Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petice: Get Devil May Cry pulled off the shelves.

    https://petitions.whitehouse.gov/petition/get-ninja-theorys-dmc-devil-may-cry-pulled-shelves/4sd9LD6P
    • Hezky, už to podepsalo 55 fanoušků, kteří mají v hlavách úplně nasráno.
      • Hlavně se mi hrozně líbí, jak pan pisatel tvrdí cosi o tom, že má "právo si vybrat". *1* . Za chvíli se budou dožadovat práva na Half Life 3, nebo něco.
  • Black_Hand

    Bývalý prezidentský kandidát Ralph Nader přirovnal násilné videohry k elektronické dětské pedofílii.

    divny preklad. on oznacil herni vyvojare (nasilnych her) za ekvivalent elektronickych pedofilu. primo lidi, nikoli hry.
    • Magister_Peditum
      Jo, teď jsem si to taky přečetl, ale to na věci, že je to blbost, nic nemění. Hry mají svoje hodnocení přístupnosti a nikdo je dětem nevnucuje. To je jako kdyby pedofilové dávali inzeráty do novin, ke kterým děti nemají podle zákona přístup. *4*
      • Black_Hand

        Bývalý prezidentský kandidát Ralph Nader přirovnal násilné videohry k elektronické dětské pedofílii.

        ale v takoveto situaci je velmi na miste byt dusledny v prekladech a interpretaci druhe strany.
        • MidnighT91

          Bývalý prezidentský kandidát Ralph Nader přirovnal násilné videohry k elektronické dětské pedofílii.

          Stačí se podívat na tu fotku, takového senilního, zahořklého dědka nemůžete brát vážně protože vůbec neví, o čem mluví...
  • Magister_Peditum

    Bývalý prezidentský kandidát Ralph Nader přirovnal násilné videohry k elektronické dětské pedofílii.

    Blbost je věčná. Za chvíli nazvou hráče Heart of Iron, kteří hrají za Německo, nacisty... *1*
  • Paradox interactive

    ... rozesilalo Steam klice pro Europa Universalis III Chronicles pro ty, kdo jsou registrovany u nich na forech (jako oslavu 500 000 registrovanych strategu :) ) Tak omrknete maily
    • Inquisitor
      Jo už jsem taky zjistil a navíc 50% sleva na jejich hry. Super akce.
  • Na novém Xboxu spolupracuje designér Andrew Kim (Coca Cola, HTC 1).

    Z toho, jak jste napsali tuto zprávu, bych nabyl dojmu, že ten designér někdy pracoval pro Coca Colu a HTC. To ale není pravda.
  • postolka

    EA si nárokuje právo odříznout testery SimCity ...

    EA proste vi, jak si udrzet komunitu :D.
    Chapal bych, kdyby testery motivovala nejakym bonusem za kazdou objevenou chybu (treba achievement), ale takhle jim vyhrozovat... To bude spise kontraproduktivni.
    • EA si nárokuje právo odříznout testery SimCity od všech her z její dílny, pokud nějakou chybu nenahlásí.

      Pokud vím tak je Closed Beta na tři dny. To není moc za to, aby mi EA sebralo hry :D .. co to zase vymejšlej. Ajo vlastně vždyť se tu bavíme o EA :D .. tudíš bych napsal hned první chybu a to tu, že hru má pod palcem právě tato firma :D
    • prudislav

      EA si nárokuje právo odříznout testery SimCity od všech her z její dílny, pokud nějakou chybu nenahlásí.

      ještě ze sjem se nakonec neregnul - stejně na to nebudu mít čas a smy netem ani nemá cenu hrát only only hru
    • Neprijde mi to jako vyhrozovani...
      • postolka
        No "kdyz neudelas to co ti reknem, tak ti neco seberem" mi jako vyhrozovani prijde :D.
        Ja ale hlavne nechapu proc to vubec delaji, vzdyt ta beta trva chvilku. To chcou usetrit na provozovani serveru a davaji to tak okate najevo? (nic jineho me nenapada) Navic u hrace, ktery si na tu hru zvykne a bavi ho je velka pravdepodobnost ze si ju pak koupi.
        • Jako na druhou stranu. Podle mého by closed bety měli být od toho, aby na nich hráči (tudíš beta testeři) hledali bugy, chyby a nedodělky. Pokud na tohle chtělo EA upozornit tak proč ne, ale šlo by to řešit jiným způsobem, jako třeba takovým, že by Closed beta byla třeba na týden, a když do dvou dnů nic nenajdeš nebudeš moct hrát dál. .. ale pořád si stojím za tím, že EA je šmejd :D
          • postolka
            Kdyby jim za to platila, tak to pochopim. Ale doted jsem closed bety chapal spise jako bonus pro hrace a komunitu po tom, co uz je hra prakticky odladena. Tohle podle me jenom vytvari zbytecny natlak na ty co se do te bety dostali. Navic takove podminky podle me povedou jednak k tomu, ze nekdo kdo poctive hleda a nenajde tak ma utrum a jednak k tomu, ze to lidi budou ve vetsi nebo mensi mire obchazet (vymenovat si je mezi sebou, vymyslet si je, pripadne hlasit blbosti).
            • Mne neco takovyho prijde jako rozumna podminka ktera s vyhrozovanim nema nic spolecnyho. Navic v tom clanku k tomu pisou ze jde hlavne o pripady kdy lidi takovy bug zneuzivaji a nenahlasi ho.
  • Francouzský Amazon nabízí PC verzi GTA V.

    To nabízí aji náš x-xone. Nevidim na tom nic spatneho kdyz je takrka jiste ze na podzim to tu mame pro PC
  • Série Monster Hunter má údajně zůstat na následující tří roky exkluzivně na 3DS.

    meh, toto je jedna z mala serii, pri ktorych sa modlim aby konecne nieco vyslo aj na normalnu platformu, ne same 3DS a Wii a podobne blbosti... Tak to vypada, ze najblizsie tri roky nic nebude, coz je dost divne uz len z toho dovodu, ze Monster Hunter je imo presne hra ktora by hardcore hracom (ci uz na PC/PS3/X360) naozaj vyhovovala.
    • Malleth
      Moje řeč. Osobně sem očekával že udělaj další díl na WiiU a udělaj z toho tahák.
  • Jestli Kickstarter projekt Wildman nedosáhne cíle, bude to znamenat téměř konec i pro vývojářské studio...

    Sbohem, a šáteček a už nikdy citově nevydírejte .... měli jste se vrátit k Dungeon Siege a Supreme Commanderu ! Wildman ani trochu nenadchnul ....
  • Pro více než desítku achievementů si ve hře Tomb Raider budete muset zajít do multiplayeru.

    Toto absolutne nenavidim... uz v AC3 som bol z toho na nervy... hru by človek presiel na platinu relativne v pohode ale achivmenty z multáku? do singleplayerovej hry? to je humus... bohuzial dalsia hra ktoru nedohram na 100% celu...
    • montatatana
      Jo, multakovy trofeje jsou zlo. Zvlast treba pokud si chce clovek udelat na platinu nejakou starsi hru, ktera ho zrovna chytla. Diky tomu, ze multak uz nikdo nehraje nebo je uplny vypnuty ma smulu a to mi prijde vcelku dost nefer.
    • Haha, nevěděl jsem, že existují lidé, kteří berou achievementy tak vážně *1*
      • Ataker

        SEGA ve spolupráci s Gogogic chystá cross-platformovou free-to-play bitevní hru Godsrule: War of Mortals.

        Achievementy mi dokážou vrátit chuť do hry, kterou jsem už jednou nebo víckrát dohrál.
        • Přesně tak, například v GTA IV jich člověk po dohrání příběhu může dělat mraky a je to zábava přicházet na to co by člověka ve hře normálně nenapadlo :)
      • Black_Hand
        lidi jsou jimi hodne posedli hlavne protoze MS za ne odmenuje.
        • A jakým způsobem? Nevšiml jsem si, že bych si za G body mohl stáhnout avatar kra*inky či DLC.
      • No taky jsem se divil jak se můj kamarád honí za platinem v MGS ........ asi za to může ten zastydlý skaut ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit