Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam 113 her, ve kterých si užijete sněhu.

    peknej vyber ale mohli pridat, treba Blade of Darkness (nezapomenu na tu syte rudou krev na snehu) a starou logickou klasiku Kickle Kubicle
  • Třináctka končí na GOGu

    XIII, fantastic action thriller with unique cell-shaded graphics will be removed from our catalog in two days. It will NOT be removed from your accounts, but you will not be able to buy it anymore. Get it now 50% off.
  • Malleth

    Guerilla Games chystá na příští rok něco opravdu velkého.

    Sem ready. Sem zvědavej jestli je to další Killzone. Sucker Punch už by se taky mohli vytasit s tim co dělaj.
    • Tak myslím, že u Sucker Punch je to očividné - třetí inFamous (tedy alespoň v to doufám). A u Guerilla Games jsem někde četl, že chystají novou IP podobnou právě Killzone.
      • Malleth
        Podle mě dělaj Suckerpunch taky na něčem jiným. I když oba díly Infamous byli super, tak si myslim, že to téma už celkem vyždímali. Hlavně co se týče schopností spojených s elektřinou. Krom toho ten dobrej konec mě přišel dost uzavřenej.
        Taky se ještě neví, co kuchtěj Media Molecule za nový velký IP. Tearaway je jen menší projekt.
  • NHL

    Ahojte,nevím jestli jsem správně ale i tak se chci zeptat,chci si pořídit nhl na xbox ale nevim jestli jsou změny v nhl 13 natolik velké abych za ní dával 2krát tolik jak za nhl 12 proto poradte nebo alespoň napište svůj názor jestli nhl 12 nebo nhl 13 :) Předem díky *3*
    • Rozhodne NHL 13. Podstatne vylepseny jak brusleni tak cela fyzika. Pokud se ti nechce platit vic kup 12 a vlastne ani nebudes vedet o co prichazis, ale pokud si jen zahrajes demo 13tky tak ji budes chtit :)
      • ovládání

        Hele a stáhnul jsem si demo a s překvapěním jsem zjistil že ovládání nhl na xboxu je úplně jiné (xbox mám totiž nový a nhl jsem hrál jen 09 na pc a 07 na psp :)) dá se to nějak přenastavit na podobně ovládání jako je na jiných gamepadech? :)
        • Nevim, mam PS3, ale v nastaveni ovladani na ps3 je moznost Classic, NHL95 (myslim), New, a jeste neco. Zkus Classic, to je nejpodobnejsi predchozim
          • Jojo vyguglil jsem si nějaký fora a tam to psali že můžu bud' tou páčkou nebo normal tlačítkama ale i tak moc díky za rady ;)
  • multiplayer v novom Tomb Raider

    http://www.oxmonline.com/our-next-issue-tomb-raider-gets-multiplayer
    • Dochází nám náměty na trailery a lidi už nadávají, jak Lara vzdychá, rychle něco vymyslete do hry, ať můžeme udělat reklamu, bum a je to tam
  • Seznam 113 her, ve kterých si užijete sněhu.

    Nějak zapomněli na MGS4.
    • A kde je u všech Skotů Max Payne?
    • Mě tam zase chybí Syphon Filter serie. Ale těch her je určitě spousta. Každopádně hezká galerka. :)
      • Ach, Syphon Filter... Jaké nostalgické pohlazení *4*
  • Ukázka dabingu z první mise zrušené hry Stargate SG-1: The Alliance.

    Velka skoda, na SG hru som sa tesil jak decko a nakoniec zrusili aj Stargate Worlds..
  • ucho

    Cave Story+ Steam Key

    Cave Story+ Steam Key
    D8EJ7-EGP8T-PLV2T
    • Kde k těm klíčům ti lidi chodí? (myslím na tuhle konkrétní hru) Rozdávají se na každým rohu...
      • Vcera ji pridali do Humble Bundle
        • Bonusy v Humble bundlu

          Koukám že Beat the average tedy dostanou navíc Dungeon Defenders a Legend of Grimrock zdarma .... ostatní včasní contributors mají bonusy také .
    • Kde k těm klíčům ti lidi chodí? (myslím na tuhle konkrétní hru) Rozdávají se na každým rohu...
    • Inquisitor
      Díky
  • Malleth

    Takhle se slavili vánoce v Dark Souls

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=glPShSeKUTg

    Pokud, odkaz nefunguje. Stačí dát do vyhledávače: A Very Dark Souls Christmas.
  • montatatana

    Stáhněte si zdarma The Simpsons: Tapped Out pro iPhone/iPad zdarma nebo mnoho dalších mobilních her...

    To snad radeji ani ne. Dalsi otravna f2p chujovina, stejne jako valna vetsina EA nabidky na iOS. Jediny co mozna stoji za rec jsou Most Wanted, ktery az na debilni ovladani jsou hodne pekne zavody za jedno ojro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit