Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pinkamena

    Povedený fanouškovský film na motivy Sonic the Hedgehog.

    ..No..já nevím...bere se to moct vážně. A Sonicův hlas je na zabití.
  • Jessica Nigri si zahrála na Assassinku.

    Dávám bod jen za ta kozy xD
  • SPAM

    Omlouvám se za offtopic, ale po žádný článek se to nehodí - neuvažovala redakce o banování účtů typů Doktor a spol? Jejich bravurních názorů a skvostné inteligence je na místní diskuzí škoda.
    • DarthSomething
      napsal anonym .......
      • ...

        A to že nemám v názvu nějakou herní postavu či herní tag má snad vliv na můj dotaz? Nemám důvod se tu registrovat či si tu dělat nějaké jméno v diskuzích, jenom jsem se zeptal (a ještě k tomu na špatném místě.)
      • Napsal anonym ;)
  • Sony společně s novým patentem odhalilo i nový design Playstation Move.

    Kdy bude vyhlášení soutěže o Far Cry 3?
  • Povedený fanouškovský film na motivy Sonic the Hedgehog.

    http://www.youtube.com/watch?v=8fGFjoeyc6I
  • RakeW

    Hudba k Spec Ops: The Line

    Jedna naprosto neaktuální informace. Věděli jste, že výborné score k Spec Ops: The Line složil Elia Cmíral, český emigrant, který má na svědomí třeba hudbu v The Last Express, Roninovi nebo Habermannově mlýnu (a taky, ehm, v Piranha 3DD). Škoda, že ty skladby nevydaly jako album (ideálně jedno CD score a druhý CD soundtrack, byť ty písničky jsou samozřejmě v pohodě dostupný), takhle je člověk odkázán na rip hudby přímo ze hry, což k samostatnému poslechu není zrovna nejideálnější.
  • Volby

    Měl jsem sice jiného favorita, ale teď je doufám všem rozumným lidem jasné, že prezident by měl být Schwarzenberg ať už spí, nebo umře do dvou let... Zemanovi a celé politické scéně se totiž musí ukázat, že se na korupčníky opoziční smlouvy a jiné gaunery nezapomíná. Tady nejde ani už moc o politiku, jako spíše o morálku a princip. Schwarzenberg může mít své nepopíratelné zápory, ale rohodně není horší než Zeman. Lidi, neblbněte kvůli zdražování - morálka je prioritní.
    • Já jsem byl velmi zklamán, že nekandidoval Velký Jyrka *9*
    • Jo Karel to je persona.Ten se ve světě při reprezentovaní ČR neztratí.Nepochybně si ho kamery budou všímat když bude spát i krásně srozumitelně mluvit.
      Karel je také velký vlastenec.Včera mi ukápla slza když jsem ho slyšel "zpívat" naši hymnu.Sice neznal text a místo "A to jest ta krásná země" řekl "A to jest ta česká země", ale odpustíme mu to.
      Karel má ještě jednu výhodu.Prý má velké socialní cítění.Nepochybuji o tom, že zákony pro které zvedl ruku jako např. důchodová reforma nebo zvyšovaní daňí, proplakal.
      Jo kdyby to šlo tak hned teď ho jdu volit.
      • nechapem co mate proti dochodkovej reforme, maju cesi priemerne 3 a viac deti? musite byt v sukromnej dochodkovej poistovni zo zakona, alebo mate na vyber?
        je statna dochodkova poistovna bezodna diera, alebo nieje?
        • ..takze minuskari, cechom sa rodi kopec deti, musite byt pod hrozbou sankcii v sukromnych spolocnostiach, a statna dochodkova poistovna je optimalne riadena *1*
          • Slavná důchodová reforma a její II. pilíř se vyplatí bohužel jen bohatým to za prvé.
            I kdyby byla pravda, že naše populace vymíra nebo jak to přesně řekli a že za 20/30 nebo 50 let bude na jednom pracujícím 3 důchodci tak bych nezaváděl nějaké II. pilíře a podobné blbosti, které by měly pomoci za těch 30 let (ony sice nepomohou, ale ať si lidi myslí že jo :) ), ale snažil bych se to zvrátit už teď.Právě díky této vládě se rodí méně a méně děťí, protože se střední třída bojí toho, že to jen těžko utáhnou díky fantastickým reformám a zvyšováním daní.
            Člověk nemusí být ekonom nebo odborník na tuto problematiku, aby jednoduše pochopil, že čím více bude vláda každoročně zatěžovat rodiny a celkově obyvatelé této země vyššími a vyššími daňemi a dalšími a dalšími poplatky tak se tady více dětí rodit prostě nebude.
            Ende
            • Strady

              Jednoduchý a jasny. Hold selský rozum. +1
            • Nevím co je na tom k nepochopení.Je sice hezké, že o daních nemluvíš, ale ony bohužel pro nás všechny s tím souvisí.Čím vice a více poplatků a vyšší daně budou, tím méně se bude rodit dětí, protože! rodiny více než to 1 neutáhnou nebo se minimálně bojí, že by neutáhly a tak jim stačí jedno.1 dítě = populace vymíra, to snad chápeš.
              Nó a dále nám z toho vyplývá co ? Kdyby za posledních pár let porodnost rostla a rostla by dále i v příštích 10 letech, tak by tyto děti narozené v tomto období dosáhly za těch 20/30/40 let dospělého věku a tedy produktivního což by asi změnilo ten poměr avizovaný vladou, která prosadila onu fantastickou reformu a říkala, že na jednoho pracujícího připadnou 3 důchodci.
              Nemusím jinak říkat, že čím vyšší daně tím nižši spotřeba a zarověň vyšší šetření domácností a tím i nižší výběr daní.
            • No jo, oni jim voliči jdou tak zářným příkladem, že?
            • skaven123: Ono to jde dost těžko, když se u nás po revoluci rozkradlo a promrhalo (např. na vojenských zakázkách atd., silnicích dražších než ve zbytku Evropy, informačních systémech za 100násobek ceny) několik set miliard korun. A politici kradou čím dál více.
            • a ako by si to skusal zvratit uz dnes, bez toho, aby si musel vysolit xx miliard ceskych korun? :)
              a o daniach nevravim, ale o tych 3 veciach co som tam napisal
              tj, rodi sa menej deti, nikto ta nenuti byt v 2. pilieri, a socialna poistovna je cierna diera (len si to myslim, my v sr to mame rovnake )
              (2.pilier je dobry podla mna v tom, ze na to socani zatial nemaju pravny narok, nemozu to prezrat)
    • ...jestli todle tvrdiš tak bys ses měl probudit do reality Schlafenberg se podilel na duchodové a socialní reformě, ktere se týkaji zavedeni soukromych duchodovych fondu, ktere se uz ted vesele tuneluji (Rusnok) a cirkevní restituce ktere budou platit pomalu jeste i tvoje děti tak se sakra prober a něco si přečti, kdybys byl vlastenec tak bys todle vubec netvrdil jestli se chcete vratit do středověku klidně volte knížete pána který na uzemí ČR ani svůj panský titul nesmi pužívat viz. ústavní zákon 61/1918 Sb.který je stále platný, Zeman má své mouchy ale jeurčitě volitelnější než nějakej Švýcar kterej ani nezná slova naší hymny aŤ tahne odkud přišel...mým favoritem je jednoznačně Milda Zeman *16* *16*
      • Proto budes volit Zemana ktery je mamou ceskeho korupcniho prostredi? :D Aha oni to jsou jenom mouchy tak to pak jo....
      • Díky za názor. Nicméně by mě zajímalo, proč si právě ty myslíš, že je důchodová reforma špatná? Díky.
    • Muj hlas ztratil, když řekl, že kluci zadrženy v Řecku nejsou špioni ale blbci...
      • Vrook
        To byl normální diplomatickej tah. Zahrát to na to, že jsou to jen blbci, co za to nemůžou. A podle mě lepší, než se snažit vysvětlovat, že jsou to jen tvůrci "vojenskýho simulátoru".
      • To pro mě ani v tom nejkrajnějším případě nedokáže obhájit volbu Zemana, byť s jeho výrokem taky nesouhlasím. S tím co udělal Zeman se to nedá vůbec srovnat.
    • ucho
      njn, když on se na začátku tak hloupě vyjádřil k situaci ohledně řecka a army... a nejsem si jistej, že s tou korupcí zatočil, tak jak proklamoval a ve vládě už je dost dlouho :) je to zapeklitá situace :) btw vážně tady chceš lidem radit, koho mají volit? neměl by mít každý tak nějak vlastní rozum na to, aby si nenechal podstrčit při tomto rozhodnutí názor a volbu někoho jiného?
      • Nechci nikoho navádět, jen si myslím, že hodně lidí o Zemanově minulosti neví, nebo na ni zapomnělo. Ale uznávám, že tohle není není nejvhodnější fórum. Každý rozhodně volte podle toho, kdo je Vám přirozeně nejbližší :-)
        • Zeman je demagog nejhrubšího kalibru . Schwarzenberg zase touží po titulu prezidenta jako skautík po bobříkovi odvahy . U mne propadli oba , já chtěl lidového prezidenta .
          • Já taky, ale bohužel to nevyšlo.
  • Spades

    Sony společně s novým patentem odhalilo i nový design Playstation Move.

    Huuuu dvojtej svetelnej mec? :D
    • Malleth
      Dafuq? Nechápu na co potřebujou dvě koule na přesnější snímání. Ten ovladač je dost přesnej sám o sobě. Nicméně nejvíc bizzare je ten fotbalista. Takový pózy taky běžně před telkou dělám.
  • volby...

    Sem rád, že Grygarovi byly víceméně pro Z. Roithovou, to byla i má favoritka....
    Bohužel co už chápu mnhoem méně a to je to všeobecné nadšení lidi pro K. Schwarzenberga... neříkám, že je třeba hloupej, nebo že na to nemá, určitě to je chytrej člověk a má zkušenosti... ale jinak, už je docela v letech a už nejni dvakrát ve formě, když mluví, tak mu je rozumět každý třetí slovo, když mluví a prezentuje se jakkoliv, tak vypadá jak kdyby byl nalitej a zfetovanej zároveň a jak jsem někde slyšel, chrápat si může i doma, proč by to měl dělat na hradě...
    Takže nechápu proč lidi chtějí aby tenhle člověk byl zástupce a reprezentant ČR pro celý svět.... :-)
    • Inquisitor
      Já hlavně nechápu ty jeho sliby. Proč už ty kroky neudělal za dobu co je ve vládě? Další Nečasuv pohůnek.
      • Ty to bereš jak nějaký rpg čovéče... Dyť on je ve funkci ministra zahraničí a poslance. Jakou má pravomoc si najdi sám. On sám žádný kroky dělat moc nemůže. Tohle není Monarchie.

        A btw neměli by jsme se vrátit z5 k debatě hrách?
        • Inquisitor
          Ale jako prezident, taky nemůže ovlivnit to co sliboval. Ale to je jedno, jak si říkal, ypět k tématu.
        • Bychom.

          Ale jo, laskavě si s politickými debatami odtáhněte někam na novinky.cz nebo idnes, kdo to tady má číst....
      • možná protože ve vládě 90% času prochrápal... *1* tak neměl čas, nic tam udělat... *1*
  • RakeW

    Lukáš v TV

    Lukáš Grygar sedí ve volebním studiu, hned za kosmonautem.
    • :)

      haha ted mluvi! *1*
    • heartless_cz
      Ted se dostal ke slovu. ;)
    • Inquisitor
      Taky jsem ho tam zahlíd. Koho pak asi volil? Tipuju to na Franze :D
      • ringmancz
        Karla volili všichni, říkali to v posledním FC
        • Inquisitor
          Tak to je smutný, další korupčník a člen téhle zlodějské vlády na hradě. Ale ono je to jako prašť nebo uhoď.
        • vlastik.plaminek
          A ví proč ho volili nebo prostě volili Karla jako většina jeho mladých oveček? Poslední FC jsem prošvihl, takže nevím jak moc s to řešilo.
          • Vidíš, mladý ovečky a zmůžou víc, než staří pardálové brečící u piva, jak je všechno na ho*no. Takový škatulkování je teprve na ho*no.
            • x_ander
              Tvoji kamarádi jsou "velká část voličů"? To těch kamarádů máš asi opravdu hodně, co? Já třeba taky volil Karla a vedlo mě k tomu spoustu důvodů, ne (jenom) to, že je to týpek. A to se zatím ještě řadím do té mladé generace.
            • vlastik.plaminek
              Mě je naprosto jedno, koho volíš nebo nevolíš, já se jenom snažil upozornit na to, že velká část voličů ani neví, koho volí. S tím menším zlem máš ovšem naprostou pravdu a je to taky důvod, proč nejdu na druhé kolo.
            • Poslouchej, může ti být docela jedno, koho jsem volil, ale nemám s tím problém, já nevolil nikoho, můj favorit byl Okamura a když se tam nedostal, k volbám jsem nešel. Nejsem ten typ, co by volil menší zlo. Mohl jsem akorát zkusit těžkou a sofistikovanou metodu "ententýky", ale k čemu by mi to bylo.
            • vlastik.plaminek
              Vím, že škatulkování je na ho*no, ale většina kámošů ho volila a ani nevěděli proč. Prostě volili Karla. To je podle mě na ho*no tím tuplem. A jenom tak by the way. Je ti doufám jasné, že pokud jsi volil Karla, tak jsi zároveň volil i školné, církevní restituce a rozprodávání státního majetku.
          • Vyjadřuj se slušné o mladé generaci. Nejsme žádné ovce... *3*
            • Neznám větší *3*
            • vlastik.plaminek
              Já taky nejsem žádnej fotr, ale většina mých vrstevníků ho volila a vlastně ani nevěděli proč a jediná odpověď byla, že je to týpek. Toliko k ovcím a jinému skotu.
    • už něco pověděl? čekám tu a poslouchám ty slovní průjmy, co z těch lidí kolem padaj...
    • Zrovna jsem tu šel psát :D
    • kde se tam sakra vzdal?
      • RakeW
        Jo, ho von tam vzal táta :).
      • RakeW
        Předpokládám, že na tuhle pestrou skvadru dělala ČT nějaké výběrové řízení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit