolaru, že v tom bude ještě nějaký fígl. a GMG má slevový kupón na další procenta prakticky neustále :)
  • Drakens

    Za nutností být trvale připojen k internetu při hraní SimCity prý může Maxis, nikoli EA.

    Tak tohle je velice překvapivé. První informace říkali že naopak za to může EA ( u které bych se tomu ani nedivil) Ale že to chtělo Maxis? By mě zajímalo Kriste proč k tak šílenému kroku se rozhodli? Jediné co mě napadá že když mají Sims online řekli si že to dají i do Sim City....
    • Zive vidim, jak bezmocni kravataci z EA presvedcuji sve vyvojarske studio, aby tam tu drm necpali *4*
      Tohle bude jen nejaky klep. Nevim proc by vyvojari meli mit na necem takovem zajem, a i kdyby, konecne rozhodnuti neni na nich...
      • Za nutností být trvale připojen k internetu při hraní SimCity prý může Maxis, nikoli EA.

        Zjistili, že jsou v průseru, tak museli uvolnit nějakou výmluvu, na maxis budou lidi nadávat chvíli, na EA pořád
    • Vedlo je k tomu nařízení od EA. Stejně jako je vedlo nařízení od EA k tomu, aby vzali vinu na sebe.
      • jindra.veliky
        jiste

        ve zdejsich diskuzich je EA ve stejnym postaveni jako USA na novinkach.cz

        za vsechno muze ea *11*
        • Staci trocha rozmyslat, ma Maxis nejake svoje servre na ktorych to bezi? Nie nema. Takze aj keby si Maxis vymyslel ze bude potrebne nepretrzite pripojenie, pretoze kopec veci trebars rataju tie servre, EA sa malo zaujimat o to ci to tie ich servre zvladnu a pripadne to mali zatrhnut. Pretoze tu nejde o kravatacke rozhodnutie ze tam treba nacpat zombie, tony vybuchov a desert eagly, ale ze ci to kua je vobec realizovatelne. Takze ci uz im to nariadilo EA, alebo si to vymyslel Maxis, je to stale chyba EA, nakolko to EA zastresuje po technickej stranke.
        • Za všechno jistě EA nemůže. Ale pevně věřím, že za toto ano.

          Jo, ty Novinky jsou občas absurdní. Mnohdy je tam prostě nějaká zajímavost ze světa a nejvíce plusovanej je komentář, co to nějak převrací na kritiku naší politiky.
  • cumpi3

    252. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Year Walk, získalo 9/10. Nejhorší hodnocení si odneslo LEGO City:...

    na LC:U se docela těším...snad to není tak špatný *6*
  • Vypadá to, že nás v brzké době čeká odhalení třetí Batman: Arkham hry.

    Jestli to zpracujou stejně dobře jak předchozí dva díly tak se mnou můžou počítat :)
    • Tvrdí se, že na třetím Arkhamu nebudou pracovat Rocksteady.

      Takže to může stát za houby.
  • Vypadá to, že nás v brzké době čeká odhalení třetí Batman: Arkham hry.

    Batmana můžu, tak pojďme chlapci!! Ne že ho ošidíte!!
  • montatatana

    Jeden z nejúchvatnějích (pohyblivých) dortů, jaké jsme kdy viděli. Tvůrci ho vytvořili na motivy The...

    Proc se tomu rika dort? Vzdyt je to spis pohyblivy diorama.
    • ucho
      asi se nedíváš na pořad Král dortů vysílanej na TLC, co? :) bys koukal, co se dělá v Americe za dorty... :) (pěkně drahá sranda)
  • Foxtrot_cz

    Majitelé problémového SimCity získají 18. března jako bolestné hru z portfolia EA.

    Jestli to bude opravdu jakákoliv hra, tak jim tu špatnou stabilitu klidně odpustím :D
    • No jsem zvědavej co na nás chystají..
    • Neblázní, je to EA. To bude Dead Space 1 nebo Mass Effect 1 :D
      • stylově Sim City 4 :)
        • Keyz
          To asi ne, pak by hráči mohli říci, že Sim City 4 je lepší.
          • no z hlediska hratelnosti určitě, to nové se zatím příliš hrát nedá :))
  • DICE se přestává věnovat Battlefield 3.

    :) Tak právě tohle bylo jasné od počátku . Battlefield jako sezonní upgrade ? Děkuji nechci .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit