Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erik Todd Dellums (hlas Three Doga z Fallout 3) naznačil...

    Three Dog? Čili se F4 ponese ve stejném duchu, jako F3? Tak to se můžu se svojí oblíbenou značkou rovnou rozloučit a přivítat Foblivion. Achich achich.
  • Viktor_H

    Erik Todd Dellums (hlas Three Doga z Fallout 3) naznačil na svém Twitter účtu, že se oblíbená post apokalyptická...

    To já doufal, že už se nějaký ten pátek rozrůstá...
    • stavme sa,ze to bude len preskinovany...ako sa posledny elder scroll volal...?
    • braveman
      Fallout 4 zatím nebyl oficiálně ohlášen *3*
      • Viktor_H
        Tak to vím, jen doufám, že už na něm pilně pracují a nejsou teprve ve fázi předprodukce...
    • MrSanta
      Taky jsem myslel, že už to je dávno ve výrobě. Fallout 3 je z roku 2008 a Bethesda má "poslední" dobou rozpětí 5 let...
  • Svůj domov nalezlo již 2,2 miliony kusů hry Zaklínač 2.

    když už, tak 2,2 milionu (dvě celé dvě desetiny milionu :)

    jinak Zaklínač 2 je boží, přemejšlím, proč jsem ho někde kolem toho trpasličího města přestal hrát...
    • ..ja este skor, nieje to moja salka kavy .priliz akcne na mna
      • rancor1223
        Můj šálek kávy by to byl, ale nedokážu se sžít s tím bojovým systémem.
    • *1* *1* *1* *12*
  • http://www.indiegala.com/
    http://www.indieroyale.com/
  • Stahujte údajnou alfa verzi jedné z nejoceňovanějších her - Half Life! (thx dilinja)

    Uz sa tesim na plnu verziu urcite to bude parada
  • dilinja

    Stahujte údajnou alfa verzi jedné z nejoceňovanějších her - Half Life! (thx dilinja)

    ja jsem se o tom dozvedel az odsud takze kredit by mel patrit nekomu jinemu :)

    edit. Pravdedobne na ten link upozornil uzivatel Dobrý voják Jan Kotrobel takze thx jemu *5*
  • Stahujte údajnou alfa verzi jedné z nejoceňovanějších her - Half Life! (thx dilinja)

    NEJLEPSI BYLO DEMO :D tenkrat na Levelu...pecka
    • ****SPOILER ALERT****
      Prej se chystá i dvojka.
  • dilinja

    Kaz Hirai (šéf Sony) přiznal, že PSV se prodává pod očekáváním. Věří však, že v budoucnu očekávánou...

    pristi mesic planuju koupit Handheld a bohuzel to asi nebude Vita. Kdyz se podivam co si na to clovek muze poridit za hry tak je mu smutno *9*
    • Radioaktivni_surikata
      Já už Vitu přes asi půl roku mám. Her, co využívají potenciál Vity je bohužel minimum. Máš tu Uncharted, F1 2011, Rayman Origins (totožná verze s konzolemi, jen bez Coopu), Gravity rush, Silent Hill, Resistance, NFS. Co se týče Resistance, tak jsem hrál demo a nezaujalo mě to, stejně tak příšerně uhekaný Japonský gravity rush (holt se to jejich cenzurovaný péčko musí nějak projevit). Výborný je prý i WRC3, brousím si na to zuby a s první slevou jdu pro něj. Relativně nově jsou k dispozici i tituly pro PS1, je tam například první Resident Evil. Velká je i databáze PSP her a společně s těmi pro PS1 jsou za hubičku, maximálně do dvou stovek.

      Nebál bych se toho, že není na Vitě co hrát. Jsou toho mraky. Bohužel je valná většina z tytulů portovaná ze starších zařízení. Nezámej třetích stran o Vitu je bohužel dost evidentní. Možná kdyby na to v Japonsku lepili samolepky s nakouslým jablíčkem, že by se mohli vydavatelé posssssskákat jenom aby na to mohli udělat AA titul *1*

      EDIT: Slovo péčko je cenzurovaný? Seriously, wtf? *8*
      • dilinja
        no koukam ze to jeste prehodnotim. Na to jak je to zarizeni drahy a hrat na tom stary hry *9* chapu ze obcas prijde zachvat nostalgie a clovek si da HD remake MGS *5*
        • montatatana
          Drahy? Za pet tisic vykonnejsi prenosnou krabicku s lepsim displejem nesezenes.
          A tech her je sice stale relativne malo, ale vybrat se rozhodne da. Na Storu je tez spousta fajn nezavislych her a s tim PS+ ma clovek vybornej prisun dalsich veci na hrani :) (aktualne to Uncharted, Gravity Rush, Mortal Kombat, Knytt Underground)
    • Vem v potaz, ze pokud si zaplatis PS+ na 3 mesice (390kc) nebo na rok (970 v tuhel chvily-sleva) mas hromadu her zdarma. Co ja vim bylo tam Uncharted, Mortal Kombat, nejaky ty zavody, Gravity neco atd *4*
  • Nějakej prej Redditor leaknul alfa verzi Half-Life 1

    Ať žije Geban.
    http://www.moddb.com/games/half-life/downloads/half-life-sept-4-1997-alpha
  • Crysis 3 na WiiU nevyjde, Nintendo/Crytek/EA ho neshledalo obchodně zajímavým.

    Kde jsou ty doby kdy se nekoukalo na to jestli to nebo ono bude "Obchodně zajímavý"... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit