Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Demons souls na PSN 23.1.2013

    DEMON’S SOULS is coming to PSN this January.

    The acclaimed action RPG that started it all will be available for PlayStation®3 on the PlayStation®Network on January 23rd 2013
    for Europe.

    European server will be maintained in order to let you keep on helping, tricking or invading other players worlds.
  • Neznáte hru pocházející z Ukrajiny, nebo Ruska teď přesně nevím. Je to sci-fi FPS střílečka. Dá se tam jezdit např. v bugině a v Česku nejde sehnat jinak než stažená popřípadě koupená v cizině.
    Dík za odpověď. *3*
    • No já sázel spíš na Boiling Point 2 : White gold .... ale je fakt , že tohle ani Precursors tu oficiálně nevyšly . Dokud se neobjevily jako herní přílohy v časopisech . A to za distribuční kanál ve kterém by se hra dala koupit i po roce tudíž vážně nepovažuju .
    • Chomaco
      Včera som sa chcel opýtať na to isté :D
    • jesusek
      http://games.tiscali.cz/tema/precursors-ne-recenze-54621
      Není tohle ono?
      • DarthSomething
        Jo a je to dobrá hra?
        Jednou jsem ji začal, ale kvůli něčemu jsem hned na začátku skončil.
        • ucho
          jak to může být ono, když se to u nás prodávalo?
          • Přečti si tu recenzi. Ze začátku to sehnat nešlo. Teď jo.
            • Je tady v sehnatelné podobě teďka, ale ne v oficiální sehnatelné podobě, leda někde na aukru a podobně. Což nijak neodporuje tomu, že se to dá oficiálně sehnat jen z ciziny nebo stáhnout.
            • ucho: Samozřejmě že se to Score sehnat nedá. Neprodané výtisky se ze stánků/prodejen stahují. Nebo si snad myslíš, že tam mají čísla od každého časáku/novin pár let zpátky? *1*
            • ucho
              Nemesus: no a já reagoval na toto "v Česku nejde sehnat jinak než stažená popřípadě koupená v cizině", což není pravda. pokud se to zde prodávalo, sehnat v Česku to šlo a JDE. a netahej sem pořád tu minulost, že se to zde zezačátku neprodávalo, to není nijak relevantní k původnímu dotazu... to, že se to prodávalo ale ano, z toho právě implikuje to, že se to u nás vyskytuje v sehnatelné podobě, tedy tato hra odporuje dotazu žadatele.
            • Já neobhajuju žádnej názor, reaguju na tebe, řekls, že se to tady prodávalo. Ne že se to tady prodává. A neprodávalo, zezačátku ne, dostala se sem až později a to její shitozní verze.
            • ucho
              Nemesus: a ty mluvíš z cesty :)
              pokud se to u nás prodávalo, sehnat se to dá stále. nebo si snad myslíš, že se všechny výtisky Score prodaly a už se nedají nikde sehnat? nebo chceš obhajovat názor, že tu hru seženeš pouze v zahraničí nebo na internetu? to neobhájíš... :)
            • Ale ty mluvíš v minulosti.
            • ucho
              přečti si, co píše, on nemluví o minulosti a snad ani v minulosti nežije...
          • DarthSomething
            Fakt?
            Myslel jsem, že to bylo jen jednou ve Score, nebo Levelu a jinak nikde. Moje chyba promiňte.
            • ucho
              ano, byla ve Score. to se ještě stále prodává za peníze, jestli nedošlo k nějaké změně :)
              dotyčný psal, že v Česku nejde sehnat, jen koupit v cizině nebo stáhnout z netu. to logicky tuto hru vylučuje, když u nás vyšla ve Score...

              edit: a dle googlu jde koupit třeba tady za 50,-
              http://aukro.cz/show_item.php?item=2913058079&utm_source=heureka&utm_medium=nove
  • Zajímavé výsledky MMO žebříčků.

    http://www.mmorpg-center.com/mmorpg-center-2012-players-choice-awards

    To asi bude tím, že hlasovalo tak málo lidí.
    • Všechny tři James Bond videohry zmizely jak z katalogu STEAMu, tak i Activision obchodu. Prodal snad...

      Ja se musim jenom smat, protoze hlasovani kde hlasuje pouze 2k lidi je absolutne k smichu a NIC nerikajici. Nema absolutne zadnou vahu asi tak.
    • No a co se ti na těch výsledcich nelíbí? S čím nesouhlasíš ? :)
      • No ne, že by tak malá hra (co se týká počtu hráčů) jako EVE byla top player's choice? I když těsně, ale stejně. Jednak mi to nepřijde moc reálné a jednak to naprosto zruinovalo takový ten hipsterovký feel :D .
        Ale samozřejmě souhlasím s tím, že EVE je nej MMO trhu, to zas jo.
    • Star trek onlineeeeee :3
  • peterka

    Návštěvníci herního serveru GameSpot rozhodlio těsném vítězství Far Cry 3 v anketě o nejlepší videohru...

    Né že by far cry byla špatná hra ale že by to byla nejlepší vydeohra roku bych neřek, a co teprv ME3 který mě zklamal.
    Správně by to mělo být 1.Dishonored a pak teprv FC3 a někde hluboko ME3 *3*
    • Ja bych to zas videl na Dishonored, Borderlands 2 a Xcom
    • rancor1223
      A já bych na prvním místě zase chtěl Walking Dead, na druhém Borderlands 2 a na třetím Planetside 2.
      100 lidí, 100 chutí.

      P.S. Ukamenujte mě za to, že neuctívám Dishonored *7*
    • Vrook
      Kdyby bylo první Dishonored, tak zas někdo jinej píše, proč neni první FC3. Že se vůbec namáháte.
  • Tento měsíc obdrželi majitelé PS Plus účtu zdarma BioShock 2, Guardians of Middle Earth a Mortal Kombat....

    Jeste Gotham City Impostors
  • Black_Hand

    25. prosince se prodalo 453 tisíc kopií Minecraft.

    v tom tweetu je 24. prosince
    • braveman
      jj, ale pokud se podíváš na všechny příspěvky oficiálního Twitter kanálu, hned za tímto ozámením je omluva s tím, že se číslo netýkalo 24., ale 25. prosince.
  • Někdo se snad uplně zbláznil

    http://www.youtube.com/watch?v=qvddTsS-3uM

    Nevím co k tomu říct, těžko si stěžovat když je to docela dobře udělaný. :/
  • co to ten prezident proboha vymyslel?
    • michelangelo
      Zavreli mu moc znamych, tak zakrocil.
    • Britský žebříček prodejnosti 52. týdne roku 2012: 1. Far Cry 3, 2. FIFA 13, 3. Call of Duty: Black Ops...

      :/ Jsem upřimně tím znechucen.
      • Omlouvám se za nadpis.
  • Nezávislá hra Fez zavítá i na další platformy.

    'bout fraking time...:)
  • Fanoušci sci-fi adventury Star Control 2 vydali HD remake tohoto titulu. Stahovat můžete ->zde<-.

    safra, tohle jsem pařil asi před půl rokem... to je nějakej update nebo něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit