Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.

    Tak ci po grafickej stranke to bude uplne best of Sony to neviem... Ale minimalne hra sa to zda byt paradna, takze mi to je vcelku jedno :o)
  • Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.

    Tomu věřim... A ne když to tvrdí EA o Crysis 2 a pak 3 a vypadá to, že mi televizi někdo polil bahnem když hraju...
  • Hanzales

    Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.

    Po sérce Uncharted není důvod tomu nevěřit :) Za ta léta věřím, že už si ty nástroje očmuchali skrz naskrz a nedají kousku křemíku odpočinout :)
  • Capcom zatím naskladnilo pouze milion kusů DmC Devil May Cry. Původně předpokládalo, že se koncem března...

    Přitom tak skvělá hra a tak relativně malé prodeje.Kdyby lidé nekoukali jen na značku jako je např. Call of Duty tak by kvalita a prodejnost her mohla být podstatně výš.PS:Nic proti Call of Duty
    • Ale takovy uz fanousci jsou. Jakakoli zasadnejsi zmena v jejich oblibene serii je pro ne duvodem k odsouzeni titulu. A to se pak ti sami divi, ze Call of Duty serie se roky nijak nemeni. Vsak to je preci presne to, co hraci chteji. Kazdopadne je to jejich chyba. DmC je skvela hra a ani si nemyslim, ze by byla nejak vyrazneji jednodussi nez je DMC4. Ano, ma intuitivnejsi ovladani, ale to je snad dobre ne? Dante mi hodne pripomina Nera ze ctyrky a co se tyce prostredi, tak to musim pred Ninja Theory smeknout. Je to opravdu parada. Atmosfera ve hre by se dala krajet a efekty, ktere ve hre pouzivaji (cesta kreslena kridou na stenu, bossfight ala tron, apod.), to je opravdu pastva pro oko. Vyvojari prisli s obrovskou porci napadu a ze hry udelali vyjimecny zazitek po vizualni strance a perfektni rubanici po strance hratelnostni.
      • Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.

        Jenže je škoda, že fanoušci pohřbí kvalitní titul kvůli drobnostem. Já problém s ovládáním a obtížností neměl. Možná by přeci jen bylo rozumnější nechat vybrat alespoň tu třetí obtížnost hned ze začátku, ale bez výbavy z dohrané hry by to bylo zase o něco ostřejší, tak co s tím... Osobně mi tento díl sedl více než 4. Reboot bych zařadil v kvalitě za třetí díl. I když jsou na něm léta znát, je to klasické DMC v nejlepší formě. Reboot má určité změny, ale myslím, že určitě ne horšímu takovým způsobem, aby byl pohřben a zapomenut. Mě změny nevadí a osobně si myslím, že to je lepší než se křečovitě držet schémat. Fanoušci nový DMC mohou asi jen milovat, nebo nenávidět, nic mezi tím . *1*
    • Capcom zatím naskladnilo pouze milion kusů DmC Devil May Cry. Původně předpokládalo, že se koncem března...

      Devil May Cry je taky značka, ale myslím, že dost lidí, kteří hráli předchozí díly, se rozhodli "bojkotovat" hru pouze kvůli účesů, či jednoduchosti. A co si budeme nalhávat, vypuštěné trailery tomu také moc nepomohli. I já čekal průměrnou akci, ale nakonec jsem dostal zábavnou a místy velmi originální řezničinu. Myslím hlavně design a prostředí některých levelů, je to paráda i když člověk jenom kouká.
  • Singleplayer X360 verze Dead Space 3 je rozdělen na dva DVD disky. Ten druhý bude potřeba od 10. kapitoly.

    Jak za krále Klacka
  • Keyz

    The British Files: Ultima 6 Project 1.1

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/04/the-british-files-ultima-6-project-1-1/

    Zajímavá "modifikace".
    Nikdy jsem to nesledoval ale nainstaluji DS a vyzkouším.
  • Na steamu nove SKYRIM i pro nás Švejkistán

    Včetně všech DLC
    + preload DLC DragonBorn PC, hratelný od zítřka.
    • braveman

      Bleskovka 31.1.2013
      STEAM konečně nabízí The Elder Scrolls V: Skyrim (včetně datadisků) už i v našem regionu.
    • Jojo, pred par dnama tu o tom psali... *3*
  • ucho

    PS3

    Dá se někde koupit Resident Evil 4 na PS3? Nikde to nemůžu najít.

    edit: hm, na ps store jsem našel za pět set, ale to je celkem dost a zatím jsem si tam nic nekupoval, moc se mi nelíbí ten limit na instalace :)
    • Do registrů STEAMu přibylo Halo 1 až 3, Duke Nukem 3D+, Fez, Shadow Warrior a mnoho dalších titulů.

      Poděkuj Sony za tuhle krásnou cenu... na Xboxu to je za 299Kč :D
    • montatatana
      Limit instalace? Sam si to muzes nainstalovat kolikrat chces. Limit je jinak na dve konzole, aby si to lidi nesdileli mezi sebou.
      • ucho
        tak nakonec jsem se rozhoupal k tomu PS+ za 1300,- (no pak jsem zjistil, že na amazonu prodávají za 1000,- :) ). tak snad se tam časem něco s tím RE4 objeví, alespoň sleva :)

        jestli jsem to pochopil dobře, jestli chci mít k těm hrám stálý přístup, musím je stáhnout, jinak se časem vymění za jiné a mám smůlu?
        • Jo, alespon staci si je jako koupit, abys je mel jako v dokoncenych nakupech. Takze je nemusis mit na disku ale muzes si je stahnout za pul roku. Ve stredu tam pribude Sleeping Dogs, Quantun něco a F1 all stars nejaky zavody :). A s tim RE4 tam bylo asi pred mesicem ci dvema Resident Evil 5 Gold.
          • ucho
            oki, v poho, nechvátám na to. hrát mám co, tohle snad neuteče, spokojím se s případnou slevou a pak bych koupil. skoro lituju, že jsem si minulý týden objednával z anglie infamous 2, když je tam teď zdarma, ale co už, i tak se to asi vyplatí.

            jinak teda ještě jsem si koupil final fantasy ix a našel jsem ho jen u accountu v download listu mezi demy, co jsem jednou stahoval... celkem bordel a nepřehledný. nebo mi něco uniká? ty dema bych chtěl například z toho download listu hodit pryč...

            edit: tak instaluju LBP2 a už to 20 minut stojí na 43 % ...
          • braveman
            Sleeping Dogs, F1 Race Stars a Quantum Conundrum *3*
            • Jojo, to! *2* Na Sleeping Dogs se tesim uz od dne oznameni ze tam budou, to je presne takova ta hra co by me zajimala, ale ne zas na tolik aby me donutila dat za to litr *4*

              Ten Resident Evil jsem nikdy nehral a kdyz byl ted k PS+ zadarmo 5. dil a jeste gold tak jsem to zkusil a hodne me to chytlo, hlavne to hrat s kamaradem. A to kazdej rika, ze to uz je slabsi dil...

              Co ja vim tak ti nic neunika, je to opravdu neprehlednej bordel, po case bude nejrychlejsi cesta ke hre proste vyhledani hry v obchodu a stahnuti z jeji stranky
      • ucho
        fakt? někdo mi říkal, že lze instalovat jen 5x a pak musíš koupit znovu...

        edit: tak v tom případě se zdá, že jsem byl mylně informován. no tak to abych omrkl, co na tom storu teda vše mají...
        • Limit instalací rozhodně neni, jen ty 2 konzole, jak píše kolega. Nevim jak to ale funguje, sam bych to rad nekdy zkusil :D Mam koupeno dost her z obchodu, takze muzu nekomu pucit prihlasovaci udaje, on si to stahne, prihlasi se zase na sebe a bude to moct hrat?
          • Limit by měl být na 3 konzole (neplatí u všech her, ale u většiny ano) s tím, že dokud na jedné konzoli existuje alespoň jeden účet s aktivovanou danou hrou, mohou ji hrát i ostatní uživatelé na té konzoli.

            Pro odebrání aktivace je myslím nutné účet na konzoli deaktivovat, případně deaktivovat všechny konzole naráz přes web.
    • Zkus google, tam se ti dá najít věcí... no vážně, i Resident Evil 4 *3*
      • ucho
        neboj, google žhavím, ale pořád mi to nutí šestku :)
        • Nejde na PS Store koupit nejakou digitalni hd edici?

          mas to tu https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/search/f=^resident%2Bevil|bucket~games%3Agame_content_type~games|

          519,--
  • Do registrů STEAMu přibylo Halo 1 až 3, Duke Nukem 3D+, Fez, Shadow Warrior a mnoho dalších titulů.

    Hmm, podle ruské stránky je tam Halo 3 záznam den, ale podle téhle už půl roku http://cdr.thebronasium.com/sub/15738. Navíc ty komunity Steam zase vypnul. Možná Valve troluje *1*
  • Do registrů STEAMu přibylo Halo 1 až 3, Duke Nukem 3D+, Fez, Shadow Warrior a mnoho dalších titulů.

    Halo přece není na PC 2 a 3...silně pochybuji že by se dohodli s EA když si vezmu ten obrdel kvůli ME 3 ....to se mě fakt nezdá.
    • zdenur

      Do registrů STEAMu přibylo Halo 1 až 3, Duke Nukem 3D+, Fez, Shadow Warrior a mnoho dalších titulů.

      Přibylo dost titulů, ale že odebrali Mafii, to mě nasralo.
    • Halo 2 na PC je a EA nemá s Halo nic společného.
      • Do registrů STEAMu přibylo Halo 1 až 3, Duke Nukem 3D+, Fez, Shadow Warrior a mnoho dalších titulů.

        OK na Pc je to jsem si ani nevšiml :) Ale EA nebo MS mas prašť jak uhoď :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit