Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj

    Tomb Raider se bude muset obejít bez demoverze, vývojáří nechtějí spoilerovat příběh. Tak proč prostě...

    To je největší blbost kterou jsem kdy slyšel...V editoru smrknou jednu demo misi během 10ti minut...
  • MrSanta

    A zas ten Cyberpunk 2077

    Na oficiálním YT kanále této hry je povídání tvůrce stolní hry Cyberpunk 2020 Mika Pondsmitha, ze které vychází mnou velmi očekávaný Cyberpunk 2077. Mike Pondsmith se na výrobě hry podílí.
    Video jsem ještě neměl čas shlédnout, ale určitě je to zajímavé *3*.
    http://www.youtube.com/watch?v=xYxt7cwDk4E
    • michelangelo
      "The street finds its own uses for things." Jiskry novinek z ostatnich her v mych ocich nejak blednou v konfrontaci s kazdou dalsi o Cyberpunku :)
      • MrSanta
        Jojo, vypadá to, že by se z toho mohlo urodit něco hodně dobrého. Trochen jsem zabrouzdal a různé informace co jsem zachytil o předloze se mi velmi líbí. A cyberpunkových her je sakra málo. Vlastně posledních X let nejsou vůbec žádné v rámci velkých RPG her *1*.
        Též jsem na Cyberpunk 2077 hodně zvědav, jenom to datum vydání "nejdřív v roce 2015, ale klidně i později" se mi moc nelíbí *15*
        • michelangelo
          Teaserovske "comming: when it's ready" je dobry znameni. Ja jen doplnim: "radsi vubec nez blbe!".
          • MrSanta
            Jak vůbec? Ne*er *3*. Radši později, než blbě.
    • Na videacesky.cz je to i s českýma titulkama *4*
  • Proč tohle čtu na živě a ne tady ?

    "Nvidia: PlayStation už nikdo nevyvine, proto máme Shield"

    http://www.zive.cz/clanky/nvidia-playstation-uz-nikdo-nevyvine-proto-mame-shield/smysl-shieldu-a-stav-trhu-s-konzolemi/sc-3-a-167154-ch-84992/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink
    • Protoze kdyz si to prectes, nic zavratne novyho tam vlastne nerikaj
      • Ale říkají , třeba ten postoj vůči ostatním konzolím mne hodně zaujal . Info o Shieldu co vyšlo jsem si mohl přečíst +-všude stejné . Tam zpovídají šéfa Nvidie a pohled zevnitř který není jen strohé PR se vždy hodí .
  • MidnighT91

    343 vypne dne 15.2.2013 multiplayer servery PC verze hry Halo 2.

    Sakra wtf? do teď jsem měl za to, ře jediné Halo na pc je Combat Evolved, není to nějakej omyl???
    • MrSanta
      Ne, není to omyl. Halo 2 skutečně vyšlo na PC. Tehdá kolem toho bylo velké haló, protože hra byla Vista only.
      • Tak proto ji nikdo nehrál a na PC propadla ... ;)
  • 343 vypne dne 15.2.2013 multiplayer servery PC verze hry Halo 2.

    A to jsem tak pred tydnem zrovna zacal uvazovat, ze bych si to koupil. Kdo to hral, jak je na tom singleplayer? Stoji za zahrani?
    • Kubi

      Je to stejná bída, jako první díl...... Upřímně, za ty prachy, je tu hromada jiné zábavy
    • ucho
      týjo jsem ani nevěděl, že je Halo 2 na PC.
  • Warriosparky

    PSV očividně dovolí mít nainstalováno maximálně 100 her a aplikací.

    To je přece jasný už od vydání. Vita má 10 "ploch", na každou se vejde 10 "bublinek" s hrama (aplikacema), čili 100 položek. A nevidim v tom žádný problém, bych chtěl vidět, jak se dotyčnému vejde na 32GB kartu 100 aplikací, to tam má samý minisky za 20 Kč, ne?
    • montatatana
      vsak to tam pise "I have around 50 minis, 10 PSOne titles, 20 or so mandatory apps, and 20 Vita/PSP games"
      Osobne taky nechapu, proc bych toho mel mit tolik najednou. Dle vseho ale lidi vyzaduji jeste vic a chteji i slozky.
      • Warriosparky
        Vidiš, toho jsem si nevšiml nebo to tam nebylo (páč je u toho EDIT). *2* Ale stejně ho nechápu, mně 100 bublinek bohatě stačí. Na PC taky nemám najednou nainstalovaný všechny hry co mám. *3*
        • .) Omlouvat nedokonalost tím že tuhle fičurku přece já stěží využiji ... to smrdí jablečným přístupem .
          • Warriosparky
            Já prostě jen (očividně narozdíl od toho týpka) nehraju 80 her najednou.
      • Copak si dneska ještě někdo dovolí vydat něco highendového co nezná pojem složka ? Jo Sony .....
  • Crytek v Istanbulu otevřel nové studio, které se zaměří na free-to-play hry.

    Crytek výborně!!!!
  • montatatana

    V tomto roce dorazí na PS3 Star Wars 1313.

    Říká kdo? V diskuzi na te FB strance se jeji autori omlouvaji za vyvolani povyku a jen chteli znovupripomenout obrazky :)
    • braveman
      Díky za info. Za chvilku vyjde aktualizovaná bleskovka, že šlo o mylnou informaci.
  • MrSanta

    Cyberpunk 2077 - jak se kutil trailer + artworky

    http://www.behance.net/gallery/Cyberpunk-2077/6573211
    Jestli to tu už bylo, tak sorry *4*
  • ucho

    Deadly 30

    http://store.indiegala.com/index.php/the-deadly-30-bundle.html

    zajímavá hříčka :) za dolar pro desuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit