Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemělo tu být video z GDS do konce týdne?
    • Keyz
      Já se dozvěděl,že možná bude do konce týdne.Jestli se to prostě stihne.
      Ještě mají 5 minut :).Když ne,tak snad v pondělí.
      To by mě zajímalo kolik těch přednášek nahráli.
  • Viktor_H

    GOD BLESS AMERICA!

    http://www.destructoid.com/mass-effect-and-more-attacked-over-school-shooting-240657.phtml *11*

    Hoši z redakce, tohle možná stojí za článek. *1*
    • "Byla to varianta toho, co země zažila v posledních letech opakovaně. Opět to byl útok ve stylu speciálních komand, jako kdyby zabiják hrál videohru a získával body za každou oběť."
      • Viktor_H
        A česká "média" svým stupidním, zkratkovitým a černobílým pohledem na věc nijak nezaostávají za americkými... http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/288020-profil-vraha-z-newtownu-je-hrozive-povedomy.html

        BTW, doporučuji číst i diskuzi pod článkem, některé příspěvky jsou vskutku výživné.
        • "Kapitalimus nepodporuje společnost a děti, ale rád jim dodá střílecí hry a další zbytečnosti."
          Zlaté novinky.
        • Vrook
          Jojo.. tak diskuze na novinkách. *15* Důchodcovství to the max.
          Jinak s těma zbraněma. Zbraně nezabíjej lidi; lidi zabíjej lidi. Podle mě nějaký omezování a zákazy stejně nepomůžou. Člověk kterej chce zabíjet si zbraň sežene na černym trhu tak jako tak. Naopak, kdyby měla ředitelka v ředitelně, (pečlivě zamčenýho) třeba glocka, tak mohla bránit děti i sebe jinak než holejma rukama a měla by šanci nezaplatit za to životem. Nebo klidně někdo jinej ze zaměstnanců školy.
    • Vrook
      ROFL .. Asi mysleli, že na tom "trénoval" stejně jako Breivik trénoval na WoWku.
      • Viktor_H
        "Netrénoval" Breivik na CoD??
        • Vrook
          Taky. Na CoD a na WoWku. A jakože vážně jsem tohle v nějakejch "seriozních" médiích četl. A teď mě napadlo, že podle týhle teorie vlastně sedí doma u PC nějakejch 10 miliónů profesionálních masovejch vrahů. *15*
          • Viktor_H
            Hm vraždění fantasy potvůrek v tom kresleným PEGI 12 světě ho muselo fakt stimulovat v jeho nenávisti k cizím etnikům *1* ...

            Ale vážně... Upřímně mě tohle fascinuje a zajímalo by mě, co za tím vězí. Co se Evropy týče, vzpomínám leda tak na třicátníka Breivika a u něj se dalo hovořit o jakémsi "ideálu/vyšším cíli" (přestože zvráceném). Evidentně to je psychopat. Zato v Americe nejsou puberťáci/adolescenti, kteří vystřílí školu, a pak spáchají sebevraždou, zas takovou raritou. Co k tomu 20ti letýho kluka vede? Tohle jsou navíc krajní případy. Něco je v jejich systému evidentně špatně a to jakože hodně...

            BTW, už jste slyšeli o týhle reality show?? http://www.youtube.com/watch?v=EBt2qvKULCA
            • Viktor_H
              Tanbou: Tak to video je opravdu nářez. *8* Jasně, formou je to snaha o emocionální manipulaci, ale ve výsledku je to i tak krutý...

              Vrook: Taky mám americkou kulturu rád... a zároveň ji nenávidím. *1*
            • jeden uhol pohladu je podany vo filme God Bless America
            • Vrook
              No jasný.. Honey Boo Boo.. America's sweetheart *15* Dost lidí to tam bere docela vážně.
              Na druhou stranu mě vadí, že tu lidi furt nadávaj na USA, ale o 10min později už seděj v mekáči s iphonem v ruce, nebo sledujou americký shows. To nemluvim o tom, že si pak sednou k TV a koukaj se na pořady, který maj všechny okopírovanej koncept z původních taky americkejch, potažmo teda britskejch pořadů. Prostě mi přijde že spousta lidí remcá a nadává na USA jenom ze setrvačnosti.
              Já mám americkou kulturu docela rád, když si z ní vytáhnu to, co mě baví.
              Proč je tam ale zvykem vystřílet jednou za pár let nějakou školu taky nechápu.
            • Těžko říci nakolik se následující info zakládá na pravdě, protože se jedná o převzatou spekulaci. Nicméně myslím si, že by to být minimálně jeden z faktorů:

              http://www.youtube.com/watch?v=d5lE8BAbnyQ

              I když si informace z toho dokumentu vydělím dvěma (protože jsou podle mne přikreslené směrem do černa), stále z toho vychází, že nemalá část školou povinné populace U.S. užívá léky ovliňující psychiku.

              To samo o sobě nikoho nedonutí střílet, ale může to podle mého laického názoru vést k ovlivnění duševních schopností, ke vzniku vedlejších účinků u některých jedinců a hlavně k různým stavům při vysazení těchto léků. Celkem věřím informaci, že tyto léky (zejména při dlouhodobém užívání už od dětství) způsobují určitou formu závislosti.
            • Viktor_H
              Yep, výborná epizoda. Michelle Obama pobavila, hrdina James Cameron taktéž. *1*
            • ucho
              tuhle show zná snad každý, kdo sleduje Toddlers and Tiaras. jinak o tom byla už i epizoda v south parku...
    • Jo jo, Fox News a drama musí být! xD
      • MickeyMutant
        Tentokrát je v tom hlavně CNN. Bylo by to tak legrační, kdyby to nebylo tak smutné. Tady nejde jenom o videohry, tady jde celkově o katastrofální novinařinu, která na špatné informace ještě nabaluje stupidně nesmyslné závěry. A zrovna v Americe, kde číhá na každém druhém rohu právník*4*
        • No zrovna ve státech je snad totální mediokracie, kdyby jim to mělo zvednout sledovanost, klidně prohlásí, že Obama je ztracený bratr M. Jacksona.
  • tak cakal som ze tiscali je seriozna stranka...
  • iPhone zrebovanie

    Neviete ci uz bolo vyhodnotenei zrebovania o iPhone pre tych co sa registrovali na mojeId ?
    • ucho
      vzhledem k tomu, že k té registraci mělo dojít do konce roku, bych předpokládal, že se ještě rozhodně nějakou chvíli nic losovat nebude...
      • Do dneška nic nepřišlo celý je to podvod hnusnej českej podvod
    • Vrook
      Nikde jsem o tom už nic nenašel. Ani ta flashka games.cz mi nepřišla. Zase falešný sliby jenom aby získali uživatele a spolíhaj se, že se na ně dál nikdo nebude ptát asi...
      EDIT: http://hoax.sk/internetove-podvody/soutez-o-iphone-registraciou-na-mojeid-je-podvod-pokus-o-vyhru-niekoho-ineho/ žeby si tu na nás podvodem přihrál do kapsy přímo někdo z games.cz? nebo nevim..
      • michals
        taky zatim flashka nedorazila. pin3 jsem zadal ihned co prisel dopis a nikde zadny info.
        Zatim musime cekat *1*
        • blixa
          Prectete si pls jeste jednou ten clanek, kterej na celou tu akci upozornuje. Online registraci musite provest do 21. prosince, pak se jeste bude cekat do konce roku na posledni lidi, aby meli vsichni moznost zadat i PIN3. A az pote, tzn. zacatkem ledna, se bude losovat ta soutez a zacnou se rozesilat flashky. Vzhledem k tomu, kolik jich zjevne bude, se to cele rozesilani roztahne nejspise na prubeh celeho ledna.
          • Tak ono sa pisalo ze zrebovanie o iPhone bude 15.12 a nic som nenasiel
          • Takže to že mi nějaký potvrzení nepřišlo je úplně normální? Stačí mít teda funkční účet s PIN3 a flashku dostanu?
            • Jak je něco zdarma ....

              ROFL 4GB ..... *1* MojeID má ve zvyku uplácet , taky jsem se registroval kvůli nějakému bonusu .... a nepoužívám ;) .
            • blixa
              jojo, presne tak.
  • Není někde nějaká facebookovská petice, proti Cenege? Jako, že nebudeme kupovat jejich hry dokud se nějak neumoudří? :-)
    • montatatana
      Nejaky rozumny duvod?
      • No teď je otázkou, jestli by se něco vyplatilo udělat... 15 lidí z nichž dva si nakonec hru koupí jim neuškodí - ale takový dvě stovky by s nimi už mohlo hnout. Jak to vidíte vy?
        • rancor1223
          A já pořád nevim o co jde *15*
        • Osobně si "jejich" hry sháním jinde.
  • Obal WynCASE přemění Váš iPhone 4/4s/5 či iPod Touch 4./5. generace na herní handheld s osmi přídavnými...

    no to jo, iphone je fakt skvelej na hrani her s tim OBROVSKYM 3.5 nebo dokonce 4!!!! palcovym displayem:D chcete si poradne zaparit na mobilu? S3/Note2/One X, vim z vlastni zkusenosti. Ale je to peknej kousek hw na S3 by se mi to urcite hodilo!:)
  • Ještě hodinku a kousek si můžete koupit pětici (vlastně desítku) povedených RPG včetně českého Inquisitora,...

    já doufám, že je vyhraju v caption soutěži :D
    • Tvl..kde *1*
      • maj tam soutěž:
        http://www.gog.com/forum/general/holiday_caption_contest_win_games_ho_ho_ho/page14

        napíšeš vtipnej text do bublin a každý dva dny můžeš vyhrát celej balík, kterej je ten den v promu
  • Amylee.Anderson

    Poslechněte si úvodní píseň Assassin's Creed III zahránou na klavír.

    Asi jediná, která mi trochu utkvěla v hlavě. Je výborna, na klavír ještě víc, ale sountrack ke dvojce byl mnohem silnější.
  • Viktor_H
    Tak nakonec to nevypadá tak špatně (ta grafika je pořád nádherná). Dokonce tam je i zoomování. http://www.youtube.com/watch?v=vTPd4ngZy-Y

    Stačilo pár videí a uvědomil jsem si, že to musím mít. *1* Nostalgie je sviňa...
    • MrSanta
      Taky si říkám. To už bude moje 4. verze Baldur's Gate *15*
  • Viktor_H

    Baldur's Gate 3

    HA! http://kotaku.com/5967965/obsidian-almost-made-baldurs-gate-3
    • MrSanta
      Trochu smutné čtení. Vůbec se chlapcům v Obsidianu nedivím, že se dali cestou Kickstarteru. Ty problémy s vydavatelama se na ně snad lepí.
      "I've known Trent forever, and so I think that he gets it, and I think he's into it, and so I think he could do it," Urquhart said - toto zase vlévá trochu naděje, další BG by mi nevadil. Osobně jsem ale víc zvědav na Project Eternity - budu raději za hru z nového "světa", D&D jsem si zas moc neoblíbil.
      Hlavně ať se ty hlavní kickstartery vydaří, tahle forma financování se pro "starší" hráče asi jediná možnost, jak se dostat ke hrám, jak si je pamatujem z mládí. Když to půjde do kopru, tak...
      • Viktor_H
        To máš těžký... Hned jak vyšlo BG:EE, v podstatě každej druhej si začal stěžovat, jak je UI špatný atd. - "im sure its easier for seasoned veterans that know what the thousand different icons mean, its my first time playing it". Na jednu stranu ty lidi chápu, ale na druhou stranu mám chuť jim dát facku. *1* Můj postoj je takovej, že ani nechci, aby se žánr "oldschool RPG" vrátil na výslunní (buď by to v masovém měřítku skončilo fiaskem, nebo by se zjednodušovalo tak, že by v podstatě o žádný oldschool nešlo). Je pravděpodobné nejlepší, když celý tento "revival" zůstane na půdě menší komunity a tudíž v rukách menších vydavatelů, případně crowdfundingu...
        • MrSanta
          Právě proto doufám, že ty kickstarter projekty se vydaří. Je to v podstatě jediná možnost, jak získat "oldschool" hry v lepším než indie kabátku.
          Kdoví, třeba si pak nějaký vydavatel řekne, že zaplatit pár šušní a nechat udělat low-budget oldschool hru by se mohlo vyplatit a navíc by si tím třeba poopravili svou pověst. Jo, já vím, jsem naiva *15*
          • Viktor_H
            rozhodně bych tu myšlenku nezatracoval. Všechno záleží na tom, jak si Wasteland2 a PE povedou. Prodá-li se kolem milionu kopií, pravděpodobně to pozornost velkých gigantů přitáhne. Z jejich strany by se asi zájem ubíral hlavně směrem k tabletům a podobným platformám. Docela bych rád viděl prodejní čísla BG:EE na Ipad a Android.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit