Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • And Here’s Obsidian’s Idea For Fallout: New Vegas 2

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/12/and-heres-obsidians-idea-for-fallout-new-vegas-2/

    hnnnngh
    • Viktor_H
      To je vzdálená písnička, jestli vůbec... Obsidiani si budou šušnit Project Eternity (bude-li mít první díl úspěch, což asi určitě bude).
    • rancor1223
      Další Fallout od Obsidiánů by byl více než vítaný *15* New Vegas se řadí mezi to nejlepší co jsem hrál.
  • Cliff Bleszinski ve své kariéře nejvíce lituje spuštění multiplayeru v Gears of War 2.

    A to už ako prečo, či som len nepochopil text? :D
    • montatatana
      Konkretne rekl jen "My biggest regret was the launch of Gears 2’s online play. It was a huge mistake for everyone involved, unfortunately." Asi podcenili servery nebo tak neco :)
  • DecadentFilms
    Kickstarter crowdfunding Wildmana zrušen, GPG hledá jiné cesty, jak projekt financovat.
  • shmeck

    Metro: Last Light vyjde podle německého Amazonu 13. března.

    Prosím, ať je to pravda *13*
    • Tomu neveřím, vzhledem k tomu, jaké je kolek hry momentálně ticho..
      • Hanzales
        Třeba mají málo kapitálu a marketingovou masáž spustí až 14 dní před launchem :)
        Jinak: http://www.thq.com/us/metrolastlight/go/thread/view/139657/29759277/Metro_Release_Date
  • První vlna her na konzole nové generace prý bude vypadat podobně jako Crysis 3, říká Crytek.

    Tak to je opravdu duvod ke koupi konzole.... člověk by si pod sloven Next-gen představoval neco jinyho než crajsis
    • Rihez

      Takový Zaklínač se mi vybaví více pro next-gen / skok z 1 na 2 /. Max crysis 1, mě osobně 2 a 3 příjde s minimem rozdílů. *5*
      • tak víš co. Musí to chodit na tech jejich konzoličkách. Bodejď by to nevypadalo stejně, ne li hůř než jednička xD
  • Celosvětově se prodalo již více než 12 milionů kopií Diablo 3.

    přitom diablo 3 nesahá Path of Exile ani po kotníky.... ach ten marketing a tradice...
    • Path of Exile me zacalo nudit po par hodinach. Diablo k tomu potrebovalo par tydnu...
      • Já mam Level 73 Rangerku, hrajeme s kamošema a pořad se kralovsky bavíme. první tři akty na normál obtížnost byli easy, ale podruhy na Cruel už to začalo bejt maso
      • njn, PoE te nevodilo za rucicku jak to dela diablo 3 a vyzva te odradila, chapu to dobre? :)
        • jedina vyzva co si v PoE pamatuju je v jeskynich videt pres mapu co se deje, venku videt mapu a potom nedostat zachvat vzteku kdyz se de clovek napit a treba vysrat a resetuje se mu mapa coz bylo asi to co me na PoE nejvic stve ze te porad nuti hrat dal nesmis se ani poskrabat na zadku jinak spatna hra to neni prubezne ji hraju porad narozdil od takovyho torchlight 2
    • tvuj nator nerovna se nazor vetsiny
      • noa? já sem řekl to jak to cítim já, je mi jasný že dijabláci budou blejt že jim kakám na modličku, nicméně já se z toho nepokakám :)
      • lid promluvil :)
        • jj, za boha a za nator! :D
  • Napsal jsi: "Zajímavé, jak spousta lidí nadává na neschopnost BioWare kvůli Dragon Age 2 a u mě to naopak vzbudilo pocit, že je to velmi schopné studio, když dokáže udělat (podle mě) dobré RPG za tak krátkou dobu."

    No tu spoustu lidí právě nezajímá, že na to měli krátkou dobu. Ale jak to znova čtu tak jsem to stejně špatně pochopil. *1*

    :sype si popel na hlavu:
    Dvakrát měř, jednou řež. *11*
    • MrSanta
      *1* V pohodě, mě to došlo
    • Reakce na Santu samozřejmě.
  • První vlna her na konzole nové generace prý bude vypadat podobně jako Crysis 3, říká Crytek.

    Proto si kupte Crysis 3 *1* *15*
  • ASSASINS CREED 3 BENEDICT ARNOLD DLC NA PC

    lidi jsem to skoušel a skrz warez a takzvane EXLUZIVNI PS3 DLC JEDE NA PC *15* *15* *15*
    • MidnighT91
      Hele a můžeš napsat jestly jsi ty deluxe dlc zprovoznil s vlastníma uloženejma pozicema?!? Abych to zprovoznil musel jsem stáhnout dlc unlocker ale to jsou jen cizí savy z asi 66% hry... Každopádně potvrzuju že BENEDICT ARNOLD DLC jede...
    • "The Benedict Arnold DLC is singleplayer downloadable content addition for Assassin's Creed III. It is available exclusively for the PS3, Steam and Digital Deluxe editions of the game."

      zdroj: ac wikia
    • Tyjo, to jsi ale borec! *7*
      • blbě pochopeno

        ono to znamená že je ten benedict arnold je vystrihnutý obsah ze hry. jak jinak by to fungovalo na pc. když to má "prý" bát jenom pro ps3 ? prostě to je cut content který byl puvodně ve hře. takže svinarna od ubisoftu.
        • A cos čekal? Že to bude uplně nějakej jinej kod než zbytek hry? Takle rozchodíš vše...
  • Mahcake

    EA s Bioware udělají podle neověřeného infa vše pro to, aby Dragon Age III vyšel ještě před The Witcher...

    A oni si myslí, že jim to k něčemu bude? *1*
    • osobně víc věřim dragon Age 3
      • Mají bobky , že by se pak neprodávalo ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit