Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AMD zítra odhalí tressfx, které má posunout hranice realismu v PC hrách. Pravděpodobně půjde o novou...

    Blizi se doba, kdy vsechny postavy ve hrach budou mit metr dlouhe vlasy.
    • Spis se blizi doba kdyz budes muset mit tri grafarny. Jednu na postavu a vlasu od AMD, druhou na fyziku od nVidia a treti na samotnou grafiku (tam uz to bude fuk).
    • Black_Hand
      tys nikdy nehral jrpg co? :D
      • .

        tam maji dlouhe vlasy jen dulezite postavy, vedlejsi je maji kratke.
  • MidnighT91

    AMD zítra odhalí tressfx, které má posunout hranice realismu v PC hrách. Pravděpodobně půjde o novou...

    Bezva ještě zapracovat na realistické zeleni, chování vody a terénu a možná by se to konečně mohlo někam pohnout. Ale zajímalo by mě co za grafiku popř. procesor bude potřeba aby dokázal/a zobrazit vlasy jako třeba na tom obrázku. Aby pak jedna vlasatá hlava nevydala za celé crysis 3...
  • AMD zítra odhalí tressfx, které má posunout hranice realismu v PC hrách. Pravděpodobně půjde o novou...

    tress FX.... proč španělsky ? . No pokud to nebude korunováno předváděčkou pseudonových grafik , tak by už bylo i na čase .
  • Viktor_H

    Neverwinter Nights 2

    Někteří z vás možná ví, že kompletní edice NWN2 se v poslední době téměř nedala sehnat, minimálně ne jako kompletní balík za přijatelnou cenu, pročež pátrání po hře vzdali (alespoň já ano). Hra před nějakou dobou zmizela i ze Steamu, protože Atari ztratilo práva...

    Každopádně teprve teď jsem objevil, že kompletní edice se před měsícem objevila na gogu! http://www.gog.com/gamecard/neverwinter_nights_2_complete

    Když jsem to onehdá dohrál poprvé, šlo o warez verzi (byl jsem mladý, nezkušený a rozporuplný hříšník). Takže je super, že to konečně v nějaké normální podobě vyšlo. Samozřejmostí je, že hru pro gog konečně potunili tak, aby byla bez problémů hratelná na W7.

    PS: Už kvůli toolsetu to stojí za to, podle mě je šikovnější než v původním NWN...
  • http://www.novinky.cz/krimi/294217-vrah-z-frenstatu-mel-zalibu-v-nasilnych-pocitacovych-hrach.html

    lol...co vic dodat
    • evidentne ich hral priliz malo, ze nedokazal vyventilovat zo seba ten hnev
  • Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc.

    Když dneska každej na Demoverze 5ere tak se neni co divit, ještě bych jim přál aby se jich nelegálně stáhlo třeba 10 000 000
    • Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc.

      Si jen ubozak co hleda vymluvu! Byla BETA a to jako demo staci. Dema byly vzdy otom aby si clovek hru zkusil a zjistil jestly mu to pojede.
      • Fight Club 47: Beta není demo! *1*
        • jo ke všemu. Hlavně i u dem psali že nereprezentuje konečnou kvalitu hry :D natož v nějaký betě
      • ucho
        je přeci potřeba demo, který ti ukáže celou hru. pak je potřeba celou hru dohrát, aby si dotyčný dokázal udělat obrázek. a až ji celou dohraje, musí všude vykřikovat, jaká to byla blbost, že za to by peníze nedal a že to za ty peníze nestojí. ještě by mu chudákovi ty společnosti měly platit za to, že tu hru musel hrát :)
        • a když to někdo upirátí, hraje to půl hodiny a pak to smaže s tím, že ho to vůbec nebaví, tak to je taky špatný? a jak ty konkrétně víš, jaká nastala situace u těch, co vykřikují, že je to blbost?
          • ucho
            je mi u zadele, co si doma kdo dělá...

            "a jak ty konkrétně víš, jaká nastala situace u těch, co vykřikují, že je to blbost" - čtu zdejší diskuze. vzor chování těch lidí je stále stejný. nakonec to skončí tím, že se ti lidé vysmívají lidem, co za hry platí. pak přejí společnosti, co udělala nějakou hru, aby krachla a žádné další hry nedělala. navíc že je to blbost vykřikují často až potom, co tu hru dohráli. to ti nepřijde vůbec zvláštní, že někdo věnuje svůj čas něčemu, co ho nebaví? no asi nepřijde, jinak by ses neptal.
            • ...a pluska se jen sypou :D populisto...
            • ucho
              Kubas: při čtení tvého příspěvku se mi nevím proč vybavil Červený trpaslík a Kryton:
              http://www.youtube.com/watch?v=N8_GbB1Al-Q
            • "vzor chování těch lidí je stále stejný. nakonec to skončí tím, že se ti lidé vysmívají lidem, co za hry platí. pak přejí společnosti, co udělala nějakou hru, aby krachla a žádné další hry nedělala."

              a jo, v pořádku, akorát jsem doufal, že se třeba aspoň omluvíš, ale ty mě tady akorát otevřeně obviňuješ z toho, že kradu... možná si sundej ty brejle, abys taky viděl něco jinýho než vnitřek svý palice.
            • ucho
              Kubas: "prostě se mě osobně dotklo, že každej, kdo čórne hru, aby si ji vyzkoušel, je sprostej zloděj a způsobuje krachy studií"

              a to jsem psal prosím kde? jinak v pořádku? :) skoro spíš jako by tě kvůli něčemu hryzalo svědomí a vidíš v textu i něco navíc...
            • právě :D všechno je ti jedno, ale dal sis tu práci, abys mi odpověděl, seš moc hodnej, díky :) a dojímáš s tím "používáním argumentů", s tím tu někdo před lety přišel a použil to a od tý doby se tu tím každej ohání :D já žádný argumenty nepoužívám, prostě se mě osobně dotklo, že každej, kdo čórne hru, aby si ji vyzkoušel, je sprostej zloděj a způsobuje krachy studií... kdybys napsal jen to svoje "je mi to u zadele", tak to beru, ale ty ses pod tím ještě musel vykecat.
            • ucho
              Kubas: ptal ses, odpověděl jsem ti. to chceš proti mně použít jako argument to, že ti odpovídám na tvůj dotaz? no dobře... :D
            • je ti to jedno, ale vysypeš sem o tom deset řádků textu... to se asi hodně nudíš :)
            • Vyzkouším a smažu , nebo naběhnu do obchodu ... tohle platilo a platit bude bez nebo s demoverzemi .
              A jak si ti strašliví zapšklí piráti po léterch nemohou GOG ani vynachválit ;)
            • ucho
              Kubas: umíš číst? to že je mi jedno, kdo si doma co dělá a co si stahuje, to ze mě dělá morálního boha? ok :)
              kde házím všechny do stejnýho pytle? mluvil jsem o většině projevů zde, a ta většina nese prostě tyto rysy. že se mermomocí cpeš do téhle skupiny, vztahuješ to na sebe a pak se cítíš ublíženě není vůbec můj problém...
            • nemám rád, když tady ze sebe někdo dělá morálního boha a všechny hází do stejnýho pytle. já jsem navíc mluvil o tom, že když si hru někdo chvíli zahraje, zjistí, že to není pro něj, a odinstaluje ji, dá se to pochopit (koupit si něco, co pak ani nebudu chtít hrát, by mě naštvalo), takže se tím právě zabrání, aby věnoval čas něčemu, co ho nebaví...

              fakt mě baví, jak mě znáš, že hned víš, co mi přijde nebo nepřijde. hlavně že sis ulevil.
        • Hezky řečeno :D BTW ja sem tu o piratstvi neřekl ani slovo mam koupeny všechny Díly Crysis, Jednička je pro mě špička 9/10 dvojka byla slabši 6/10 a trojka je už lepší už jen kvuli ty hezky grafice :D 7.5/10
      • Multiplayerova beta jako demo stačí? prosim tě něžvaň tady kraviny jo... jsou i jiní lidi jako já který nějakej MP vubec nezajímá
        • A k čemu teda to demo chceš? Demo snad slouží k vyzkoušení hry a abys zjistil,. jestli ti pojede. K tomu MP bohatě stačí, navíc tam nejseš omezenej jen malou částí mise.
          • ne demo neslouží k tomu abys zjistil jestli ti pojede. Demo slouží k tomu aby sis mohl vyzkoušet hru. To znamená hlavně SP kampaň, abych zjistil AI, hratelnost atd...
  • Spades

    Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc.

    To je taková sr@cka, ze to lidi ani piratit nechcou :D
  • Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc.

    A kdy nás budete informovat o počtech stažených nových her na Xbox?
    • Stojí snad někde v bleskovce nebo v článku, že jde výhradně o PC verzi?
    • Nikdy protože na konzole se přece nepirátííí :D:D jen já znám asi pět lidí a ty maj takovejch staženejch her na X360 který já si nekoupil za celej život :D
  • Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc

    Jenom? To ta hra nestojí lidem ani za stažení? *1*
    • Hádám, že to těm lidem za 6h singlu nestojí :).
    • Tomu verim...pokud to je cislo jen z Ulož.to *2*
  • ucho

    Zaměstanci firmy Microsoft možná uvidí nový Xbox na akci, která se koná od 4. do 7. března tohoto roku.

    a zaměstnanci koho ten xbox vyrábí, navrhují a tak? že ho teda zřejmě z microsoftu ještě nikdo neviděl :) to outsourcujou v indii nebo číně?
    • braveman
      Outsourcing jede samořejmě jako u každého zboží v číně, ale i tamní pracovníci musí mít doposud při výrobě zavázané oči a řídit se pouze hmatových smyslem *3*
      • Tak proto ta kvalita dneska tak prudce roste .... rozvázali jim oči :DDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit