Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny.

    V tom případě bych za to nedal víc jak 500...
    • nekromant33

      Update: Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny. Do času je započítáno...

      neni to problem vsech metal gearu? akorat ze to cinemacky roztahnou na 20?
  • Viktor_H
    "Mass Effect 3 was a failure with fans for the ending. Dragon Age 2 was similarly canned for its repetitive gameplay, and its faults only made to look worse by the mere presence of Witcher 2.

    So EA's solution is to put ridiculous pressure on their developer, and possibly release an incomplete, buggy game to the public. Instead of developing the game to completion and letting it succeed because, you know, it's a better game.

    Oh, big businesses. It's cute when they think they into video games." - Jestli se tahle slova naplní, tak se přídám k místní sektě provolávající EA jako antikrista. *1*
    • Půjdu s tebou kdyžtak na zápis a příjímaní k sektě.
  • Viktor_H

    EA s Bioware udělají podle neověřeného infa vše pro to, aby Dragon Age III vyšel ještě před The Witcher...

    Ježíši, hlavně to neuspěchejte vy vemena, nebo nakonec ztratíte i mojí důvěru. *1* Ač patřím mezi minoritu a mám jejich poslední dva tituly velmi v oblibě, něco mi říká, že z hlediska hráčské komunity DA3 rozhodne o tom, jaký obraz bude celé studio mít...
    • MrSanta
      Já bych se toho zas tak nebál. Celé to je neověřené. Navíc Zaklínač 3, podle mého, dorazí až někdy v roce 2014 a u Dragon Age 3 se jeden čas špitalo o vydání již letos...
      Souhlasím, že Dragon Age 3 "rozhodne" o budoucnosti BioWare.
      • Viktor_H
        Já pravě nechci, aby to vyšlo letos (vím, zní to divně)! *1*
        • MrSanta
          Ale ať to vyjde klidně za měsíc, když to bude šupa *15*. Mě by se to docela na letošní vánoce líbilo, ale i ten březen 2014 dokážu snést.
          PS: Zajímavé, jak spousta lidí nadává na neschopnost BioWare kvůli Dragon Age 2 a u mě to naopak vzbudilo pocit, že je to velmi schopné studio, když dokáže udělat (podle mě) dobré RPG za tak krátkou dobu *8*
          • A proč by mě jako konzumenta mělo zajímat jak dlouho tu hru dělali? Jediný co mě zajímá je kvalita výsledného produktu a je mi v podstatě jestli mi ho dodá nějakej Tonda co na tom dělal v garáži za pár korun nebo slavní BioWare za miliony dolarů. Ohlížet se zpátky a omlouvat to stylem "ale oni na to měli rok" je prosně fanboyismus nic jiného a pokud něco škodí hernímu průmyslu, pak je to právě tohle.
            • MrSanta
              Píšeš pravdu, akorát nevím proč u mého příspěvku. Nepíšu přeci že se má brát ohled na to kdo, jak dlouho a za kolik peněz danou hru vyrobil. Jenom jsem napsal, že za krátkou dobu udělali dobrou hru. To je všechno. Co je na tom fanboyismus?
          • Viktor_H
            Taky to beru takhle. Jenže kolik lidí takhle přemýšlí? Proč se mám spokojit s tímhle, když to mohlo být mnohem lepší? A ono mohlo. Já mám rád DA2 hlavně kvůli novátorskému přístupu k naraci, kvůli jinému pojetí hlavního hrdiny, implementaci parťáků do hlavní linky + interakci mezi sebou samými, a hlavně kvůli výbornému bojovému systému a designu boss fightů. Jestli nemá BW jedny z nejtalentovanějších lidí v byznysu, tak jsem asi splepej a nesvéprávnej... Jenže zároveň uznávám, že z hlediska mnoha dalších aspektů to byl nedodělek, případně redukce... Proč se má fanoušek spokojit s tím, že za 60 dolarů dostal něco, co naplnilo svůj tvůrčí potenciál z poloviny? Je to o tom, jak se na tu "skleničku" díváš, ale cenová kategorie AAA titulu a zároveň tvůrčí podmínky u konkurence (Bethesda, CDProjekt - spousta peněz, roky a roky na vývoj...) mě (a podle reakcí i většinu komunity) nutí vidět tu sklenici spíš z poloviny prázdnou... Z DA2 stříká svěžest a kreativita, a přesto je v mnoha ohledech totálně zazděnej. *16*
            • Faktem je, že v DA2 byli některé opravdu skvélé prvky a nápady, ale většině hráčů to zkazili některé dosti očividné problémy. Jak píšeš jsou tam svěží a kreativní prvky, ale řekněme si to narovinu : ty prvky musí být vidět, v DA2 byli nejvíc naočích právě ty problémy. Hlavně doufám, že DA3 neuspěchají, protože je vidět, že nápady jím nechybí.
  • EA s Bioware udělají podle neověřeného infa vše pro to, aby Dragon Age III vyšel ještě před The Witcher...

    Takze to bude zase nedodelany zmetek s recyklovanym prostredim jako dvojka. Super, alespon usetrim.
    • Viktor_H
      Tak už to teď nehrozí, protože i nejbližší možné datum vydání DA3 znamená 3 roky vývoje oproti roce a půl u DA2. Ale i tak bych byl raději, kdyby to vydali co nejpozději - totiž "when it's ready..."
  • EA s Bioware udělají podle neověřeného infa vše pro to, aby Dragon Age III vyšel ještě před The Witcher...

    Hlavní otázkou dne je: proč to asi EA chce vydat dřív než vyjde zaklínač? Protože se EA už teď bojí, že lidi budou porovnávat zaklínače 3 s dragon age 3. Což se i tak stane, ale když DA3 vyjde dřív tak to může dostat lepší hodnocení.
    • Viktor_H
      "Protože se EA už teď bojí, že lidi budou porovnávat zaklínače 3 s dragon age 3." - To podle mě není ten důvod. Hlavně asi nechtějí konkurenci z komerčního hlediska. Jenže já si myslím, že většina hráčů, má-li se rozhodnout, jakou ze dvou her si vybere, a jsou-li dobré obě dvě, nakonec zvolí obě... Na trhu je rozhodně místo pro dvě openworld RPGéčka najednou a týmy by se spíš než v rychlosti vydání měli předhánět v kvalitě...
      • Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny.

        No mě je jedno kdo to vydá. Mě hlavně záleží na tom, abych se u té hry dobře bavil.
      • Rozhodně souhlas - to předhánění s datem vydání je hrozná věc.
    • Vrook
      Witchera jsem začal hrát teprve minulej tejden a kdybych to měl porovnat s DA1, který mě celkem bavilo, tak Witcher jednoznačně vede. Nechápu, proč jsem ho nezkusil dřív.
      • Protože Bioware jsou kanadští "borci" a CD Projekt jsou polští "zelenáči". Naštěstí začíná být čím dál více lidí, kteří to začínají měnit na polské borce a kanadské lamy.
        • Only the Sith deal in absolutes
          *1*
        • Viktor_H
          Kanadští borci a polské lamy je stejně zjednodušený, černobílý a ve výsledku přihlouplý pohled, jako polští borci a kanadské lamy...
        • Vrook
          Naštěstí je tu ale pár lidí, kteří danou hru nehodnotí podle pověsti studia, ale podle její kvality. Od BW jsem hrál za ty roky spoustu kvalitních her a pár špatných. Od CDProjektu jen Zaklínače. Věřim, že třeba za 10 let, pokud ještě CDProjekt existovat bude, tak seznamu jejich her taky objevíš nějaký ty horší.
          Ale tak jako tak, já se prostě nerad bavim o jednotlivejch herních studiích timhle stylem. Zajímaj mě jednotlivý hry a jejich pozitiva a negativa. To je vše..
  • Sony věří, že má Playstation 3 před sebou ještě dlouhý život.

    To verím aj ja !
  • První vlna her na konzole nové generace prý bude vypadat podobně jako Crysis 3, říká Crytek.

    Kdyby se ještě věnovali i tomu aby člověk mohl zapojit klávesnici s myší. Vím že jsou externí věcičky díky kterých to lze, ale ty mají dost prodlevu a nefungují na všem.
    • PS3 to umí (bez nějakých prapodivností), vývojáři nedbají.
      • Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny.

        Ohledně PS3 - přemýšlím o koupi a chtěl bych se zeptat zda je online hraní zdarma, protože na xboxu se za něj platí že?
        • To je výborná otázka, na kterou se ptá tak málo lidí. Ale jo, je to jak píše P. King.
        • Ano PS Store a Multiplayer je zdarma narozdíl od Gold verze Xbox360
          • Twisted Metal a Twisted Metal: Black míří na (americké) PSN.

            Díky moc za odpověď
          • michelangelo
            'Xbox live' mam jen na Windows Phonu a pote, co jsem zjistil, ze za kazdou kravinu typu znema IDtagu, psani zprav pratelum atd., se musi platit, mi slouzi uz jen jako slozka ve ktery jsou hry. Pojem 'user friendly' mikrosoftu asi nic nerika.
  • První vlna her na konzole nové generace prý bude vypadat podobně jako Crysis 3, říká Crytek.

    Tak to bude nuda *1*
  • Sony věří, že má Playstation 3 před sebou ještě dlouhý život.

    Taky si to myslim serie UNCHARTED JE TO NEJLEPSI co jsem kdy hral a po graficke strance je to stale uznasne !!!!
  • BelaJBB

    hm

    Levelovanie je oproti jednotke nevyvážené.
    • Tak neleveluj a Scoruj !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit