Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam slevy

    Na steamu začly prvidelné vánoční slevy. *3*
    • Pilgrim66
      Farewell money...
  • Třeba Fahrenheit (k sehnání na GoGu za slušný peníz)
    http://www.gog.com/gamecard/fahrenheit_indigo_prophecy
    • Tohle měla bejt reakce na Nože.
  • hitokage
    Bard's Tale k Váncům pro všechny, co přispěli na Wasteland 2. Steam klíč naleznete na svém Ranger Center účtu.
  • Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o...

    Ľudia, kto sa tu orientujete v zľavách na Steame, Chivalry - v tej prvej zľave bolo za 50% či len za 33? Ide mi o to, či má zmysel čakať, alebo rovno kúpiť, jak sú teraz vianočné zľavy...
    • DecadentFilms
      Chivalry doporučuji. Hra tak trošku na rage, ale zábava je to náramná:). Ale pokud nemáte rádi team killy (TK), tedy, když vás zabije někdo z týmu, do té hry vůbec nelezte:). Ušetříte své nervy.

      Já osobně se bavím, perfektní bojový systém, zábavné herní módy. Příjemné překvapení.
    • fixcz
      Bych počkal na daily a i po Vánovích bývají ještě větší slevy. Chivalry bylo nedávno -50% na Green Man Gaming, takže to si prošvihl :)
    • rancor1223
      Čekat jestli nebude na Daily deal. Těch 33% co je tam teď vydrží až do 5. ledna.
  • Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o...

    bože, ty hráči jsou dneska tak rozmazlený...
    • Nehrál jsem, tak nebudu soudit, ale už od začátku si všichni mysleli, že je to rychlokvaška, která se snaží svézt na úspěchu DayZ a asi je to pravda, když to i Valve stáhlo (v první řadě to tam vůbec neměli pouštět).
      • chceš říct, že je to jediná rychlokvaška, která kdy vyšla? když si to všichni mysleli, proč to kupovali? jejich blbost... to je jako koupit v den vydání Skyrim, naštvat se, jak je celej zabugovanej, a chtít prachy zpět; ale u velkejch her to takhle asi nefunguje :(
        • rancor1223
          A víš proč WarZ vůbec stáhli? A proč s tím už předtím mělo tolik lidí problém?
          Vývojáři od začátku lžou a délce vývoje a původu nápadu. No a teď jako bonus, byla celá jejich Steam stránka nacpaná nepravdivými informacemi o vlastnostech a stavu hry. To že jim to Steam zatrhnul je jenom dobře (i když už jen to že se to na Steam dostalo je mi záhadou). Teď mi prosím vysvětli proč jsou lidé, kterým se to nelíbí rozmazlení?
          • aha, já netušil, že když si přečtu nějakou zprávu v bleskovkách, tak k tomu musím mít nastudováno, abych správně chápal, o co jde :)
            • Vrook
              Kubas: Aha sorry, nevěděl jsem, že to byl vtip. V tom případě neni k zeblití tvůj charakter, ale jenom tvůj smysl pro humor.
            • žádná póza, prostě blbej fór :)

              ale jak je většina lidí schopná se hned začít děsně urážet, místo aby to ignorovali, to mě prostě pobavilo...
            • Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o...

              To je najlepsie, zacat to prekrucovat na hustokrutoprisnu pozu :D
            • Vrook: když si přečteš tu první zprávu, musí ti bejt jasný, že to byl vtip (a nikoho jsem neurážel, proboha); když pak člověk vidí, jak tady každej začne vyšilovat a brát si to osobně, tak se nedá vydržet nepokračovat v tom :) lidi na tomhle fóru opravdu nemají vůbec žádnou rezistenci vůči trollům, taky proto se jim tu obecně tak skvěle daří ;)
            • Vrook
              Kubas: Stačilo by přiznat chybu nebo napsat třeba "aha to jsem nevěděl". Takhle ze sebe děláš idiota dál a dál.
            • proč? tady moje neznalost někoho osobně uráží?
            • Když o tom nic nevíš, tak se nevyjadřuj.
            • Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o...

              No to nemusíš, ale keď už sa k tomu vyjadruješ a vyslovene odsudzuješ ostatných hráčov, tak by si si o tom mohol aspoň niečo zistiť, nerobil by si tu zo seba takého d*bila *3*
        • Tys asi dosud nepochopil proc cela ta kauza vznikla ze ne?
  • MidnighT91

    grafika

    Draci, chci bráchovy koupit grafiku na ktaré v pohodě rozjede Assassins Creeda III kterého dostane na vánoce (Grafika co tam měl doposud, nečekaně odešla do křemíkového nebe)... Jelikož jsou vánoce tak to s financema není nijak valný, nicméně jsem vybral tuhle http://pctips.cz/zbozi/produkt-191/sapphire-tech-sapphire-radeon-hd-6670-pci-e-1gb-ddr5-dvi-hdmi.html Osobně si myslím, že na tu střední vrstvu karet je dost našlapaná vzhledem k ceně ale zajímal by mě váš názor, máte s ní někdo zkušenosti???
    • http://i.imgur.com/98Vej.png

      Co je mi známo, tak 6670 je mnohem horší, než moje milovaná 5870. Ale na jakékoliv doporučování tu chybí zásadní údaj - cenové rozpětí. Aspoň mu tam dej 7750 nebo GT 640, ne? :D
    • Grafika

      Teď hraju AC 3 s nividii 560, tuším saphire... 1920x1080, vše max i AA bez lagů, asi 30 fps... za 4500 Kč.
    • .) Tak jo , tuhle jsem si před půl rokem koupil jako lowprofilovku do kancelářského PC .
      No dostačovala , ale to PC bylo celkově už ve výběhu , takže jsem nakonec raděj vyhodil peníze za novou sestavu s C3i a nějaký ten pátek zase vydržím....

      Jo někdy je holt už čas na to odstřelit celou sestavu a upgradovat kompletně .
      • MidnighT91
        Tak bráchovi je 10, jemu to na nějaký to pobíhání po lese a střílení z luku bohatě stačí... navíc je to jen dočasné řešení než budou prachy na novou sestavu s ddr3 a am3 socketem, prostě jen chci opravit počítač nějakou levnou low end grafikou aby měl na čem hrát až rozbalí Assassins Creeda (jeho nejoblíbenější hra*4* )
        jinak do teď tam měl HD 2600xt pro a stačila mu bohatě, hrál na ní i Crysis 2...
        • :) No vidíš , jí ji ze stavy odebral a vrátil jsem původní ATI 1300 Pro , s tím že to 9 letému synovci MUSÍ stačit :D . Ale když jsem slyšel ty jeho komentáře u FPS v Minecraftu .... no uvidíme co si zaslouží :D
    • To jsou vyhozené peníze. Radši přidej pár stovek a vem 7750ku, 550Ti, 650 nebo nějakou 460ku z bazaru/aukra. Všechny jmenované jsou o desítky % výkonnější než tebou vybraná a skoro všechno půjde na střední až vysoké detaily (akorát sem tam bez Ambient Occlusion, vyhlazování, teselace a DX11 fičur). Pokud ovšem k tomu je odpovídající procesor.
    • rancor1223
      Na střední detaily (bez AA) v 1280x1024 bude rád za 35FPS. O vyšších nastaveních nemluvě. Tohle také není žádná střední vrstva, ta začíná na takových 4000Kč.
      Na jakym rozlišení (a detailech) by to mělo jet?
      • MidnighT91
        1366x768 a na detailech ani nesejde AA je zbytečnost která žere spoustu výkonu ale viditelná změna je minimální...
        • 4:3 17" 1280x1024 forever ;) ...... širokoúhlé nudle začínají mít smysl až od 24" kdy se na výšku začínají staré 17" rovnat ....

          V době Voodoo 3 - kdo chce kouř , v době 6800 - Kdo chce stíny , v době 8800 kdo chce AA :DDDD .... Ta doba jednou přijde
  • ucho

    dárek

    poprosím, aby si hru aktivoval pouze člověk, který ji chce opravdu hrát v dohledné době, tedy aby měla užitek a neležela někomu v seznamu her jen proto, že to bylo zdarma... děkuji.

    The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC Steam Key
    ETBBR-YC5ZL-7I5V2

    Snapshot Steam Key
    9NL27-AW243-VHT4G

    bylo by i fajn, aby sem dotyčný po aktivaci něco napsal, aby to další lidé nezkoušeli zbytečně a tím neztráceli svůj čas :)
    • Děkuju ti moc ! Na isaaca koukám už pěkne dlouho a chtěl sem si počkat na vánoční slevu, takže díky moc za vánoční dárek , nechceš za to pár Dot 2?.. nebo kdokoliv, mám 4 kousky
      • Snapshot kdyžtak nechávám pro někoho jiného
        • Dota 2

          Jestli pořád rozdáváš doty2, tak bych se pro jednu přihlásil....
          • Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o...

            http://steamcommunity.com/id/Stanleyros/ kdo chcete dotu tak si mě najděte
  • Servery pro původní verzi Final Fantasy XIV se vypnou na přelomu roku.

    Však už běží alpha nové verze...
  • https://www.humblebundle.com/ 7
    • Pay what you want for The Binding of Isaac (and its DLC, Wrath of the Lamb!), Closure, Shank 2, Snapshot, and the documentary feature film Indie Game: The Movie!

      If you choose to pay more than the average, you’ll also get Legend of Grimrock and Dungeon Defenders (with a ton of DLC)! This bundle also comes with many fantastic soundtracks in lossless (FLAC) and MP3!
  • PS+ hry na leden

    Bioshock 2, Mortal Kombat, Guardians of Middle Earth

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit