Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeanuX

    Vývojáři z BI byli propuštěni :)

    http://www.novinky.cz/zahranicni/290316-dvojice-cechu-podezrela-v-recku-ze-spionaze-je-volna.html *4*
    • :) A tímhle dokazujeme že o materiál pro hru nešlo .... s těmi lidmi nechceme mít nic společného :DDD

      ROFL ;)
      • Spíše mě saráží to že lidi o tom vědí ho*no.Dneska se na to používají jiné technologie možná už i Google Earth se na to hodí lépe než nějaké fotky. *15*
    • Když si v tom článku čtu komenty je mi z toho zle *11* .Vědí o tom ho*no a říkají,že je tam měli nechat.Jenom banda ovcí z TV Nova . *13*
    • Pinkamena

      hurááá

      http://youtu.be/KFfCKy0nKr0?t=33s
    • Haleluja!!! Moc jsem jim to přál, snad už neudou potíže... *3*
  • Pinkamena

    NPD: Nejprodávanější hry v roce 2012 - 1. Call of Duty: Black Ops 2, 2. Madden NFL 13, 3. Halo 4.

    Nečekaně. :P
  • MidnighT91
    Kluci podařilo se někomu vyřešit problém se spuštěním reinforcements u army 2 mám na mysli tenhle problém "Failed To Load File Pmc Addons Air_pmc.pbo"
    • ucho
      jsem si vždycky myslel, že tahle hra má oficiální fórum, který je plný fanoušků, co o tý hře ví vše... asi jsem se spletl, když se chodí pro rady k téhle hře sem...
      • to je sakra ochoty zase...
        • ucho
          tady jde čistě o pravděpodobnost rychlého získání odpovědi. tedy pokud má hra nějaké aktivní fórum, kde se vyskytuje spousta zkušených uživatelů dané hry, dá snad rozum, že nejlepší bude směřovat dotaz tam.
          já třeba tu hru nehrál a zkušenosti s ní nemám, byl jsem ale ochotný ho za užití sarkasmu nasměrovat lepším směrem (nevšiml jsem si, že by mu tady jinak někdo podal odpověď řešící jeho problém). při kladení dotazu je většinou nejdůležitější, aby dotyčný dostal rychlou odpověď.
          jinými slovy nedává smysl, proč by nešel rovnou ke zdroji, kde má největší šanci na získání rychlé odpovědi. na oficiální fóra někteří lidé nelezou, když nemají hru legálně, ale to předpokládám nebude tenhle případ, když se Arma 2 rozdávala zadarmo...
          co se týče tvého příspěvku, jeho hodnota k tématu je nulová... ale ano, reaguješ na mě, tak sis chtěl jen postěžovat v internetové diskuzi :)
          • tou rádoby vtipnou odpovědí jsi mu určitě moc pomohl... :)

            a za dobu, než jsi sesmolil tuhle odpověď, bys možná stihl pro něj najít odpověď a doopravdy pomoct.
          • MidnighT91
            na oficiální forum jsem se díval jako první, problém vyřešen u steam verze upraveným instalátorem, tu já bohužel nemám a jinej fix jsem nenašel...
  • Malleth

    Už i Chriss Taylor je na kickstarteru

    Gas Powered games (Dungeon Siege, Supreme Commander), rozjeli kickstater kampaň s RTS/RPG hrou Wildman

    http://www.kickstarter.com/projects/gaspoweredgames/wildman-an-evolutionary-action-rpg
  • Zbrusu nový engine hry Carmageddon: Reincarnation bude podporovat technologii Megatexture. (+ 2 screeny).

    A bude to fakt Carmageddon? To znamená lidi všude možně, odměny za jejich zajetí a taky v dnešní době by mohli dobře odlítávat kousky všude. Jinak to není Carmageddon a je to jen dnešní smetí, kterýho je hafo
    • Měl by být, jen v Německu a Austrálii to bude určitě jinak, jako vždycky :-)
    • Mě se víc líbíl Carmageddon 2, ten byl povedenej a bylo to dost těžký (mylím plnění misí, né řádění jen tak v ulicích). Jestli tam nebudou lítát lidské údy na všechny strany, tak to nebude Carmageddon! :-)
    • montatatana
      Je to vicemene remake jednicky, takze vsechno co bylo v ni :)
      • Dvojku chceme ....
  • montatatana

    Pár nových screenů z multiplayeru hry God of War: Ascension.

    Furt z jedne a te same mapy? Ukazali z te hry vubec neco jinyho, nez tohle? :)
  • 30 nejočekávanějších her roku 2013 podle časopisu Famitsu.

    Sestavoval to majitel 3DSka *1*
  • Pár nových screenů z multiplayeru hry God of War: Ascension.

    Mám betu ale ten multiplayer mě moc nepřekvapil stejně si to koupím kvůli singlu multi je pro mě jakési zpestření *3*
    • Mrkni na Xzone, k predobjednavce supr tričko
  • montatatana

    30 nejočekávanějších her roku 2013 podle časopisu Famitsu.

    *aj kecam, smazat :)
  • 30 nejočekávanějších her roku 2013 podle časopisu Famitsu.

    To sestavoval "znalec"
    • z toho neznám snad nic :D ale naštěstí je mi to úplně jedno :)
      • Tak treba GTA 5 snad znas ne? :D Ale jinak vetsina naprosto neznamy veci pro me taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit