Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herní značky THQ se rozprodají v aukci 22. ledna individuálně. EA a Warner Bros. si brousí zuby.

    tak v tomhle připadě s tím jděte do prd*** mně mrzí to company of heroes a metro

    jen doufám že to za 3 měsice nestihnou zk**vit ty hry
  • vojtas562

    Čínský otec si najmul na svého třiadvacetiletého syna virtuální vrahy, aby mu znelíbil hru a začal se...

    extrem
  • Crytek zvažuje přenést herní značku Crysis i do jiného (než FPS) žánru.

    No kdyby udělali kvalitní RPG typu Zaklínač 1 z prostředí Crysis tak tomu bych se vubec nebránil.
  • michelangelo

    CD Projekt RED odhalí v první polovině tohoto roku další AAA hru, na které pracuje ještě déle než na...

    Cili maji 3 IP-cka na kterych se aktivne pracuje. Hmm. Jen se nemuzu ubranit kresleni certa na zed - a to, ze snad nebude kvantita na ukor kvality. Kazdopadne velka zvedavost a... jen houst!
    • heretic124

      CD Projekt RED odhalí v první polovině tohoto roku další AAA hru, na které pracuje ještě déle než na...

      A povedali niekde že to bude nová značka? Pretože by to kludne mohol byť ďalší Zaklínač! Doteraz oznámený nebol a bolo by už na čase vypustiť nejaký trailer.
      • michelangelo
        Mel jsem spis napsat: 'Cili maji 3 IP-cka, na kterych se aktivne pracuje?' Pac v rozhovoru se snad bavili o Zaklinaci, Cyberpunku a o neoznamene/nove hre. Detaily ztraceny v prekladu, protoze nejsem zadny rodily polak.
    • CD Projekt RED odhalí v první polovině tohoto roku další AAA hru, na které pracuje ještě déle než na...

      "Doufám, že shoříš v Pekle za to co jsi napsal :-)" Ne, já věřím že CD Projekt nebo já to vím, že jejich hry budou vždy požádné a ne slátaniny. Jsou to Evropané, kterří ví že na jejich hry čeká celá Evropa. Prostě nesmíš doufat, ale věřit že to bude pecka :) Nebýt těchto studií, tak nemá ani cenu se hlasitě hlásati k hernímu publiku a být hrdý hráč :)
      • rancor1223
        Čeká na ně celá Evropa, ty jsi vtipnej *15*. Udělali 2 hry. Dvě velice dobré, ale také žánrově specifické hry. Ale to takové Bioware také (a nebyli jen dvě) a podívejme se kam to dotáhli... Které třeba mě, paradoxně (protože přesně takové zpravidla vyhledávám), ani trochu nebavily a upřímně nechápu proč jsou tak úžasné (ukamenujte mě). A nemůžeš předpokládat, že jen díky jejich velice benevolentní politice ohledně ochrany svých her apod. budou teď všichni uctívat. Ano, je to od nich velice hezké, sdílím s nimi tuto úžasnou ideologii, ale taková ideologie mi dobrou hru nevytvoří. A že by byli zas tak veliké studio aby naráz tvořili 3 hry, to taky říct nemůžu. Já jsem přinejmenším skeptický.
        • Viktor_H
          Celá jejich user-friendly politika stojí na tom, že mají příjmy mimo prodeje svých titulů.
        • michelangelo
          Taky jsem si nemyslel, ze jsou tak velky studio, aby stihali tri velky hry najednou. Na druhou stranu, technologie maji svoje, znaji je. Takze technologicky nezacinaji od piky. A to jim, jak to tak vypada, dava cas realizovat se primo ve hrach. Taky asi chapou, ze ta technologie nebude aktualni porad a pokud z ni ted dostanou co nejvic / co nejlip vyrobenejch her, za me JEDINE DOBRE! A ano, prave podruhe hraju druheho Zaklinace a zase si to naramne uzivam.
      • Vrook
        Je úplně fuk jestli jsou to evropani nebo tučňáci z Antarktidy. Já osobně třeba nemám důvod posuzovat poláky pozitivně, co se týče všeho od hospodářství po kulturu. Ale jde prostě o to jakou maj firemní politiku, jestli maj na 3 velký hry najednou personální zdroje a prostředky (prachy) a v jakym poměru je utratěj za vývoj a marketing.
        Jo a o jakejch studiích mluvíš?
  • Vývojářský kit Android konzole OUYA se představuje v trojici videí.

    :) Bleskovkář zase nemá den ....
  • langustyn

    nvidia shield

    tohle vam zatim unika...
    http://www.youtube.com/watch?v=93L_lo-s5rU
    http://www.youtube.com/watch?v=URGa1ylSJAA
    ale dost pochybuju ze ten ac3 bezi primo na tom...
    • To první video je super , bohužel potvrdilo že displej lerhce odpojitelný asi nebude (WTF ?). Jinak streamování ... je to pěkné koukat se jak nám funguje celá konzole jako ovladač s vlastní obrazovkou , ale jako plnohodnotná konzole se zatím Shield moc nepředvedl .
      BTW : Nevidím důvod k tomu abych vyhozoval svoji 560Ti .
  • V ulicích polské Varšavy se rozjíždí reklamní kampaň ke hře GTA V.

    Někdo se hrál s Photoshopem?
  • Konzole Steam Box poběží na OS Linux.

    A myslel si snad někdo že na něčem jiném ?
  • Crytek zvažuje přenést herní značku Crysis i do jiného (než FPS) žánru.

    Dal bych si strategii ^^
    • Erendiel
      Crysis olympics? S nanosuitem by to mohlo být zajímavé *15* těžký dopping.
    • Chomaco
      Já zas nejakou parádní sociální pecku na fejsbúku.
      • Ja bych prosil o Crysis farmarstvi s co nejvic mikrotransakcema
        • Crytor simulator 2013!
          • DarthSomething
            na facebooku spíš Cryville
  • Nejúspěšnějším vydavatelem her (dle počtu prodaných kusů her) se za minulý rok na anglickém trhu stala...

    No ono to je tezky aby to byl nekdo jinej kdyz EA vlastni nebo distribuuje 75% trhu *1*. (cislo je smysleny jen jsem chtel proste vyjadrit ..... jakoze hodne *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit