Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caincz

    Obal sběratelské edice God of War: Ascension odhalil, žeinstalace hry bude vyžadovat pouze 12 MB volného...

    Už to hraju, je to bomba. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že trojka byla lepší...
  • MidnighT91

    V sobotním Re-Playi se krom standardního obsahu můžete těšit na speciální Tomb Raider video. Mrkněte...

    Od té doby co Re-Play není tady, mě už nezajímá...
    • rancor1223
      Tak mě napadá, proč vůbec zmizel? Konec reklamy? (podcast už nějakou dobu neposlouchám, ale předpokládám, že se to zmínilo tam)
      • Pokud vím tak se říkalo něco o tom ,že ve stejný den vychází i video záznam z podcastu a nechtěli aby si to navzájem "konkurovalo".
        Říkalo se víc důvodů ale jenom tenhle jsme si zapamatoval.
  • Metal gear r....

    Chtěl bych se zeptat jestli někdy v blízké době se tu objeví recenze na metal gear rising, děkuji :)
    • ringmancz
      sice nejsem jeho mluvčí, ale ve FC říkal Petr, že to hraje a recenze bude myslím příští týden. snad to nedopadne jako jiná recenze na nejmenovanou hru od Konami *1*
    • Dej si Devil may Cry. *8*
      • Devil may cry jsem dohrál už dávno ale díky, ten poslední díl je fakt krátký ale není špatný, metal gear mě ovšem bavil víc :)
      • Sakra za co mínuska? DmC je drsná pecka. Všechny cutscény jsou nadupaný.
        • a čím seš nadupanej ty???
          • Adrenalinem po dalším tvrdým SSS runu v DmC. X-X-X SSS powa!
  • roiser

    Nová hra od Garriotta

    Na Kickstarteru má Richard Garriott novou hru http://www.kickstarter.com/projects/portalarium/shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues-0?ref=live . Nevím kam jinam to dát *1* ale asi to bude lidi zajímat.
  • DICE se přestává věnovat Battlefield 3.

    Trochu mimo. Rollie s Nokenem akorát natáčeli ty gameplay trailery, takže se přestávají věnovat tomu. Jinak samozřejmě že se DICE po vydání End Game na BF3 vykašle. Vydá 1 max 2 patche a to klidně i za rok a šlus, ale ta odkazovaná twitter zpráva byla zamýšlena trochu jinak.
  • DICE se přestává věnovat Battlefield 3.

    No, to je ale nečekané(ironie). Bylo mi jasné, že jak se dodělá poslední DLC, tak se na tu hru vykašlou.
    • No ale snad aspon opravia bugy, ktore to posledne DLC zasa nejake prinesie.
  • Milion kopií hry Tomb Raider se prodalo za necelých 48 hodin.

    Trochu nesouhlasím s recenzí dle mého ta hra si zaslouží minimálně 8-9/10 a to píšu jako člověk co si pamatuje i jedničku:-) Každopádně je to dobrá zpráva, nejen že bude určitě pokračování (osobně doufám ve stejném duchu), ale tahle hra je velice poctivá (herní doba) a až na ten souboj na blízko a trošku ploché dialogy ji nelze nic upřít. Restart tohoto žánru se rozhodně povedl a těším se na další díl:)
    • ucho
      hra je to nepochybně dobrá, ale tomb raider už to pro mě není...
      • Drakens

        Milion kopií hry Tomb Raider se prodalo za necelých 48 hodin.

        Něco končí něco začíná :-) Ber to takhle.
    • Inquisitor
      Tak to už jsi pamětník :). Jinak hra to určitě špatná není, jenom bych ubral akce.
      • Drakens

        Milion kopií hry Tomb Raider se prodalo za necelých 48 hodin.

        Jsem 80 ročník (jsem se zaregistroval a mého milovaného barbara někdo už má ) -) Co jsem to, ale chtěl? Ano nové Tomb Raider je akční, ale podívejme se na to jinak..v té době kdy vycházel nebyli tyhle možnosti tak se zaměřil na logické prvky alá Assasin. Kdyby ty možnosti byli bůh ví jen jak by Lara vypadala. Berme to ale jako Restart jedna kapitola zavřená nová se otevřela a já si myslím že na dnešní dobu Tomb Raider vykročil dobrým směrem, je tám stále mysticizmus a archeologie je tam stále pěkná ženská (ač s menšími vnady ) a jsou tam stále bouchačky a malá puzzla jen je rychlejší jako dnešní doba:-) . Docela mě pobavil i menší hold úplně na konci původní hře kdy nová Lara vzal do rukou obě dvě pistole tak jak to bylo kdysi a dokonce stejný typ:)
        • Inquisitor
          Však jo, asi mi furt nedochází jak už je to vlastně dlouho, co člověk pařil jedničku na PSX a čuměl na to s otevřenou hubou :).
  • Milion kopií hry Tomb Raider se prodalo za necelých 48 hodin.

    A to ještě neví kolik kopíí se stáhlo :)
    • P1trs
      me by zajimalo kolik % tech piratu by si tu hru ve skutecnosti koupilo, kdyby nemeli moznost to upiratit, nedelal se nekde pruzkum ohledne tohoto?
      • Mě by spíš zajímalo, o kolik by bylo méně vražd, dopravních nehod a výbuchů. *1*
        Ne, teď vážně - pravděpodobně by to bylo přesně naopak a výtržnictví mladistvých by se stalo velkým problémem. Co jsme dělali, když nebylo na kompy a konzole? Rozbíjeli okna nejen sousedů *2* I když možná by i přibylo mladých hokejistů a čutálistů *1* Furt si tady stěžují, že jich ubývá. Jenže to je zase o penězích. Rodiče nemají, tak děti nechodí.
    • Keyz
      Hlavně jestli se to zaplatí. Pokaždé to má velkou reklamu atd.
      Sice to vypadá skvěle taková čísla prodejů ale pak když se to nezaplatí tak to je na prd.
    • ???

      Proč se stahovaly?
      • ???

        jo tys myslel jako nelegálně stáhlo, já myslel jako z prodeje.
        U nás určitě nikdo tady se nelegální činnost nepodporuje
  • Keyz

    Francis Plays Sim City!

    http://www.youtube.com/watch?v=qCAz8hfTX-s
    *15*

    On the Topic of Consumerism and Sim City
    http://www.youtube.com/watch?v=q2NTxSyb_uQ
  • David Hayter, hlas Snakea z herní série Metal Gear zjišťoval, jak byste reagovali v případě jeho nepřítomnosti...

    To né, ten dabing je prostě boží a úplně ke Snakeovi sedí. Podle mého by to byla škoda ztratit Davida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit