Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrdinové Sony přejí šťastné prožití vánočních svátků.

    ten vanocni helghast hej. *1* dneska me akorat ceka pod stromeckem killzone trilogy. to se bude parit. *14*
  • MrSanta
    Tož šťastné a veselé *1*
    • Ataker

      Nintendo Vám přeje prostřednitvím digitální pohlednice krásné prožití svátků.

      Také veselé Vánoce
    • tobě taky :)
  • Pro ty,co nemají fejbůk,tu mám klíč na Metro 2033
    8Y963-VN3TP-7CVNF
    Opět ty lojzo napiš,zda si aktivola,aby to nezkoušela celá planeta voe.. *1*
    • Díky, sice fb mám, ale z principu nikdy nechodím do těchhle akcí "sdílej a lajkuj", nicméně to Metro jsem zkusit chtěl, takže dík....
      • Super.. *1* mám dobrů náladu
        • Spades
          ...
  • Steam

    Pro chlapíka co chtěl slevu 50% na Chivalry, zrovna tam naskočila.
  • Syn Petera Molyneuxe se o Half-Life 3 nezajímá, přesunul se na Minecraft. A co na to Vaše děti?

    Mají si kde hrááát...
  • ucho

    Sleeping Dogs (Steam)

    Na GMG se dá hra koupit za 6 dolarů (30 % sleva + 6 dolarů dostanete na kreditu - zaplatíte 12 dolarů). Finální cena tedy 6 dolarů.
    • neni to spíš, že platíš 12 a pak si můžeš vybrat nějakou do 6 zadarmo?
      • ucho
        platíš 12, a zůstane ti 6 dolarů kredit na další nákupy.
  • MrSanta

    Pokud by se Sackboy připojil k Temné straně, už víme, jak by zhruba vypadal.

    Má tam toho víc, mě se hodně líbí tento Terminátor: http://sadecekaan.deviantart.com/gallery/#/d1wo7ta
    • Pilgrim66
      Vypadá jak Lukáš Grygar *1*
  • God-of-War

    Pokud by se Sackboy připojil k Temné straně, už víme, jak by zhruba vypadal.

    Ten je hodně epickej:D
  • Syn Petera Molyneuxe se o Half-Life 3 nezajímá, přesunul se na Minecraft. A co na to Vaše děti?

    No jestli je jeho syn stejnej jako on, tak je dobře že se na Half Lifu nijak podílet nebude - nechci potom pořád číst co dalšího v té hře (ne)uvidím...
  • Hledám

    Hledám kouzelníka přes Steam, který by mi vyčaroval slevu -75% na Arma : Combined Operations, platím v mana lektvarech, díky.
    • rancor1223
      Slevu ti asi nevykouzlím (teď je 40% a pokud dojde na Daily Deal bude alespoň 66% hádám), ale zeptat se musím, chceš to na DayZ nebo prostě chceš Armu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit